bugün

hep böyle yaratıcı nikim olsun istemiştim. ah gençlik.
yazara hoş geldin diyelim.
(#18655180) düşünce güzel beğendim devam et hoş geldin.
ilerde çok popüler olacak özgün yazar.
bu sıralar aklının çok karışık olduğunu anladığım yazar.
(bkz: #19521098)
--spoiler--
herkes istediğini izler, size ne!!!
--spoiler--

herkes istediğini yazar, sana ne!!!
eğer orada "hala survivorı izleyenler varmış ya" diyerek bizleri küçümsüyorsan karışırım arkadaşım. ama benim izlediğime sen karışamazsın. beni izlediklerimden dolayı yargılayamazsın.
program hakkında olumsuz eleştiride bulunmak başkadır, izleyenleri küçümseyecek bir dil kullanmak başkadır. bunun ayrımını öğren önce.

yazdıkları bazılarının zoruna giden yazar.
kısrak görünümlü masum eşşek değildir*.
güzel bir nick sahibi yazar, hoş gelmiş.
Hos gelmis 10. Nesil yazar. Sozlukteki gelecegi parlaktir. Umarim guzeldir.
kısaltması "agmk" olan yazar.

sözlüğe kayıt olalı 3 ay oluyor, bunu şimdi farkediyorum. allah'tan araya o "g" harfi girmiş, yoksa sonum çok kötü olacaktı.
kendini erkek sanan klavye şakirti.
erkek sanmıyorum, erkek de değilim zaten. erkek olsaydım o küfürlerinin karşılığını alırdın, emin ol.
şakirt.
hakkımda bu kadar "şakirt" söylentisi olunca ne demekmiş diye bakıyım dedim.

--spoiler--
şakirt:Öğrenci, çırak.
--spoiler--

öğreci demekmiş. evet öğrenciyim. bu sene öğretmen olup sizin çocuklarınıza eğitim vermeye başlayacağım. ve sizin gibi bir nesil yetiştirmemek için elimden geleni yapacağım.
bunun öğretmen olduğu okulda çocuk okutmam amk. kendi beyni gibi benim çocuğunda beynini yıkacak sonra uğraş dur amk. hiç okumasın daha iyi.

edit: çocuğum yok. böyle şakirt öğretmenlerden sonra çocuk yapmayı da düşünmüyorum amk. sonra baba ben atatürkü sevmiyorum derse öğretmen katili olur çıkarım.
(bkz: şakirt)
nickaltı tartışmalarını sevmem. sadece sözlükteki genel durum ve kendim hakkında bazı şeyler yazmak istiyorum. üstteki arkadaşlar bunu üzerine alınmazlarsa sevinirim.

sırf hz. muhammed'i savundum diye "şakirt" ilan edildim. sesim çıkmadı. yine olsa yine savunurum. çünkü peygamberim benim için çok değerlidir.

daha sonra bununla yetinmeyip beni "atatürk düşmanı" ilan ettiler. oysaki atatürk hakkında olumsuz bir yazım dahi yok. atatürk'ü sevmek için illa dinsiz mi olmak lazım?

ben zamanında atatürk hakkında fazlasıyla araştırma yaptım, nutuk'u da okudum. bazıları gibi annemden babamdan duyduğumla yetinmedim. ki zaten ailemde de atatürk hakkında kimse olumsuz bir şey söylemez. ama yine de bazı insanlar neden atatürk'ten nefret ediyorlar diye düşündüm ve araştırdım.

atatürk de insan ve her insanın bazı hataları olur. ama bizim için yaptıklarının yanında bu hatalara odaklanmak çok yanlış olur. atatürk'ün yaptıklarını ve fedakarlıklarını bilen biri de asla atatürk'ten nefret edemez. ben de atatürk'ü çok seviyorum.

öğretmenliğimde de saygılı, dürüst, sorumluluk sahibi, sabit görüşlü olmayan, birbirini seven çocuklar yetiştirmek en büyük hedefimdir. atatürk ve ülke sevgisi zaten en genel hedeflerdendir. dini konularda çocuğa eğitim verecek kişi ben değilim, ailesidir. iyi bir nesil yetişmek istiyorum derken, kast ettiğim bunlardı.

o kadar ön yargılısınız ki. birilerinin atatürk sevgisini sorgulamadan önce kendi önyargılarınızı yıkmayı öğrenin.
(bkz: recep ivedik)

hoşgelmiş 10.nesil yazar.
(bkz: steve martin)
Boşu boşuna sözlük tayfasına laf anlatmaya çalışmış yazar. Boşuna anlatma ablacım anlamazlar.
nicki gibi masum kedi edasında bir yazar arkadaşımız. ben çok sevdim kendilerini.
bir aslan miyav dedi minik fare kükredi. şarkısını hatırlattı bana.
Bu başlığı eminim herkes Galatasaray a hitaben olduğunu sandı.
oh sonunda çaylaklığım bitmiş.
koskaca 7 gün çaylaktım. kimse de farketmedi, ben de sözlükteki yalnızlığımı farketttim. ölsem kimsenin haberi olmayacak. *
bu arada, sözlük formatından dolayı çaylak olacağım hiç aklıma gelmezdi. asfasdfasd. neyse her şeyin bir ilki vardır, sonu da olmacayacak biliyorum. bir kere düştüm bu yola, çıkamam. *
(#19929069) hani polis korurdu sizi? 10 metre önde polis varken kendini kimden koruyacak? allah'ın gazabından koruyamaz o sopa merak etme.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar