bugün

içliğime cep diktirmiştim genital bölgeyi aramadıklarından dolayı oraya sokuyordum üzerinden 5 ay geçmiş.
he yazın amk, ilk oraya baksınlar. biz de yakalanalım askere gittiğimizde.
çok ciddi arama yapılmıyorsa parka'nın içinde solda fermuarlı bir cep var orası olabilir.
nobetci subay burda ifşa etmeyin.
florasan içi, hem şarj ediyordum hem kimsenin aklına gelmiyodu elektrikçi aklı ihihihi.
ranzanın demirinin içi, kaloriferin arkası, doğudaysan karakoldan çok uzak olmayan bir yerde bir taşın altı poşete koyup ta koyun taşın altına kulaktaki çamurdan çözerler. kapatıp da koyun ama lan çalınca tokadı yersiniz. bir de ne yaparsan yap telefonun olduğunu anlarlar. telefon sırasında beklemeyen, koşa koşa gitmeyen adamda vardır telefon. görmemezlikten gelinir sadece çoğu zaman.
Bulmak şsteyen her türlü bulur ayrı mevzu ama giriş çıkışlarda, özel durumlarda kolunuza saklayın. evet kolunuza düğmenin ordan sallayın gitsin.
şarjörün içine. (g3 şarjörünün alt kapağı çıkarılır, telefon yay ile birlikte itilir, kapak kapatılır. atış yapılmadığı için, yapılsa bile kendi şarjörünle yapılmadığı için 12 ay saklanır)
Ranza başındaki kapağın altıdır.
bot içi.

gerçi konuşurken biraz pis kokuyor ama bi sürü sonra alışıyorsun. apış arası yaz kış leş gibi kokan 50 adam ile aynı koğuşu paylaşıyorsun.

not: bot iiçine koyunca kırılmıyormu diyor adama bak. hay senin aklının amk ben. ulan tabana koymayacaksın mal mısın olum.
sen en iyisi bu kafa ile askere gitme ulen.
ayakkabının içerisine soktuktan sonra, 1 hafta hergün hiç yıkanmadan giyilmiş çorap ile ayakkabıyı kamufle etmek.
don içi.
kamuflajın göbeğime denk gelen yerine saklardım.
arama olacağını öğrendiğim zaman telefonu bahçede kuruması için asılmış kamuflardan birinin içine saklamıştım.
askere götürmeyin. askerdeyken alın zaten usta askerler ilk gittiğinizde pek kullandırmazlar, ilk gittiğinizde uyduruk bir telefon alırsınız. usta asker olunca kralını alıp kullanırsınız. hele bir de hudut bölgesiyse kaçak telefonlar gırla gider. ama kaçak almayın yine de. Şırnak böyleydi diğer yerleri bilmiyorum fazla.
Askerlikte telefon yerine şarj edilebilecek yer bulmak daha önemlidir. Zira benim gibi yazıcı olmanız durumunda çok sayıda priz ile çok sayıda batarya şarj edebilirsiniz. Birkaç arkadaşınız size gelerek "telefonumu şarj eder misin tertip" diye sorduğunda "bi tek sigara at bakayım" dediğinizde geri çevirmesi olası dışıdır.
Neden sırlarınzı açıklıonuz lan sonra her tarafınızı yoklasınlarda görün ebelerinizdekini.
ben yastığımın iç kısmına saklardım ve hiç patlamadım.