bugün

elinizde olmadan yaparsınız bunu.

- hav hav hav, hırrr, hav hav hav.....
- neler oluyor cumali? bu havlamada nerden geliyor?
- nedim abi şurda birisi atatürk'ün de bir insan olduğunu hata yapabileceğini söylemiş. şimdi tüm millet vay sen ne dedin deyip ağzında salyalar akıtarak adamcağıza saldırıyor.
- hmmmm.......

atatürk büyük bir devlet adamı olabilir ama bu onu hatasız bir insan yapmaz. onu tanrılaştırmamalısınız. garabet'i güldürmeyin lütfen.

ayrıca her lafında durmadan atatürk böyle demişti atatürk şöyle yapmıştı diyenleri de sevmiyorum. atatürk ne dediyse dedi, onun dediklerini yap ama kendini yenilemesini de bil. hadi bakalım şimdi laf salatası yapmayıp icraate geçiceksin, kendine bakıcaksın. beni kendine güldürme.
bu ülkede kimse atatürk'e tapmaz, fetişleştiren, putlaştırmaya çalışanlar yok mudur, vardır ama kimse atatürk'e tapmaz, böyle bir kesim yoktur yani, o yüzden bunu iddia eden kişinin açıp kendi götüne bakarak kahkaha atması daha anlamlı olacaktır.
birbirlerinin kıçlarına kalem ile kaş göz çizme pratiği gelişmiş genetik kalıntıların çağcıl versiyonları bunlar değilmi..

ne ile oynadığınızı bilseniz keşke..

yine öncüllerinizin salaklığında olduğu gibi

en sevenleriniz en çok zarar verecek bu ülkeye..

yazık.
laf etti balkabağa koy tabağa ye sabaha diye bir laf vardı, nedense o aklıma geldi şimdi.

atatürk ün yaptıklarını ve dediklerini anlasaydık zaten bu başlık ve bu tür kendini nimetten sanan insanlar olmazdı. ha şimdi saldırmayın ya da laf sokmaya çalışmayın. aynı şekilde hz. muhammedi de örnek verebilirim, kutsal kitabıda örnek verebilirim. eğer o güzelim aklın ve mükemmel zihnin o kitaptaki şeyleri adam gibi yapsaydı zaten zırvalayıp durmazdın. peygamber allah tarafından seçilmiş ve hata yapmadan insanları doğru yolu gösteren biridir. bunu tartışacak değiliz. tartışanların zeka seviyelerini tartışmam zaten. yazık bana da..

atatürk ise ne bir peygamber ne de doğru yolu göstersin diye ermiş ya da benzer birisi değil. zekasını kullanarak cumhuriyetimizi kuran ve geleceğimiz için boyunduruk altından kurtarmış devrim yapmış bir komutan. sen bilgisayar başında o narin popon sıcacık, elinin altında klavye, ağzında sigara ile birilerine bok atayım da nasıl ünlü olayım diye kurtarmamış. ama işte keşke kurtarmasaydı da zihniyetini bilmemne yaptığımın ecnebileri senin atalarını esir alıp, kanında ecnebi dölü taşıyıpta, sömürge altında yaşasaydı bazı kendini bilmez kişiler...

sen hangi dünyaya kendini kanıtlamış birinin dediğini yaptın ki de bok atıyorsun bu kişilere. sen kim oluyorsun da atalarımızın atatürk ün kurduğu ülke de yediğin tabağa sıçabiliyorsun. sen kimsin ki..?

şu insanları toplasan bir atatürk etmez..alkolik ve kadın düşkünü zannettiğiniz atatürk bile etmezsiniz. sen okuma, sen hakkında en ufak fikrin olma, sen sadece insanların kötü yönlerine bak ve örnek al..millet sana kahkalarla gülsün..gülüyorda...
Bunu yapanların sadece atatürk'e değil, bütün değerlere karşı kîn'i vardır. inançlarını kaybetmişlerdir. Ya ateisttirler ya da dinci(!). Her ikisi de allah'a inanmaz. Saygı duymak, örnek almak güzel bir şeydir. Abartmak belki güzel bir şey değildir ama lanet okunması gereken bir şey de değildir. Bunu anlayamayan insanlarda oluşan, içindeki heyecanı dışa vurum ve dikkat çekme isteğini bu yolla tatmin ederler.

Dikkat ettim son zamanlarda bunu yapan kalmadı. Bunu yapanlar şimdi rte'yi tanrılaştırma çabalarında.
ağlancak hale gülmektir. (bkz: atatürk ü putlaştırmak)
zevkten gülmektir, yağlı cop epey güldürüyormuş, öyle diyorlar.
(bkz: atatürk e tapan kesim) bunu yazdım ve çalıştırdım null pointer exception fırlattı. halla halla.

peki olmayan bir kesime kahkahayla gülmek de neyin nesi, zükümün fesi?
atatürk ün peygamberliğini kabul etmeyen vatan hainlerinin işidir. atatürk Allah'ın biz türklere gönderdiği bir seçilmiş insan, bir mürşittir. kutsal kitabımız nutuk'u çekemeyen, kemalizmin şartı olan atatürk ilkelerini benimsememiş düşmanlardır bunlar. atam atam sen kalk ben yatam, dünya türk olsun, ya sev ya terket ulan.
bi de türksen öğün değilsen itaat et tabi.
başka slogan varsa da şu an aklıma gelmiyor. zira slogandan öteye gidemedim hala. ühühühühü gülmesenize lan zavallılığıma pis vatan hainleri.
(bkz: provokatif hareketler)
gülmesinler efenim, çünkü; güldükçe dişlerinin, çrikinliği ortaya çıkmaktadır,
ayrıncana bunlar, cehennem zebanisi gibdirler,
ve denilmesi gereken hadi git evin kirli sen ilk orayı sil- süpürdür efenim.
atatürk'e ilkokul 3-4. sınıfta öğretmenler aracılığıyla tapmak zorunda kalırdım, bir tanrı gibi tanımlanırdı benim zamanımda. keşke vatanını seven başarılı bir insan olarak tanımlansaydı da bugün böyle tartışmalar söz konusu olmasaydı.
Koyun sürüsünün ne zamandır gülebildiğini akıllara getirendir.
tapanlara göre cehenneme gideceğiniz harekettir.
atatürk e tapılmaz, kendisi de zaten " beni görmek demek behemahal yüzümü görmek değildir.benim fikirlerimi benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafi" derken kendi fikirlerine saygı gösterilmesini istemiştir.
görsel
Birincisi ATATÜRK ün tapanı yoktur, seveni sayanı vardır.
Tapmak arap götü yalayıcılarında görülen eylemdir. O yüzden güleceksen malzemeyi o grupta arayacaksın.
Atatürke tapmak diye bir şey ile hiçbir zaman karşılaşmadım tapan biriyle de karşılaşmadım. Son olarak aç ta götüne gül.
Ben gülmüyorum ülke için ciddi tehdit olarak görüyorum. atatürke tapanlar abdülhamide ve diğer müslümanlara sövmese kendi içlerinde tutarlı olabilirler ama bu şekliyle dayaklıklar.
allah’a tapanlara götüyle gülen bir insan olarak herhangi birşeye tapmanın mallık olduğunun bilincine varmanızı öneriyorum.

atatürk üzerinden konuyu allahına kitabına getirir, üzerim seni beyinsiz çocuk.