1. 1.
  doktor nazim bey'dir efendim bu zat i muhterem. suikastle dogrudan iliskisi saptanamamistir ancak yine de O şanlı fenerbahçe mazisinde atatürk'e suikast girisiminde rolü oldugu gerekçesi ile idama mahkum olan bir baskan olarak yer almistir.

  aslinda önemli bir konu degidir. elbette bir dönem baskanliklarini yapmis kisinin atatürk'e suikast yapan ekipte yer almasi (o da eger aldi ise) fenerbahçe'yi baglamaz aynen atatürk'ün fenerbahçeli oldugu iddiasinin çok fazla bir anlami olmadigi gibi. atatürk her seyden önce çagdas uygarlik seviyesini yakalamak hatta onu geçmek isteyen biri idi. bu misyona en yakin duran ve eger bir yerlerden izliyorsa atatürk'ün bu ülküsü baglaminda gögsünü en çok kabartan takimin hangi takim oldugu da bellidir. elbette kapikule'nin bu tarafindaki lokal efsane degildir bu takim
  5 -8 ... yourgirlfriendfuckinglikechamp
 2. 2.
  bizzat atatürk imzalamış idam emrini. vay be birde atatürk fenerliydi diyolar. şaka gibi.
  6 -10 ... birdevgibisevendev
 3. 3.
  fenerbahçe'de başkan olduğu dönemde bu olaya adı karışmasa bile bir dönem fenerbahçe'de başkanlık yapmış ama sözde (kendileri atatürk kulüplerini ziyaret ettiği için o'nu fenerbahçeli ilan etmişlerdir) atatürk gibi bir taraftara sahip olmuş takım başkanının atatürk'ü sevmediği ortaya çıkmıştır. düz mantıkta devam edersek nasılki yine fenerbahçe taraftarı bir galatasaraylı futbolcu, taraftar ya da yöneticinin söyleminden hareketinden tüm takımı sorumlu tutayorsa biz de bu olaydan ötürü fenerbahçelileri sorumlu tutarız mazinizdeki bu lekeyle utanmadan atatürk'e sahip çıkmayın. siz atatürk'ün sevgisini sempatisini hak edecek bir takım değilsiniz.
  1 -5 ... aslan pencesi
 4. 4.
  fenerbahçe siyasi bir parti olsaydı, tarihe; kötü niyetli fırkalardan fenerbahçe olarak geçirecek olaydır. ancak siyasi bir parti olmadığından sadece kişiyi bağlayacak olaydır. zira idam edilerek cezası kesilmiştir.
  adettendir; beşiktaşlıyım.
  1 ... adim korhan
 5. 5.
  apo'da galatasaraylı ne yapmalı ki şimdi?
  3 -4 ... jackskellington
 6. 6.
  Fenerbahçe Başkanı Değil Fenerbahçede Başkanlık Yapmış Birisidir.

  Suikast Olayıda Olmamıştır. atatürk izmire gelmeden önce 1 ev basılmış 3 esrarkeş 1 silah ile birlikte yakalanmıştır. 1 kişinin iddiaaları sonucunda atatürk en yakın arkadaşlarından fevzi çakmağında bulunduğu onlarca kişi mahkemeye çıakrtılmıştır.

  ortada herhangi bir suç yoktur suikast yapılmamış yada teşebbüs edilmemiş. şüpheli görünen birisinin iddiaası üzerine bircok kişi asılmıştır. bu asılanlar arasında zamanında 2 yıl fenerbahce kulübü başkanlığı yapan bir isimde bulunmaktadır.

  fenerbahçeye bok atmak için bu gs tarihi bile baştan yazmaya çalışırlar ama onların yazacagı tarih kıçıma benzer. bir kerede birseyi tam öğrenin be cahil olmanızı anlıyorumda bu kadarı fazla.
  2 -6 ... dennishan
 7. 7.
  bölücü terör örgütü elebasisinin gs'li olmasi durumu ile es degerdir, yani esasen degersizdir.

  provokasyon yapanin götüne girsin.
  3 -3 ... kapucino
 8. 8.
  atatürk kendine her muhalefet olanı bu tip mahkemelerde yargılattığı için vatan haini olduğu kesin değildir.
  4 -4 ... kabussuz
 9. 8.
  fenerbahçeli olmamak için bir sebep daha. kusura bakmayın.
  5 -5 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
 10. 9.
  vay amk.. sanki tayyibe suikaste kalksalar bunu yapanları asmayacaksınız..
  1 -1 ... promocemo