bugün

az bile yapmış muhabirdir. sen halkla dalga geç, fethullah için canım kurban de sonra da meydanlara çık alay edermiş gibi iki yüzlülük yap. sie..
"Muhabirlik yapmak çok zordu. Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum. Bence, siz de onların köpeğisiniz. Bu benim kendi fikrim. Onlarca insan öldü, 'Kurban olurum' diyebildiniz. Yazıklar olsun diyorum.." cümlelerini de beraberinde söylemiştir.
Levent kelleci adlı muhabirdir.
Bence şov yapmış baya. Aynı barış dedebağı gibi.
Yani helal olsun demek isterdim ama bu bir şov. Muhabir de bu şova dahil etmiş kendini.
yakın zamanda akp tarafından ödüllendirilmesi beklenen "muhabircik"dir.
aklıma ozan güven'in meşhur lâfı geldi. lan madem böyle düşünüyorsun ne gidiyorsun adamın ayağına, yanına kamera da alıp?

bu resmen seyirciye oynamaktır. orada "tüh" dedi ya bazı embesillerin de yüreğine su serpilmiştir. kaç maaş ikramiye alıyorsun panpa, sen onu söyle.
lan al birini vur ötekine be. o muhabir zamanında fetullah gülene kaç defa kurban olmuştur kim bilir kalkmış diğer köpeğe havlıyor. bırakın olum artık tiyatroları bırakın beyaz tv kitlesi inanıyor olabilir ama tüm Türkiye'yi salak zannetmeyi bırakın artık. Biri bok diğeri onun laciverdi işte. Bu kadar.
bunların hepsi öküz ölüp, ortaklık bozulduktan sonra ortaya çıkmıştır.
"Muhabir kimin köpeği acaba?" Sorusunu akla getirdi.
la eskiden akpliler bayılmıyor muydu bu adama. espri anlayışınız bir değil miydi sizin? ne iki yüzlülersiniz olm siz.

aynadaki aksine tükürmüştür. atalayın sıfatında kendi yamuk yanını görmüştür.

cemaatlerin hepsine de karşıyım, atalayı da sevemedim, mizahı bana uymuyordu. ama her ne olursa olsun bu ülkede suratına tükürülecek onca kişi varken bu garibana tükürülmesi hiç hoş değil. tıpkı 20lik erleri linç eden cehennem kütüklerinin yaptığını yapmış.
Atalay Demirci yok yere kendini savunmak durumunda kaldı ne suçu var Adamın millete kurşun mu sıktı?
gökçek'in köpeğinin gülen'in köpeğine havlaması olayıdır. her zaman derim bu itle itin kavgası. karışıp arada kalmayın.

alın çayı, çekirdeği ya da cipsi, kolayı ya da başka bir ikiliyi. zevkle izleyin efenim.
gösteriş budalası bir aptaldır.Fetöye ben de karşıyım ama muhabirin yaptığı harbiden tribünlere oynamaktan başka bir şey değildir.
Provakasyona gittigi cok belli.
beni siyasi kısmı dışında ilgilendiren şey muhabirin konuştuğu türkçe. yani aşağılama olarak algılamayın bunu fakat muhabirlik veyahut spikerlik yapabilecek, yapan insanların aksansız türkçe konuşması gerekiyor bence. bu adam sokaktan birini çevir, eline mikrofonu ver onunla aynı konuşur. bir farkı olmalı televizyonda ülkenin görünen yüzünü temsil eden insanların.

velhasıl kelam olaya gelirsek al birini vur ötekine. iki yalaka, iki şovmen çıkmış konuşuyorlar. başka bir şey yok. biri yıllarca hocam hocam diye peşinden gitmiş bir din tüccarının, çıkarları uymayınca kandırıldık diye ağlamış. diğeri de bu din tüccarını yıllarca desteklemiş, vazgeçmemiş desteklemekten. şimdi herkes iktidara yalaklanma peşinde, yarın bir gün komünist biri başa gelsin bunlar dini imanını satar onun peşinden giderler.

