15 temmuz milli irade ve demokrasi millet bahçesi.
Yiyorsa Atatürk bahçesi yapın adını diye tepki verdiğim gelişme. Yemez ki.
Sonradan büyük ihtimalle Yarısı katarlılara diğer yarısı Ağaoğlu limak ve mehmet cengiz e peşkeş çekilerek yağmalanacaktır.

Alın size 30 milyar dolarlık pompa.
kendi parti genel merkezlerinin de hayvanat bahçesine dönüştürülmesiyle anlam kazanacak projedir.
Saray milletin sarayı, kupon arazi milletin bahçesi, iktidar milletin iktidarı.... Yersen.
orayı gerçekten milletin kullanımı için park bahçe yapsınlar ben bugüne kadar akp için yaptığım her eleştiri için özür dileyip, ardından taksim meydanına çıkıp domalacağım ve bağıracağım yoh mu beni ziken diye.

bu kadar iddialı konuşuyorum bak.
Geziciden bile oy beklemektir.gidiyorlar.kesin bilgi.yayalım.
Dünyanın her yerinde metropollere birden fazla havalimanı yapılır misal londra gibi. Yenisini yapınca eskiyi yıkan bizden başka örnek var mı acaba çok merak ediyorum.
Sayın cumhurbaşkanımızın en benimseyemediğim seçim vaadidir. Şöyleki ilerde 3.havalimanınında şehre yetememesi ihtimaline karşın burasının yükü azaltılmış etkin bir havalimanı olarak kalması daha mantıklıdır. Ayrıca şehirlere park yapmak Cumhurbaşkanının değil sıfatı Belediye Başkanı olan kişinin görevidir. Cumhurbaşkanı vaatlerini görevi doğrultusunda belirlemeli, parkla bahçeyle değil daha çok ekonomiyi iyileştirmek, işsizliği azaltmak, eğitim kalitesini artırmak, dış politikayı düzeltmek, yolsuzluk yapılmasına göz yummamak (bkz: Erdoğan Bayraktar’ın açıklamaları), Saray masraflarını günde 6 milyon TLhttps://twitter.com/lutfuturkkan/status/996670544383807488’nin altına indirmek vs gibi konularla uğraşmalıdır.
Yeni havalimanı yapılınca eskisinin yıkılma sebebinin aynı hava yolu güzergahında uçtuğunu bilmeyen sayın sözlük aydınları neden şimdide park yapılmasına karşı ?
reisin bugün tekrardan söylediği istanbul halkına oksijen sağlayacak girişimdir. havaalanına kepçeler ve fidanlar getirilmiş hamdolsun.

link : https://www.facebook.com/watch?v=559159598950863
ulan bari şu dikilecek ağaçların faydası olsa da bari şunu öven trollerin beynine de az oksijen gitse bu vesileyle.
parkın yapılması güzeldir ancak yeri çok ters değil midir? ancak lunaparklı, bol eğlenceli, devasal büyüklükte bir park yapılırsa gayet güzel olur. hem avm'leri sevmeyen, betonlaşmayı şikayet eden de siz değil misiniz?
dikkat! önemli: bundan böyle bu sayfada belli konuları tartışmaya açacağım. isteyenler, tarafını seçtikten sonra, 1 hafta içinde ciddi fikirlerle taraflarını destekleyebilirler. bir hafta sonra kimin haklı olduğuna Uludağ sözlük katılımcıları karar verecek. karar, ayrıntılı bir raporla bu sayfada yayınlanacak ve sonrasında ilgililere gönderilerek katılımcıların fikirlerinin önemsenmesi sağlanacak. katılımlarınızı bekliyorum gençler.
bugünkü konu şu:
Atatürk havalimanı yıkılarak millet bahçesi yapıldı.
sizce ülke yönetiminin almış olduğu bu karar doğru mu?
doğru ise neden, yanlış ise neden?
Allahtan avm bahçesi yapılmıyor.
türkiye cumhuriyet'inin kurucusunun adını silmek demektir.
sapına kadar yanlıştır.
(bkz: bu işte bir damla mürekkebi olan vatan hainidir)
orası da işlemeye devam edebilirdi.
Yeni rant kapısı açıldı beşli çeteye hayırlı uğurlu olsun.
Ne biz ne Tarih bunu affetmeyecek.
tayyipin nasıl bir tarafına oturmuşsa atatürk artık bilemiyoruz yalnız şunu bilse iyi olur atatürk öyle pist kırmayla falan havaalanı kapatmayla silinmez çünkü atatürk sevgidir tayyip ise şarlatanlık ve hırsızlıktır. ikincisi o havaalanı yeniden açılacak ve yapılacak hangi parayla biliyormusunuz tayyip ve ailesinin bu ülkeden çaldığı paralar geri alınacak tayyip ve avanesi ya kaçacak ya sa hapsi boylayacak,bilaloğlan emine bir tanesi veya hepsi mutlaka cezaevini boylayacak.o yüzden şimdilik millet bahçesi falan oyalana durun o kırdığınız pist kime girecek göreceğiz.
projesini kemal Kılıçdaroğlu hazırlamıştır:
https://youtu.be/6zAjRmI5YEQ