bugün

Askerde wifi yok. gerçi bazı acemi birliklerinde internet kafe gibi bi oda olabiliyor. Benim gittiğim yerde vardı.

Sonuç itibarı ile askerlik öyle müstakil, bahçesinde havuz olan türden koğuşlara sahip değil sabah kalkıp portakal suyunu yudumlarken, internette sörf yapamıyorsun. Oraya gidince de omuzunda yıldız olan birine sor bunu bak aynısını söyler sana.
Tabi ki var. Lütfen şifrenizi ısrarla birlik komutanınızdan isteyiniz. Örneğin tugaydasınız şifrenizi direkt tugay komutanından isteyin.
olan yerler var, burada asıl önemli olan şifreyi bir şekilde öğrenip diğer arkadaşlara para ile satmak.
Var, var. Olmaz mı? Hamam, sauna, spa da var.
komutandan şifreyi isteyin verir.
Yanlış bilgi vermeyelim, artık askerde tablet dağıtılmaktadır.
var ama çok kişi bağlandığı için hızı biraz düşük. koğuş arkadaşlarınızla anlaşıp, kendi internetinizi bağlatın.
yoksa yan alaydan kaçak kullanabilirsiniz.
genelde PlayStation salonunun oraya koyuyorlar modemi.
Bedellilere akşam masaj bile yapıyollaaa.
Olmaz olur mu eğitimleri zaten Cs:GO oynayarak yapıyorsun.
Koğuşların içindr acces point bile var hey yavrum...
iyi dalga geçiliyor da yalnız askerde wifi var. tabi bizim birliklerimizde değil. barış gücü askeri olarak nato yerlerine giden erler oluyor. onların gittiği yerlerde var wifi ve daha fazlası.
Tabiki var ama henüz tablet, laptop falan oradan verilmiyor. Giderken mutlaka yanına laptop al böylece geceleri koğuşta çılgınlar gibi oyun oynayıp, internette sörf yapabilirsin.
Biz askerliğimizi espor birliğinde yapmıştık. Oyun pc veriyorlar direk. internet şifresiz zaten. Otel gibi herkese tavsiye ederim.
askere bedelli olarak gidecek ve bunu bir tatil olarak gören kişilerin merak ettiği soru.

asıl sorun teknoloji bağımlılığı.
cevabı merak edilendir. ben sözlükten ayrı kalamam da.
bazı acemi birliklerinde internet cafe varmış sanırım.

izmirde acemilik yapan bir arkadaşım bazı günler belirli saatlerde internete girebiliyorduk demişti.
Tabi lan manyak mısın arada bölük komutanıyla beraber online oyun bile oynuyorsunuz. iki tek pes atalım mı be çavuş deme özgürlüğünüz de var. Fiyuu acayip.

(bkz: Dağlıca karakolu)
var var hatta komutandan izin alarak laptop bile kullanabilirsin...
Ayıpsın tabii var hatta netflix bile var 4 askere bir hesap düşüyor.
bizim birlikte 15 civarı bilgisayar vardı, her gün de açık olurdu. face, twitter gibi yerler yasaklı zaten öyle olmasa millet başından kalkmaz. bilgisayarlar gazinonun içinde bi odadaydı, ben de gazinoda görevli olduğum için işim bitince hemen içeri akardım. görevliler de tanıdık olduğundan sohbet muhabbet giderdi.

yer, konya hava savunma okulu.
Bütün askerlere premium Brazzers üyeliği veriliyor diye duymuştum.

Beybi!
vardır. bir nevi sazan avı işte. komutana gidip "gomtanım wi fi şifresi ne telefondan bağlanacağım ihihi" diyorsun sonra telefonu elinden alıp wi fi yi direkt sana bağlıyorlar geziyorsun öyle.
pabci bile oynanabiliyor ergen kardeşim.