bugün

Android sürümü: Android 4.3 ve Asus ZenUI arayüzü.

Özellikler: 4 inç dokunmatik ekran, 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci, HSPA+, WLAN-N, 5 MP kamera, Genişletilebilir hafıza (microSD), A-GPS, MicroUSB, Bluetooth, Dörtbant GSM.

Piyasaya çıkış: 2014 Yaz (Tahminen)

Fiyat: Belirsiz

Değerlendirme: Klas tasarımı ve kaliteli işçiliğiyle dizüstü alanında başarıyı yakalayan Zen serisi şimdi de akıllı ceplerde. Android 4.3 ile gelen akıllı cebin daha sonradan Android 4.4.2 güncellemesi alacağını duyurdu Asus.
fiyatı 450-470 lira arası olan telefon. çok telefon kullanmayan ve telefonla hava atmıyacaklar için iyi fakat nokia lumia 530 da geliyor.beklemedeyiz,
Lumia 520 den sıkılıp alabilirim. 2sini de beraber kullanırım.windows android brotherhood.
tek sorunu radyosu olmaması ve 4.4 e yükselttikten sora radyo apk yüklenememesi.. * onun dışında fiyat ve performans olarak gerçekten harika.
asus'un performans/fiyat değerlendirmesinde yüksek puan alan telefonu. bu özelliklerde markası samsung olsaydı fiyatı 650-700 lira olurdu. yalnız bazı telefonlarda olan hattın gitmesi, şarjın çabuk bitmesi gibi kriterlerin de göz önüne alınması gereken telefon. ayrıca kaliteli ses çıkışı vardır.
Telefonumu degıstırmeyı dusundugum su sıralarda aklımda olan marka.Fıyat olarakta cazıp geldı.General mobıle dıscovery ve asus zenfone 5 arasında gıdıp gelıyorum
ankara'da aranıp da bulunamayan telefon.
dün satın alarak sahip olduğum akıllı telefon. hiç donma ve kasma yapmıyor. baya hızlı. usb bellek taktım çalıştı. sahip olduğum ilk android telefondur.
Google chrome da dahil Kullanılmayacak uygulamaların güncellemeleri kapatılmalı. Bu uygulamalar güncelleme ile çok fazla ram yiyor. Class 10 olan bi sd kart kullanıp yüklediğiniz uygulamaları oraya taşıyın. Dahili ram ve hafızaya çok fazla yüklenmeyin.
asus zenfone 6 kadar olmayan telefon.
ayfona benziyo. herkes iphone sanıyor amk.
nasıl klasör oluştururuluyor yardım beklenir.
kutusundan kulaklık çıkmayan telefon.
App Drawer açıldıktan sonra menüden Düzenle seçeneği ile klasör oluşturulabilir. Tek yapılması gereken bir uygulamanın diğerine taşınması.
Kendi fiyat aralığında öne çıkan telefondur. Asusun tüm telefonlarında olduğu gibi intel işlemci kullanmasıyla diğer telefonlardan ayrılır.

Ayrıca asusun ince telefon yapabildiğinin fakat nedense son çıkardığı telefon olan zenfone 2 de bu konuya hiç kafa yormadığının kanıtıdır. 10.9mm telefonmu kaldı allah aşkına.
2. hattımı tırnak makasıyla kesip taktığım, iğne ile çıkarırken sim2 yuvası pert olmuş telefonum. Garanti karşılamıyor. 80 tl istiyorlar.
2 sim yuvasını bozduğum ve 100 tl masraf çıkan telefon.
keşke standart olsaymış yuvalar. senin amına koyayım epıl.
bunalıma sürükledin beni.
Müzik çalar da mp3 leri yavaş açan telefon.
Edit: google play dan müzik çalar kurarak kurtuldum.
Düşürmeye gelmez, dikkatle kullanılması gereken hassas telefon. Kapri cebimden dusurmustum. Acilmadi. Sarja taktim gene ayni idi. Bataryayi çıkarıp kontröl ettiğimde yuvadaki bir dişin batmış sekilde gördüm. iğne ile duzrlterek çalıştırdım
Otg kablo ya hafıza kartları takıp telefona müzikler yukledigim güzel telefon.
http://galeri12.uludagsoz...us-zenfone-4_824563_s.jpg
elimde siyah bir modelini satıyorum deforme vs yoktur.ayrıntı için yeşili yakarsınız yazar kardeşim
batarya tırnakları kırılan telefonum..
tamir verdim.
25 tl masraf çıktı.
23 gündür tamirde olan telefonum.
Yaklaşık 3 ay telefoncuda kalıp tamiri becerilememiş telefonumdur.