artık cevaplanması gereken bir soru.

benimki Maykıl olabilirdi. (bkz: hey corç versene borç olmaz maykıl bende de yok)
dedem ingiliz muhipler derneği terk.

bu arada genç girişimciler, neden makarasına böyle bir site açıp insanların Atatürk olmasaydı hangi isimde olacaklarını bulmuyorsunuz. tamamen eğlencesine. kemalistler müsade ederse tabii.
güzel isimler konabilir. bir isim var aklımda fakat format sağ olsun. evet.
(bkz: hans)

valla ben hans seçerdim. saçlar da sarı. ooo kebap.
angela belki?
yine aynı kalacaktı.
tree-climbing giraffe.
dindoş yorgo koyardım. "yunan ordusu halifenin ordusu sayılır." misali...
ibrahim tatlıses'in böyle bir açıklaması vardı, atatürk olmasa adım abraham sweetvoice olurdu diye.
(bkz: charles)
benim adım yine aynı olurdu. bu hakkımı kullanmak için gerekirse ölene kadar savaşırdım.
ama atatürk düşmanı bu yobazlar varya bu yobazlar, efendilerinin bilmemnerelerini yalamak için değil isimlerini, dinlerini bile değiştirirlerdi.
aynı kalacaktı. millî mücadeleyi tek bir adama bağlayanların saçmalıklarından başka bir şey değildir.

Edit: bu da ibret olsun. Kalsın burda amk. Millî mücadele belki tek bir adama bağlanamaz ama atatürk olmadan ne halde olurduk, nasıl olurduk bir düşünmek gerek...
Alexander Sicksallander...
adımın sebebi atatürk olmadığından varlığı ile yokluğunun etki etmeyeceğinden değişmeyecektir.
bizim oralar fransız ısgalındeymıs jarmıyor olabılırdık.
scott toschak.
abdulhamit papadapoulos.
şimdi olduğu gibi ali olurdu. ırakta atatürk yoktu, ordakilerin adı michael mi zeki arkadaşlar?
vladimir makarov. bizim memleketi ruslar işgal etmiş malesef.
Seitaridis olabilirdi benimki.
bushra .
(bkz: anton)
caroline olurdu. fakat karolin değil kerolayn yanlış olmasın o daha cool çünkü. *
tayipolitidis.
Behçet oğlu Kerim
(bkz: soyadı kanunu)
muhtemelen jean pierre olurdu.