bugün

Angelos Papasthathopoulos tercihimdir yada Apostolos Nikolaidis .
Bazı rivayetlere göre ülkeyi kurtarmış ya, ha evet o olmasaydı ve dolayısıyla ülke kurtarılmamış olsaydı adımız ne olurdu, evet insan merak etmiyor değil şahsen ben boris ismini çok severim, dimitri' de olsa olurdu yani.
zenginis vemutsuzopulos...
valla ben dimitri'yi tercih ederdim. yorgo falan klasik arkadas.
fatih sultan mehmet olmasaydı atatürkün babasının kayınçosunun göbek adı ne olurdu ? daha fazla tutamıyorum gülücem artık hahahahahahahah.
Priest that who judging Galileo.
Herşey olacağına varır atatürk olmasaydı başka biri olurdu.
Olmasaydın olmazdık nedir ya
Neden ilahlaştırıyorsunuz ki?
Tamam bizimde atamız millete faydalı işler yaptı saygı sevgi bi yere kadar ama ilahlaştırmak ayrı bir boyut.
Ataturk olmasaydı buyuk bir eksiğimiz olurdu evet
Ama sanmıyorum isimlerimizin john falan olacağını.
Samuel peace.
http://www.cumhuriyet.com...i_destegin_sonucudur.html
benjamin.
Bugun ki ismim olurdu ya da hiç olmazdım . Öyledir ki bir türk başkasının gölgesinde yaşamaz .
Anakin skywalker.
şuanda da isim kökenim arapça ama araplardan cok türkler kullanır, kanımca araplarla asimile olmuş bir millet olurduk. ismim de soyisimim de araplara özgü bir isim olurdu.
peki Atatürk olmasa olur muyduk? bence asıl soru bu olmalı.
(bkz: tayyip)
solomon brave. (ibrahim tatlıses) mantığıyla.
Youssef, micheal, jouma, yine ayni kapiya cikiyor.
Yiğit kohen olurdu herhalde. Okumadan yahudi ajanı olurdum. Gulmem için de bir sebep olmazdı
Mcdonalds.
Abraham lincoln. Amerikan baskani olurdum yuksek ihtimal.
beni bilmem de bir kısmınının adı white dog olurdu. malum, it itliğinden hiç vazgeçer mi?
Kadının adı olmazdı.
atatürk olmasaydı tahminimce ben olmazdım. herhangi bir millî düşünceye sahip herkesin öldürüleceği için türk insanının yarısını katledecektir.
arap ismi taşıyor olurduk.