bugün

entry'ler (218)

sus denen kızın susması

Yapacağı Misilleme planlarını düşünmeye başlamış kızdır.

kürt kadınları pis kokar soğuk ve biçimsizdirler

Abdullah öcalanın hüküm sürdüğü tebasına, dahada alçaltıcı ifadeler kullanarak tamamen hükmetmek istediğini anladığımız cümle.
Psikolojide vardır böyle şeyler. Karşındakinin hiçbirşey olduğuna inandırırasan, ister istemez sana karşı bağlanmaya başlar.
Ayrıca temizliğine dikkat eden hiçbir insan kokmaz. apo denen gavatın kasıtlı söylemidir.

lisedeki cuma töreninden akılda kalanlar

Sevgiliyi önüne alıp -g*tün bana emanet demek.
Kalabalıkta fordlamak okşamak cabası.

duş alırken bayılmak

Hipertansiyon sahibi userlerin başına gelebilecek kaza.

Hızlı tansiyon düşmesi veya yükselmesi gibi rahatsızlıkları olan yazarların duştan önce bir bardak ılık su içmesi tavsiye edilir.

2 kasım 2014 beşiktaş fenerbahçe maçı

2013-2014 sezonundan sonra kadro istikrarını sürdüren iki takımın maçı.
Son senelerde bol gollü ve heycanlı geçen maçları düşünürsek yine aynı heycanı yaşatacak karşılaşma. Umarız maçtan sonra futbol konuşulur. Şimdiden başarılar.

sözlükteki din bekçileri

Din düşmanı userlere tepki olarak doğmuş diğer userlardır.
Kendi futbol takımını, hayat felsefesini, ırkını savunan onca insan varken, neden dinini savunana hoşgörülü bakılmadığını sorgulatan başlık.

çanakkale de ölen insanlara şehit diyebilmek

Trollüğün bir kuruma bağlanması ve bu kurumun verdiği yetkiyle trollük yapılmasını, yetkisi belgesi olmayının trollüğe yeltenmemesi gibi bir duyguyu bana yaşatan başlık.

20 yılda 3 kez şampiyon olan takım

111 yılda 14 kere şampiyon olmuş diyen futbol cahillerine turnusol kağıdı vazifesi gören takımdır.

uludağ sözlük ilim irfan yuvasıdır

Başlıkları gördükten sonra ne yetiştirildiğini merak ettiğim ilim irfan yuvası.

adet kanıyla krep yapıp sevgiliye yedirmek

3,5 yaşındaki userleri nereden buluyonuz dedirten başlık. Yeterin mk.

yazarların en son evden çıkma nedenleri

Çay içmek.

gözünün içine baka baka yalan söyleyen sevgili

Şaklabandır efendim. Anında kaba etine sağ iç ile vurmak kaydıyla şutlanmalıdır.

atatürkçü düşünce derneği nin kurban bayramı ilanı

Kasım ve aralık aylarında Atatürk takvimleri satmaktan başka bir işleri olmayan derneğin beni göt ettiği ilanıdır.

ecdadı eşekçi olan bir milletin kurban kesmesi

Siklenmeyen adam beyanatıdır.
He yavrum he.

rasim ozan kütahyalı

Türk futbolunda başkanların körüklemelerinde sonra açık açık basın yoluyla bunu yapan insan müsvettesidir. Bir takımı tutabilirsin hatta fanatik olabilirsin ama bir televizyon kanalına çıkarak kitleler arasına fitne sokamazsın arkadaş. Sevimsiz kahve adamı.

yaran rüyalar

Yatmışım yorgunum sabah beni yoğun bir gün bekliyor. Uyumaya çalışıyorum ve rüyalar serisi başlıyor.
1. Rüya:
Tek kişilik bir frp oyununun içinde buluyorum kendimi. Üstüme bombalar yağıyor ve ölüyorum. Game over yazısını görüyorum. Daha da oynamam dediğimde uyanıyorum. Hay mk böyle rüyamı olur diye söylene söylene tuvalete gidip tekrar yatıyorum.
2. Rüya:
Uyur uyumaz başlıyor. Tekrar aynı boktan oyun ve yine boktan ölüm sahnesi ve ben uyandıktan sonra dumur oluyorum. Tekrar tuvalete gitmeye korktum pezevenkin biri jeton satacak diye ve uyudum.

kürtlerin çatır çatır sikiştiği gerçeği

Üniversiteli gençlerimizin çatır çatır sevişmesinden farklı olmayan durum. insanın üreme içgüdüsü herkeste olucak kürtlerde mi olmayacak? Kürt değilim ırkçı yaklaşımdan hoşlanmıyorum. Kim alıyor sizleri bu sözlüğe amk.

öpüşürken sevgilinin poposunu avuçlamak

Seni arzuluyorum demenin en masum yoludur.

esenler otogarı

Topkapı otogarının yerine inşa edilmiş mega yapı. Mega derken çökmeye başlamış, yağmurda alt katları su basan ve istanbul'a hiç yakışmayan yapı. iş sebebiyle altını üstünü komple gezmiş biri olarak söylüyorum ki sevdiğiniz insanları sakın tek başına yollamayın.

sevişmek istiyorum

Kimisinin dağa taşa, kimisinin mağaralara kazıdığı, kimilerinin de sözlüğe yazdığı hormonal durum. ilerleyen çağlarda ifade ne kadar değişsede aslolan bir avuç suyu dışarı atmaktır.