bugün

entry'ler (43)

tüm anneler melektir

yüz yılın yalanıdır. 22 yıl sonra, şuan çılgınlar gibi kucak dansı yapan Pelinsu'nun çocuğunun da söyleyeceği söylemdir. Tıpkı annelerinizin gençliğinde yaramazlıklar yaptığı gibi (bkz: swh) doğurmuş olması onu melek yapmaz her memeli dişi doğuruyor.

osmanlı tekrar dirilecek

diyen tipler genelde düşük zekalı vatandaşlarımızdan oluşuyor. Sen hiç benim atalarım Dünyanın 3 te 1 sine sahip oldu eski Moğolistan geri gelecek diyen Moğol gördün mü? geçen yine imf den para istiyorlardı. Ya da Ben iskender'in torunuyum diyerek kafasına kırmızı renkli süpürge şapkası takıp gezen Makedon gördün mü? iyisiyle kötüsüyle doğrusuyla yanlışıyla geçmişimizdir Devleti aliyye. bırakın girmeyin şu dirilecek, kral olacaz dünya bizden korkacak triplerine. lütfen

fırat çakıroğlu na hakaret eden odtü öğrencisi

fırat yaşasaydı gözlerinin içine bakmaya cesaret edemeyecek adamlar kalkıp laf söylüyorlar ya deli oluyorum. bunların bir değişik versiyonları da Atatürk e aynı şeyi yapıyorlar. ama unuttukları bir şey var ikisinin de ardında bıraktığı milyonlar var. elbet hesap sorulur, güzel günler yakındır.. sonra cezanız kesildiğinde vay efendim siz barbarsınız faşistsiniz diyecekseniz oynamayalım.

su ismindeki kızları tavlama teknikleri

ben bi tanesine,

Seni yoğurtla karıştırsam ayran, (burada suratı değişti, sıçtık dedim)
Rakı ile karıştırsam enfes,
Benle karıştırırsam nefes olursun demiştim. Sonra göz göze geldik, çok duygusal anlardı.
Sonra durdu dedi ki: Ne diyon be gerizekalı...

araplar kız çocuklarını diri diri gömüyordu yalanı

bir iki şizofren gömdüyse ki şuan günümüzde de gömen, öldürenler var, sanki tüm kız çocukları diri diri gömüldü algısı yaratıyorlar. nasıl çoğaldı madem bu araplar sporla mı amuğaa.

yazar nickinden çizgi film karakteri türetmek

parasibozukadam:richie rich

charlie hebdo ya abone oluyoruz kampanyası

islamı kötüleyeceksiniz diye giymediğiniz maske kalmıyor.siz lütfen atatürk'ü sevmeyin bi zahmet.büyük türk başbuğunu komünist, içkici, bacılarına tayt giydiren, islam düşmanı olarak lansettirmenizden bıktık artık.ermeni oldunuz,fransız oldunuz,kürt oldunuz biraz da doğu türkistanda işkence gören uygur türkü olun karabağ'da derisi yüzülen türk balası olun çok fazla çakma hümanist oldunuz biraz türk olun!..

edit:agnoistiğim

askerde telefon saklamak için en uygun yer

florasan içi, hem şarj ediyordum hem kimsenin aklına gelmiyodu elektrikçi aklı ihihihi.

küçükken yapılan piçlikler

bağkur emeklisi gibi güvercinleri ayak bastıkları topraklarda rahat vermemek.

cennet

var olmadığının kanıtı vadettikleri bile bu dünyadan alıntıdır.ama burda yaparsan günah orda yaparsan ödül.(bkz: seks) (bkz: şarap) (bkz: huri)

austria wien osmanlıspor maçı

bir gün yine bec önünde düğün ederiz.(bkz: nihal atsız)

kadir mısıroğlu atatürk taklidi

"takdir değil,taklit ediliyorsanız başırılı olmuşsunuz demektir." demiş zamanın birinde büyük adamlar.

allah ın varlığının ispatı

allah diyen aslan ?

mimar sinan ın tahsili

ilkokul mezunu mimar. her türk gencinin ilham kaynağı.

pahalı olduğu isminden belli olan şeyler

şeref
onur
haysiyet.

31 yaşında askere gitmek

elinde çekpasla bok çukuruna odaklanıp halüsilasyonlar görmektir.

ışid i sevme nedenleri

pkk nın düşmanı dostumdur.pkk nın bi eline versinler de sonra coniler zaten tarihten silecek kendilerini.

bütün peygamberlerin ortadoğuya gönderilmesi

tanrıların daha çok orta ve doğu avrupada olduğu içindir.

hz musa nın bölücü olması

kürt olması muhtemeldir.

kürtler hakkında söylenen sözler

nerde gördün bir kürt 2 sürt bi dürt. -marc sikenberg(feysbuk kurucusu)