bugün

Tablet dağıtıyorlar nöbet kulübesinde şarja tak fiber internette var nöbet bitene kadar takıl bilader sen:)
yaptığın yere bağlı. ben 1000 mpbs internet ile dizi de izledim oyun da oynadım.
pabci bile oynanabiliyor ergen kardeşim.
vardır. bir nevi sazan avı işte. komutana gidip "gomtanım wi fi şifresi ne telefondan bağlanacağım ihihi" diyorsun sonra telefonu elinden alıp wi fi yi direkt sana bağlıyorlar geziyorsun öyle.
Bütün askerlere premium Brazzers üyeliği veriliyor diye duymuştum.

Beybi!
bizim birlikte 15 civarı bilgisayar vardı, her gün de açık olurdu. face, twitter gibi yerler yasaklı zaten öyle olmasa millet başından kalkmaz. bilgisayarlar gazinonun içinde bi odadaydı, ben de gazinoda görevli olduğum için işim bitince hemen içeri akardım. görevliler de tanıdık olduğundan sohbet muhabbet giderdi.

yer, konya hava savunma okulu.
Ayıpsın tabii var hatta netflix bile var 4 askere bir hesap düşüyor.
var var hatta komutandan izin alarak laptop bile kullanabilirsin...
Tabi lan manyak mısın arada bölük komutanıyla beraber online oyun bile oynuyorsunuz. iki tek pes atalım mı be çavuş deme özgürlüğünüz de var. Fiyuu acayip.

(bkz: Dağlıca karakolu)
bazı acemi birliklerinde internet cafe varmış sanırım.

izmirde acemilik yapan bir arkadaşım bazı günler belirli saatlerde internete girebiliyorduk demişti.
cevabı merak edilendir. ben sözlükten ayrı kalamam da.
askere bedelli olarak gidecek ve bunu bir tatil olarak gören kişilerin merak ettiği soru.

asıl sorun teknoloji bağımlılığı.
Biz askerliğimizi espor birliğinde yapmıştık. Oyun pc veriyorlar direk. internet şifresiz zaten. Otel gibi herkese tavsiye ederim.
Tabiki var ama henüz tablet, laptop falan oradan verilmiyor. Giderken mutlaka yanına laptop al böylece geceleri koğuşta çılgınlar gibi oyun oynayıp, internette sörf yapabilirsin.
iyi dalga geçiliyor da yalnız askerde wifi var. tabi bizim birliklerimizde değil. barış gücü askeri olarak nato yerlerine giden erler oluyor. onların gittiği yerlerde var wifi ve daha fazlası.
Koğuşların içindr acces point bile var hey yavrum...
Olmaz olur mu eğitimleri zaten Cs:GO oynayarak yapıyorsun.
Bedellilere akşam masaj bile yapıyollaaa.
genelde PlayStation salonunun oraya koyuyorlar modemi.
yoksa yan alaydan kaçak kullanabilirsiniz.
var ama çok kişi bağlandığı için hızı biraz düşük. koğuş arkadaşlarınızla anlaşıp, kendi internetinizi bağlatın.
Yanlış bilgi vermeyelim, artık askerde tablet dağıtılmaktadır.
komutandan şifreyi isteyin verir.
Var, var. Olmaz mı? Hamam, sauna, spa da var.
olan yerler var, burada asıl önemli olan şifreyi bir şekilde öğrenip diğer arkadaşlara para ile satmak.