(bkz: don t feed the trolls)
atatürk yaşasaydı şimdi bazıları korkudan, onun sağ kolu olup ona otuzbir çekmeyi yeğlerdi. bazıların da bu karakter olduğunu şuan rahatça görebiliyoruz sanırım.
atatürk yaşasaydı o kolu tayyip in götüne sokardı.
http://inciswf.com/1286665851.swf
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
atatürk yaşasa din bu kadar sömürülmeyeceğinden dolayısıyla tayyipi de kimse bilmeyeceğinden mantıksal olarak hatalı olan önermedir.
ulan bi rahat ettirmediniz be.
http://inciswf.com/sibirya-halk-turkusu-turkce.swf
(bkz: siktir git bi çay koy)
bu konularda zamanında hassaslık vardı arkadaş troll olma uğruna üç beş beyinsizin ağzında sakız olmuş atatürk. bu adamları sözlükte barındıran moderasyona bir çift sözüm var ama bana kalsın.
sağ kolu olur muydu olmaz mıydı bilemem de, şeyini bülo'ya takıp tayyeap'ı dürttürürdü kesin.

(#16830419) bu arkadaş büyük ihtimalle kız kulesinin direğine oturmuş halde bakıyor istanbula. direk - delik oranı düşünülürse, ne yazdığının farkında olamaması çok normal.
bu yazıyı yazanın tayyip in sol taş..ı olduğu açık. (bkz: dikkat çekmeye çalışan gerizekalılar)
atatürk yaratan(inşa eden) bir liderdi, tayyip ise yıkıcı, insanları birbirine düşüren, kendi milletine hakaret eden, zihniyetleri çürümüşlerin lideri. bu iki insanın yanyana gelmesi sözkonusu bile olamazdı. atatürk olsaydı, recep tayyip erdoğan şimdi saçmasapan bir şekilde dini eğitim veren bir abi ya da youtubeda videolarını açıp güldüğümüz bir imam olurdu.

ekleme: ya da adnan oktarla program yaparlardı. *
hobbia özentisi bir yazarın hayalidir efendim.

evet efendim. kendin ol amk.
(bkz: atatürk yaşasaydı tayyip onun sol taşşağı olurdu) önermesinin sürç-ü lisan ile yazılmış halidir.

" kusura bakma kardeş ama bu sefer saçmaladın. "
Atatürk yaşasaydı milletine ananıda al git diyen bir adamı devletin başına getirenlere çok güzel birşeyler söylerdi. Ayrıca tayyip'in mahalle muhtarı olmasını dahi yasaklardı. Sen ne sanıosun yarrağım mareşal olmuş asker, aynı zamanda ülke kuran devlet adamını tayyiple mi kıyaslıyorsun. Tayyip atın üstünde duramıyo ki çanakkale de " ya istiklal ya ölüm " desin. Atatürk senin o kuş beynine giremeyecek kadar büyük adamdır. Versen bir evi idare edemeyecek pezevenklerin, ülkenin dört yanını saran düşmandan tek tek temizleyen liderler hakkında konuşması çok yanlıştır. Türkiye atasına sahip çıkmalıdır. Şu an savcı olsam bu adamı içeri aldırırdım. Moderatörler, adnan oktar avukatları kapına geldiğinde entryleri siliyorsun, atamızı iki üç yavşağın kahve muhabbetlerine izin vereceksen çaylak yapın gidelim.
Atatürk mü onun sağ kolu olurdu. rte, Atatürk'e osbir çekebilecek nitelikte biri bile olamaz. !
Ulu önder Atatürk yaşasaydı bu dediğinizden dolayı sizden utanç duyardı bence sizde kendinizden utanç duyun.
görsel

atatürk yaşasaydı tayyip korkusundan amerikada bilaliyle sürünürdü.
yanlış önerme. ikisi de lider olduğu için sa kol olayına girmezdi fakat astrolojiye göre iyi anlaşacakları ir gerçek

akrep erkeği ve balık erkeği dostluğu.
Tayyip'e "ülkeyi ne hale getirdin diye" sağ koluyla öyle bir geçirirdi ki Tayyip attan düştüğü zamanı mumla arardı.
TAYYip'e çanağı kırmadan ata binmeyi öğretirdi.
görsel