bugün

dogru. uzmeyin lan beni.
tatlı ama saf kızdır.

o değil de yine kızlara oynuyorsun. bu adam varken sözlük kızları hakkında hiçbir iddiamız yok maalesef. haksız rekabete neden oluyorsun gergin.
değişik kafalarda yaşamakta olan insandır. sadece bu değil askerlerin hepsinin komando tarzı askerlik yaptığını düşünenlerde aynı..

http://capsizm.com/capsle...-simdi-geldi-capsi-2.jpeg

18 ay yaptım hiç patates soymadım samimi söylüyorum. öyle fantastik atraksiyonlara da girmedim ama. hani dağda bayırda süründük yılan yedik kartal yakaladık kurtların sırtına bindik helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirdik yüzbaşının odasının kapısına depuğu vurup girdim falan.. bulaşık falan çok yıkadık ara dönemlerde yalan yok ama o da en alt devre iken normaldi yani acemi yoktu iş biz çavuşlara düşüyordu. çayda dem askerde kıdem çavuş falanda dinlemiyor ara dönemlerde.
askerliği patates soymaktan ibaret sanan ve askerlik yapma cesaretine erişememiş ödeleklerin, bu durumu gerçekmiş gibi anlatmaları sonucu ortaya çıkan algıya inanan kızdır.

kız ne yapsın, anlatan sığır olduktan sonra?
2011 yılındaki sayılara bakılırsa 458 bin 368 erbaş ve erin durmaksızın patates soyduğunu düşünen kızdır.

Yıl oldu 2017 hala o patatesler tüketilemedi.*

Hatta 1989da soyulan patateslerin bile tüketilemediği söyleniyor*