(bkz: çok da şeapmamak lazım) tabii.

edit: yeav bu gadder de olmaz. saağa ne oğluum, sen ne garışıyon.
bu leventte fetöcü ama ekmek parası için o numarayı çekmesi gerekiyordu : ) ben inanmadım tamamen fetö düşmanı olduğuna. fetöcülerin hepsi su anda feytullah hoca efendi the prophet vesselam hazretleri etc. ye sövüyor. erbakancılar her zaman ki gibi hem tayyip hem fetöye sövüyor : ) erbakancılar kandırılamaz, bir duruşu vardır. ağlamayız. kandırdılar biz demeyiz."dinsizin hakkından imansız gelir" diyerek, gider chp ye oy veririrz ama kandırılmayız, ağlamayız.
Klasik beyaz tv muhabiri, bunları tornadan mı çıkarıyorlar böyle hepsi aynı tip aynı tavır, hesapta sinirleniyor kamera kayıttayken yüzüne tükürüyor, bunlar bir hakemin evine gidip aynı şekilde yayın yaptılar Zaman'ında, madem röpörtoja gittin yap yada gitme, Zaman'ında senin kanalından Türkçe olimpiyatları canlı canlı yayınlanırken ne yapıyordun acaba.
Bende zamanin da feto evliyadir diyen akpli davarlarin yüzüne tükürmek istiyorum ama siz ondan da anlamazsiniz.
Her ne olursa olsun muhabirin yaptığı alçaklıktır! Babam bile o hareketi yapsa yine aynı tabiri kullanırdım. Hem atalay demirci'yle röportaj etmeye çalışıyorsun hem de şu anki atmosferden ve ortamdan istifade edip şov yapıyorsun! Ne alçaklıktır be! Ulan az şerefiniz varsa bu kadar ileri gitmezdiniz, zamanında az mı el ele verip çalıp çırptınız, milletin hakkını yediniz adiler? Belki bu yaptığın harekete bir sürü kuş beyinli hatta çoğunluk bile alkış tutabilir ama adiliktir, seviyesizliktir!
beyaz tv muhabiri levent kelleci'nin kayışı haklı olarak koparması sonucu ortaya çıkan tükürme olayıdır. helal olsun.

http://www.uludagsozluk.c...n-yüzüne-tüküren-muhabir/
"adamın olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi" derlermiş... öyle işte.
tükürenin beyaz tv muhabiri olması trajik-komik sahiden. patronunun babası atalay demirci'den fazla yardım etti zamanında fetöcülere orası ayrı ama atalay da suratına tükürülmeyi hak ediyor bence...

sen git darbe girişiminden sonra meydanlarda "fetöye lanet olsun bik bik" diye konuş, sonra da enes kanter'le yazış tedbiren takibi bırakıyorum abi falan de... bu kadar iki yüzlü, menfaatçi adamın suratına tükürülür. beyaz
atalay demirciyi sevmem ama o muhabiri de eşşek sudan gelene kadar döverdim. elimden alamazdılar. lan patronları fetoşun bi tarafını yalayıp duruyordu. yakında çıkar meydana. o zaman da patronunun yüzüne tükürsün bakalım. götü yiyorsa.
atalay demirci denilen arkadaşı hiç sevmedim. zaten ben kimi sevmiyorsam bir bit yeniği çıkıyor altından da neyse...

fakat 2-3 sene önce olsa, fethullah gülen türkiye'ye gelse "muhterem hoca efendim" diyerek ayağının altını öpecek olan bu şam şeytanının provokasyonunu da haklı bulacak değilim. kameralara oynamanın dik alasıdır bu olay. mensubu olduğu kanal (beyaz tv) ın sahibi olacak yüzsüz adam, insanlarla kavga ediyordu, "fethullah gülen hocaefendi diyeceksin!!!" diye... peygamber yerine koyduğunuz rte daha bugün, "ben de bunlara yardım ettim, milletimiz affetsin" diye günah çıkarmadı mı ? 4 dönem başbakan yardımcılığı yapan akp kurucusu bülent arınç, "bana ahmak diyebilirsiniz" demedi mi?

atalay'a da ahmak deyin geçin o halde... sanki adam eline silah alıp vatandaşa kurşun mu sıktı?

işiniz gücünüz provokasyon, işiniz gücünüz manipülasyon... allah sizi ıslah etsin gerizekalılar... tek duam bu.

he ayrıca; bu atalay arkadaşın tv lerde nasıl meşhur edildiğine dair, acun efendi'ye de bir soruşturma açılsın bence. kimden talimat almışlar acaba...
ticari risk almıştır.
Atalay'in kadalarda ayri bir degisik. Sen enes kanterden hakan sukurden para dilen sonra beyaz tv ile roportaj yap.