bugün

içki masasından işemek için kalkmiş. Ayaküstü muhabbeti bu kadar oluyor sarhoşun
Serbest bırakılmıştır. Zaten hakarette yoktu söylediklerinde. Doğru karar!
ofansif mizah adı altında hertürlü değer ile alay eden zihniyettir. geçen de alevi kardeşlerimizin katledilmesiyle aynı bu şekilde alay edilmişti. bu zatlara yapılması gereken; elleri kolları bağlanıp, atatürk ve mevlana sevenleri tarafından recm edilmesidir.
stand-up'ına gülünmeyen bir adam vardı. inanın o bile bundan daha komiktir.
tutuklanmış olan şahıstır. umuyorum ki hapisten çıktıktan sonra kemalist ve mevlana sever olarak çıkacaktır.
ortada komik bir şey göremedim ama insanlar gülmüş. kim bu oraya gidip de bunu dinleyenler ben onu anlamadım? necidir yani bu kitle amaçları nedir?
(bkz: emre günsal).
Zorlama çocuk senden bi b.k olmaz.
Boktan esprilerine ilkokul cocukları bile gülmez. Kaldıki alaya aldığın ülkenin kurucu lideri.
Receteni yazıyorum.
(bkz: bisiktirol).
tutuklanmış olan densizdir. sen kimsin ki atatürk ve mevlana'ya hakaret ediyorsun?
o ananı izmir'in daglarına vura vura sikeyim emi. okusanda şuraları bi gelsek karşı karşiya amini gotunden siktigimin veledi zinası
tutuklanmış. birisine alkolik demek suç mu? ki alkolik hakaret bile değil ve atatürk'ün çok içtiği de bir gerçek veya mevlana'nın gay olduğu yalan mı? birisine gay demek hakaret mi? ben hakaret suçuna toptan karşıyım. hakaret etse bile tutuklanmasını istemezdim. hakaret göremiyorum ben söylediklerinde...

sosyal medyada 7/24 Erdoğan ve diğer akapeliler ile haklı bir şekilde dalga geçiliyor. Bu yüzden de tutuklanan, ceza alan olduğu zaman da hepimiz siper oluyoruz. Akapelilerden mental olarak farkı olmayan gericiler oluşunuzu bu stand-upcıları tutuklattırarak gösteriyor bir kesim maalesef. bira içen akepelilersiniz oğlum siz. siz ne atatürk'ün ferasetine ne de onun ilericiliğine erişebileceksiniz sadece onun adını ağzınızda sakız gibi uzatıp kullanacaksınız o kadar.
Özellikle Atamıza söylediği kabul edilemez YouTube a şikayet edilip kaldırılması sağlanabilir sonra gereken ceza ergeç verilecektir.
aklı sıra ben marjinalim ya bakın bu konulara bile ne kadar rahat girip çıkıyorum hehehe tavırlarıyla oraya çıkıp kız düşürmeye çalışan bir ezik. bir de kelimeleri yuvarlaya yuvarlaya konuşmuyor mu ağzına terlikle vurulasıca, tam kıl.
buna gülen kitle dediğiniz kitle de bu eziğin mekan sahibine ' abi ben stand up yapıyorum 30-40 arkadaşım gelir seyretmeye valla bak ' diye hafta içi ölü bir günde çıkmak için ikna ettiği sahneye gelen en fazla 8-10 arkadaşıdır. bunun daha fazla ne arkadaşı vardır ne de izlemeye gelecek arkadaşları harici seyircisi.
arkaplan da birileri olduğunun gerçeği mevcuttur. birileri destekliyordur o veledi!
Komik olmayan bir gerizekalıdır. Ama taktiği güzel, atatürke saldırarak ülkenin bir kısmını arkasına alır.
çocuğun espriler saçmalık, komik değil. espri bile değil. ama bu gösteriye para verip, oraya gidip, bu esprilere orada gülenlerin zeka seviyeleri komik.
Komünist olduğu iddia edilmektedir. Stand-UP yapmaya çalışan komünist! Hayatınızda hiç komünist tanıdığınız oldu mu?

ilgi çekmeye çalışan, cahil ve özenti bir oğlancık işte... Büyütecek bir şey yok.
"çok da bişi bilmiyorum ,.. hayat hakkında"deiip duraksamış ya. çok da değil, hiçbir bokumsonik bilgiye sahip değil.

kızmayın abiler ablalar, daha büyüyecek, o konuşabildiği dilin nasıl bu duruma gelebildiğini ve bu dili nasıl kullanabildiğini öğrenecek.

öğrenecek, öyle veya böyle; öğrenecek!
ulkenin en basarili alkoligi ataturk, mevlana gaydi. zekaya bak sen 1000 yildir herkes salak bi sen akillisin gorulmeyenleri gormus kesfedilmeyenleri kesfetmissin...

gerci isletme mezunu murat bardakcinin tarih arastirmacisi diye dolasip osmanlida oglancilik diye kitap yazip bir takim olmadik kisileri oglancilikla gaylikle sucladigi ulkede absurd bulmadim...
(bkz: Emre Günsal) adındaki yeni nesil stand-upçılardan biridir.

çocuk bariz yeteneksiz ve bomboş. ancak bence hakaret etme zannıyla hareket etmemiş. türkiye gibi yığınların linç kültürüyle harman olduğu bir coğrafyada bu işi yapması başlı başına hata zaten.
buram buram tkp koktu. atatürk'ü ve mevlanayı ortak paydada sevmeyen ikinci bir oluşum yok
ülkede.
Hiç mi seveni yokmuş bu salağın biri de çıkıp dememiş mi bugüne kadar komik değilsin diye?
hadi espri yeteneğin yok, hadi gerizekalısın o da tamam ama ne kadar iticisin be adam. bu kadar yeteneksizlikle stand up yapmaya cesaret eden insanın bunları da söylemeye cesaret etmesine çok şaşırmamak lazım aslında. hayat hakkında çok bir şey bilmediğinden bahsediyor bir de konuşurken... bekle 1-2 gün öğretirler sana hayatı, canım benim.

https://www.youtube.com/watch?v=zIakdmAQTeY