bugün

10 mayıs 1984 ingiltere doğumlu, pera güzel sanatlar lisesi mezunu, haliç üniversitesi tiyatro bölümü'nde öğrenimine devam eden; daha önce yapı kredi, molped reklamları ve hayat bilgisi dizisinde yer alan, şimdilerde kavak yelleri'nin mine'si olarak tanıdığımız ve maviyeşil reklamlarında anbean karşılaştığımız, yanakları sıkılası yeni nesil başarılı oyuncu.
güzelliğin göreciliğine kurban gittiğini düşündüğüm, tek numarası renkli gözleri olan rol arkadaşı pelin karahan'ın arkasında kalıp durması şahsımın sinirlerini bozan çok yetenekli, başarılı oyuncu, güzel kız.
hafif balık etli hatun kişi.
http://img0.bloggum.com/u..._mx8irc65kbhkwt1u04jo.jpg
facebook'ta hesabı olan kişi.*
kavak yelleri dizisi ekibi beyaz show a katıldığı gün pelin karahan ın iğrenç şımarık absürd hareketlerini görünce hanım hanımcık halini takdir ettiğim karakter sahibi avrupayi yüzlü güzeller güzeli oyuncudur.
tuba büyüküstün le beraber süper tatlı yüzlere sahip kızlar kümesini oluştururlar.
nedense bu kızın hayranları pelin karahanı pek bi kıskanır.çok kötülerler zavallımı:...
haliç üniversitesinde ki tiyatro eğitimini bu yaz tamamlayan ve yeteneğiyle göz dolduran genç yetenek.
Ayrıca Kavak Yellerinde Dağhan Külegeç ayrıldıktan sonra gerçek manada yeteneğiyle parlayan tek genç oyuncu o kalmıştır fikrimce, lakin yapımcı bu kadar mı kör halen gözümüze pelin karahanı sokuyor diye düşünmüyor da değilim.

Masum, sempatik, doğal, muzur.... muzur demişken hayranlarının ona muzur kedi dediklerini biliyormuydunuz?
katıldığı programlarda çok asil durduğunuda es geçmiyelim hatta bu nedenle bir kaç yerde asil aslı enver denildiğininde bizzat şahidiyim.

mükemmeliyetin de böylesi.
kavak yellerinin minesidir kendisi, oldukca basarılı performans sergilemektedir. ayrıca çok güzeldir.
Dağhan'ın ayrılması yetmezmiş gibi, sarp Apak gibi her yırtık dondan fırlayan bir şebeğin kadrosuna katılmasıyla, buzdağına çarpmış Titanic misali kaçınılmaz sona doğru ilerleyen kavak yellerinden ayrılıp, ciddi bir projede ciddi bir rol üstlenmesi gerektiğini, bu şekilde rol kabiliyetini geliştirebileceğini, ve kilo verirse cazibesinin yanında karizmasını da kaybedeceğini düşündüğüm, dünyalar güzeli hanım hanımcık oyuncu.

Ayrıca ben Bu kadar güzel ve masum bakışlı bir kıza o kıytırık, asi ve kafasına göre takılan kız rolünü verirken, sinsi bakışlı göğ gözlü Pelin hanıma başrolün verilmesinin altında yatan torpilin, yapımcının ve yönetmenin ellerinde patlama ihtimalini sevdim.
kavak yelleri dizisinde süründürülen her türlü rolün hakkını vererek oynayan,masum,edepli bir oyuncudur.

oynadığı dizide resmen kızı kullanıyorlar,biran önce o diziden ayrılıp başka projede bambaşka rollerde oynamalı.Özellikle asi,hırçın,dik başlı rollerde yaşıyor gibi oynuyor.Üniveristedeyken "Ayna" adlı kısa filmde görebildiğim kadarıyla yeteneğini kanıtlamıştır.Bu kıza masum,sürekli sevgilisinin peşinde gezen roller yakışmıyor.yapımcıların acilen bu genç yeteneği keşfetmesi gerek.yoksa kızcağız o dizide harcanmaya devam edecek.
tamam iyi hoş kızda ben bunun arka tarafa taktım kafayı.ve dikkat ediyorum ne zaman kavak yellerini izlesem bu hatun habire birşeyleri löp löp götürüyor.valla arka taraf ekranlara sığmayacak yakında.bari koşmasın.hayır bide zapır zapır koşuyor,eneneeeee diyerek.o koştukça dalga dalga dalgalanıyor.yani ben onun iyiliği için söylüyorum.açıkkçası ekrandada öle şişko hatunlar görmek istemiyoruz.hele bide diğer rol arkadaşları zayıf olunca bu baya sırıtıyor.
(bkz: yatmak istediğiniz ünlüler)
gelinlik giydiğinde başka bir güzel olduğunu kavak yellerinde gördüğümüz oyuncu.
doğallığın son noktası olan oyuncu.uğruna kavak yelleri bile izlenir. o derece sevimlidir.ayrıca son derece de başarılıdır kavak yelleri dışında bir işte görürsek çok mutlu oluruz hayranlarının deyimiyle muzur kızımızı.
çilli bile güzel olabilirmiş insan bana bunu gösterdi. bu kadar güzel gözlere sahip bir insan da olmamalı bence.

