bugün

asla deyip ırkçılık yapmak değil anlaşamayacağımı düşündüğüm için kürtler ve ermeniler.
ermeniler.
Nordlar ve khajiitler. Biri agresif diğeri bağımlı.
Kürt ve arap. Tek hayalim saçlarını bok rengine boyayan bir cono kızı ile evlenmek. *
Antalya yörüğü olarak çok da fifi. Kurban olun bence.

(bkz: asla asla deme)
Homosaphiensler.
Oo ırkçı ve kutuplastirici söylem. Alırım bir dal.

Bir söz(büyük lokma ye büyük söz konuşma)
Irkcılık aşık olana kadardır, aşık olduktan sonra gönül ferman dinlemiyor.
Sonra hastaneye gelip unutamıyorum doktorr... demeyin.
lanetli yahudi ırkı .
gönül bu ota da konar boka da . yani gönül ferman dinlemez . büyük lokma ye büyük söz söyleme .
aleviler demiş oç.aleviliğin ırk olmadığını mı anlatayım yoksa neden mal olduğunu mu bilemedim.
müslüman olmayan biri asla olmaz.
ırk yok.

add it: çok dengeli bir entry olmuş.7 eksi, 7 artı.
kürt,arap,çingene,israilli olsun olmasın yahudiler.
Slav ve iskandinav halkları hariç hebisi. Evet
Lazlar, Kürtler, çingeneler.
Araplar yahudi dinine mensup olan her kişi.
Bu kafayla zaten evlenemezsiniz siz amk demek istiyorum.
Türkler dışındaki diğer ırklar. Irkçı falan değilim bana benzeyen, aynı dili ve kültürü paylaştığım insanla evlenmek istiyorum. Bu benim şahsi görüşüm.
Evleneceğiniz kişiyi ırkına göre seçiyorsanız evlilik sizin için hayal olur çünkü evlenmek için en birinci kriter insan olmasıdır. ayrıca kemalistler, akpartililer, hdpliler vs bunlar ırk değildir zeki çocuklar, komik olmuyorsunuz.
müslüman olup olmaması mühim değil de ermenilerle evlenmem sanırım ya,kürt biriyle evlenirim bak ama.
Gönül bu ota da konar boka da sözünden hareketle büyük konuşmamak lazım.

Bu yaşa geldim kimseyi beğenemedim. Arap veya orta doğulu bir hatunla kısacası benden kıllı olan hatunla evlenmem diye düşünüyorum. Gerçi ben kimseyle evlenemeyeğim sanırım, kimseyi beğenmiyorum.
Irk hayvanlarda olur . Bizler insanız sadece insan.
Valla evliyim ama evli olmasam "hiç fark etmez" olarak cevaplandıracağım anket.

Temiz, bakımlı, sevecen olsun aile kavramından bihaber olmasın yeter.

Herkes önceliği kendi ırkına verir tabi ama unutmayalım ki tüm ırklarda iyi de var kotu de.

Mesela Yahudiyle evlenmem diyen arkadaşlar dönsün kendi ırklarına veya mezheplerine bi baksın hepsi 4x4 mü?
k*rtler, ermeniler, aleviler, suriyeliler ve l*zlardır.
Faşist ırkıyla evlenilmez mesela faşist.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar