bugün

okumuş cahiller, sürekli bağırarak konuşan karadenizliler.
Fanatik, radikal, sığ, bağnaz, sorgulayamayan, gri/orta nedir bilmeyen.

aşırı kuralcı katı insan.

komplocu.
kendim.
Kötü niyetli insanlar. Her türlü boktan insana bir şekilde katlanırım ama kötü niyetli insanla aynı ortamda olamam.
Asi tiplerle asla anlaşamam.
liste orhun kitabeleri gibi uzundur.
herkesle çok iyi anlaşan insan.
Milletin içinde sadece kendini düşünüp kendi ihtiyaçlarını gidermesi.

Ağzını fok balığı gibi eğip konuşması.

Egosunu tatmin edip kendini beğenmesi başkalarını aşılamasıdır. işim olmaz.
- Aktroller

- Atatürk düşmanları

- mülteci düşmanları.
yobazlar.
radikal feministler.
Samiyetsizler ve dinciler.
insan haklarını suistimal edip pkk sempatizanlığına soyunan, türk milliyetçisine faşist derken kürtçülük yapan, zenginlik içinde yaşayıp starbucks'ta gününü gün eden aynı zamanda fakir edebiyatına girişen, işçi ve köylü popülizmi yaparken aslında onları küçümseyen onlardan tiksinen, ifade özgürlüğünden dem vurup bu özgürlüğü sadece kendisi gibi düşünenler için gören karşıtlarını susturmaya çalışan cihangir solcusu politik doğrucular. çifte standartçılar. ifrat ve tefrite düşerek her şeyi siyah beyaz gören gri nedir bilmeyen yobazlar. araştırmadan duyduğu ve gördüğü her haberi doğru kabul edenler. görüşlerinde samimi olmayıp her devirde şekilden şekile giren omurgasızlar. hepinizden tiksiniyorum efendim.
sabit görüşlü ve kendini yüksekten görenler.
dinci çomar.
kendini geliştirmeyen insanlar.
Koyu Akp li insan.
Narsist cahiller. Yemin ederim çok tehlikeli tiplerdir. Sadece ben değil, kimse anlaşamıyordur. Neden var bu insan modelleri yahu nasıl oluşuyorlar ? Bir türlü anlaşamam, daralırım gına gelir tanışınca.
Kukusu olmayan insan. Düşünsene tam sikeceksin ama bir bakıyorsun ki kukusu yok, kuku! Vajina!

Not: vajinası olan kızlar eqlesin!
genleri doğruları kabul etmeyen solaklar.
Bir şeyi istemediğim halde baskı kurmaya çalışan, manipüle eden, ısrar eden insan.
Yalan söyleyen, dürüstlük-onur-şeref gibi kelimelerden yoksun olan, aldatan, kandıran, geniş çevresi olan ve herkesle arası iyi olan, yalaka, yandaş insan.
Sürekli akıl veren, hayalleri küçümseyen, negatif insan.
Anlayışsız, empati yoksunu, iletişim kurmayı bilmeyen, sınırları bilmeyen, hadsiz insan.
Bu liste uzar gider.
ben türk'üm.
ben kürt'üm.
ben müslüman'ım.
ben ateist'im.
ben sağcıyım.
ben solcuyum.
ben şucuyum bucuyum vs. vs. vs. diye söze başlayan, kişiliği ve karakteri oluşmadığı için din, kimlik, ideoloji ile kendini tarif eden insanlar.
Saygı nedir bilmeyen insan.
Kötü kalpli insan.
f tipi insanlar...
saygısız insanlar. tahammülüm sıfır onlara karşı bana nasıl gelirseniz öyleyim kafasında biri olarak en zorlandığım tipler.