bugün

(bkz: nutuk okumadan nutuk atmak)
ne olduğu belirsiz dogma ya inananların birinin sözü...

benim bit kadar entrylerimi "sadece yazarı ilgilendiren sübjektif hede hödö" diyerek silen moderasyona saygılar.
(bkz: bizimla değilsın)
hah şöyle rahat rahat söyleyin, gizli saklı laf oyunları yapmayın da, alem gavat görsün.
atatürk'ü okumamış, anlamamış arap hayranı ergen sözü. şu an yaptığın köpekliği bile o'na borçlusun.
(bkz: seversin seversin)
Temel Dursun'a ''Ben allaha inanmayrum'' demiş.
Dursun'da '' allahın da çok umurundaydu'' demiş.

fıkrasını akla getiren, çocuklukta görülmeyen ilgiyi, okulda bulunamayan popülariteyi klavye arkasında arayan yazar beyanı.
atatürk'e hiçbir lafım yok ama olur olmaz herşeye atatürk'ün adını kullanan sözde atatürkçüleri hakikaten sevmiyorum.

edit: çakma atatürkçüler dökülmeye başladı bir bir. noldu lan zorunuza mı gitti ? siz kolunuza "k.atatürk" dövmesi yaptırarak, arabanızın camına "k.atatürk" yazdırarak atatürk'ü sevdiğinizi sanmaya devam edin koçum.
sevmek zorunda değilsin... ama o olmasaydı açtığın başlık yunan alfabesi ile olurdu...
tanım: atatürk olmasa idi olaysız bir yunan tecavüzüne maruz kalan kadının torununun söylemi..
saygı duyulması gerekir,

atatürkü herkesden çok ama sözde atatürkçü kemalistlerden herkesden çok nefret ederim.
"biz de size bayılıyoruk ya yarrammmm" cevabını alacaktır.

amk tüm atatürkçüler aynı diye yargılıyorsan sizin alayınız da sübyancısınız. al amk. senin mantığını ağaç gölgesinde sikeyim ben.
Atatürk öyle bişey dediyse kendi günahı sanane ve bizene ki bundan. Başka ne kötülüğü var?
Kişisel görüstür. istediğini söylemekte özgürdür. lakin bana, bir insan hem atatürkü sevip, hem dindar olup, hemde vatana ve millete sahip çıkamıyor mu? sorusunu hatırlattı. gerçekten, olamıyor mu?
sadece bu görüşü bile açıkça söyleme fırsatını verdiği için minnet duymak gerekir, atatürk olmasaydı holy mountain isimli sitede ingiliz sömürgesi altında ingilizce bir şeyler yazardı bunu söyleyenler, veyahut sokakta bir kızın elini tuttu diye sırtından kirbaclanirdi pis arap ozentileri tarafından, olsun sevmemeye devam et, atatürkçü denilen zihniyete karşıyım lakin sizin gibi parazitler sayesinde atatürk sevgimiz her gün büyüyor.
cemaat toplantısından yeni çıkmış ergen şakirt sözü. son ders atatürk ü boklama dersi. anladık. (bkz: tamam)
Atatürk'e dil uzatacak kadar düşüncesiz ve karaktersiz olan bir insandan, Yüce Allah'ın kitabını, söylev olan nutukla bir tutmasını normal karşılamak gerekir.
atatürkü severim ( hede yüzünden en başa yazdım )
dinimi peygamberimj severim
alevileri severim. 18 yaşında olmama rağmen sivas katliamını ben yapmışım gibi davransalarda
cehapeli arkadaşlar gibi insanları hayvanca aşşagilamam ve döner " kendi annene bak derim " morarım

tim kruger in açıklamasıdır...
(bkz: tamam sensin sok o tabancıya beline)
(bkz: tamam kardeş sen allahsın sizin köy bizim köyden daha büyük)
(bkz: aman çokta sikimizdeydi düşüncen)
70 sene önce birini sevmek imkansıza yakın olsa gerek, insan 70 sene önceki öz dedesini bile sevemiyor. lakin ben türk olsaydım atatürk ismine saygı duyardım çünkü en azından kimliğimi, özgürlüğümü, kullandığım dili birazda onun sayesinde olduğunu bilirdim.
çok acayip bir cümle.
Ey TÜRK ulusu ! Silkin ve kendine dön!. Niçin yanılıyorsun? Bütün bunlar kendinden, kendi öz benliğinden uzaklaşıp düşmana dönük yaşadığın için oldu.
atatürkçülerin çok da sikinde olmayan bir durum.
Esra Elönü denen kadınımsıdan rahatlıkla her an duyabileceğiniz,duyduğunuz zaman da "Valla biz de sana bayılmıyoruz,bas git Arabistan'a" deme olabiliteniz yüksek cümle kirliliği...
Çok üzüldük.
cahildir bunu diyen.