iyi 'de' bir oyuncu.
Bir kaç senedir içimde yaşattığım, içimde büyüttüğüm, doğalı seneler olduğu halde adını koyamadığım platonik aşkım.
Öyle hangi ünlü o dönem göz önündeyse ona aşık olan ergenlerden değilim pek. Böyle bir şey ilk kez geldi başıma ve neredeyse iki senedir de kalbimi kurtarabilmiş değilim. "Aslı"nda çok da istekli değilim; tırnak içinde "kurtulmaya"...
Benim üzerimde garip bir etki bırakıyor o. Ne zaman hayattan bezsem, ne zaman herşeyden bıksam, ne zaman işler birikip üstüme üstüme gelmeye başlasa, ne zaman kendime küfretmeye başlasam o zaman bir yerde çıkıyor karşıma. Ve o bir anlık tesadüf benim günümü hatta haftamı, ayımı kurtarıyor. Yeniden dört elle sarılıyorum hayata. Öyle gülümsüyor güzel gözleriyle ve seni girdiğin karanlıktan çekip alıyor. öyle ki aslı değil sadece kağıt üzerindeki bir sureti bile bazen o yaşama sevincini veriyor bana... cemal süreya'nın dizelerini mırıldanıyorum belli belirsiz biraz da alakasızca "alışırım seni yalnız düşlerde okşamaya; bunun verdiği mutluluk da az değil ki... çıkar giderim bu kentten daha olmazsa, sensizliğin bir adı olur, bir anlamı olur belki..." evet, çıkıp gitmeliyim bu kentten, sensiz olan her kentten çıkıp gitmeliyim diyorum ve tekrar dönüyorum işimin başına, bir gün sen hangi kentte olursan ol o kente çıkıp gelebileyim diye...

ha illa ki tanım mı gerekiyor sözlük konseptine uyması için? yapayım o halde yapabildiğim kadar. gerek katıldığı programlardaki duruşundan, konuşmasından gerek verdiği röportajlardan aklının ne kadar başında olduğunu görebileceğiniz, sureti genç ve güzel aslı olgun ve son derece yetenekli oyuncu.
hakkında yazılmış tüm entryleri bir daha okuyunca uludağ'ın içine sızmış ne kadar çok inci sözlük ajanı olduğunu farkettirmiş güzelliktir.
tehlikenin farkında mısınız
sözlüğünüze sahip çıkın
52 kiloymuş . doğru mu bilemicem acaba boyu kaç...
mükemmeligin son noktasidir. Canli yayinlarda takip edilesidir,dizisindeki diger bayan oyuncu gibi canli yayinlarda pot kirmiyan sözde sirinligi ile siritmayandir.
Oyunculugu ders verir sekildedir. Inanmiyan özellikle dram sahnelerinde izlesin, yok dram cekemem diyenler komedi sahnelerinde izlesin, her türlü döktürendir.
televizyon ekranlarında boy gösteren, göstermiş, gösterecek en güzel ve tatlı bayan. yalnız ben bunun çıktığı çocuğu gördüm de... lan ben ya neyse bişey demiyorum...
güzel ama popişi büyük kızdır.
sağlam kalçaları olan kavak yelleri oyuncusu.
çok çakma bir oyunculuk sergiliyor kavak yelleri yüzüne gelince de yüzünün de güzel oldugunu söyleyemiceğim bi bölümünde kavak yellerin fazla makyaj yapmadan çekmişler orada anlaşılıyordu yüzünün çirkinliği onun dişinda da çok fazla kilolu .
güncel Önemli Başlıklar