bugün

O kadar iğreniyorum ki televizyonu pencereden atacağım..
özge özpirinççi'nin ilk zamanlarını hatırlatıyor.
müslüm gürsesin beni affet şarkısına yaptığı cover ile beni benden alan insan. defalarca izledim hemde defalarca her defasında ayrı bir mimiğini gördüm, gerçekten bu kadar samimi bir insan mı?
iddia ediyorum türk ve müslüman bir ailenin kızı değil

https://youtu.be/VRuXdoRSt-w
görsel
(bkz: melek)
dudullu postası isimli dizide keşfedebildiğim güzel oyuncu.
cute sınıfında bir hanım kızımız olup , vineları ile bir dönem göz atmışlığımız vardır. sonra bir baktık ki sinema sektörüne girmiş. merak ediyorum acaba herhangi bir sinema eğitimi var mı?
Tatlış kız. Evet.
Abi çok tatlı bu kız harbiden, bakmaya doyamıyorum.
dehşet;

görsel
bunu al evde besle.

o konuşsun sen dinle.
başıma bir şey gelmeyecekse birazcık samimiyetsiz bulduğumdur. işine gelmeyen biri muhabbet açmaya çalışınca üff hadi bi ziktir git şuradan der gibi bir hali var.
sesi de güzel olan hatun.

https://www.youtube.com/watch?v=RnknCAnRh4Q
koca kafalı ama sempatik.
italyan lisesinden mezun olduğu için yeni dandik dizisinde italyanca konuşup duruyor. Şu kız sırf torpilli diye hiçbir dizisi tutmadığı halde ekranlarda ve kendine özel senaryo yazılıyor. Torpil siyasi iktidarla ilgili değil ülkedeki insanalrın ahlaksızlığıyla ilgili bir mesele.
Yetenek düşmanı.
başıma bir iş gelmeyecekse scarlett johanson'dan sonra gelmiş geçmiş en iyi aktris olduğunu düşündüğüm kişi. vine zamanından beri takip ederim çok büyük yetenek bu kız en kısa zamanda can yaman ile bir dizi çekmeli açık ve net.
internet denen bok çukuruna düşen ifşası ile beni derinden yaralayan şahıs. çok masum görüyordum ben seni lan.
an itibariyle ifşaları internete düşen oyuncu. üzücü bir durum maalesef. sabah sabah klozet fotoğrafıyla midemi bulandırdı ayrıca.

not: abaza arkadaşlar defolun gidin özelimden kimseye yok link falan.
ifşa da ifşa olsa anasını satayım.. bunu yayanın da, internete düşürenin de... bu kızlar da saf mıdır salak mıdır? Güvenilmez kişilerle ne diye paylaşırsınız özelinizi?
görsel

Aslı bekir kim yaa.
evinde sadece bir tuvalet bulunan oyuncu. nereye harcarlar bu paraları anlamıyorum ki.
Bu ne ahlaksızlık, bu ne terbiyesizlik. Hala ortada link yok.
Zaten sevmediğim garip,götü arşa çıkmış bir kızdı.
Herkes gibi hakettiğini yaşamış.
Escobarvip.org bakın aq milleti ifşa ifşa diye rahatsız etmeyin.