bugün

pembe tolga her yerde...

fakat pembe tolga enteldi aga, işini ulu orta yapmazdı. ıssız yerlerde bitirirdi işini.

akp döneminde olması da çok ilginç.
Emin olunamayan görüntülerdeki dayilardir.
Emin olmamak Şu açıdan; kısa boylu olana dönüp bir daha bir daha baktım acaba kadin mı diye.
Bütün homofobikler toplanmış.

Kimse de çıkıp demiyor ki bu insanların bir özel hayatı var. Neymiş efendim göbekli, bıyıklı dayılar öpüşürmüymüş, sevişirmiymiş. Kime ne, kimi ilgilendirir. Buradaki asıl iğrençlik bu görüntüyü nete yükleyen kişidedir.
işin en kötü tarafı, bereli kasketli olmaları galiba diye düşündüğüm dayılar. ulan, her sakallı dedemiz değil elbet ama, her bereli her kasketli dayı gördüğümüzde aklımıza gelmeyecek mi lan şimdi bu?
bu akşam içimde hüzün var....

"gözümde canlandı dayılar
ağlamak istiyorum, haykırmak istiyorum
bu akşam içimde hüzün var...

aklım ermiyor bu akşamlar
dayılar ki bunu nasıl yaparlar!
inanmak istiyorum, inanmak istiyorum
straight olmalıydı bu dayılar ...

dayılar, dayılar, şimdi gözümde canlandılar...
dayılar dayılar beni bu akşam ağlattılar!!"
asansörde oynaşan dayılardır.
(bkz: ayilar net)
anadolumuzun saf ve temiz dayılarıdır efendim. bakar mısınız şu naifliğe, şu aşka, şu şehvete? o kadar yasak bir aşk yaşıyorlar ki, asansördeki 10-20 saniyelik zaman birimleri bile onları aşk yaşamak için cezbediyor. işte ülkemizin geldiği son nokta budur. bu olay bir dışlanmışlık sonrası yaşanmıştır. amcalarımız, dayılarımız kimseden çekinmeden birbirleriyle fütursuzca sevişmelidir.
izlerken midem kalktı yalan değil, ama ben bu dayılara küfür edenlerin psikolojilerini anlamıyorum. sizi mi zikiyorlar af edersiniz.
birisi bana gördüğün her videoyu açıp izleme desin artık amk ya. eşcinsel olabilirsiniz saygı duyarız bize ne ama sizin bıyığınız var lan hem de göbeklisiniz asansörde adamın sırtını okşama işte onu yapma ya.
izlerken hayat dan soğutan videodur. O ne rezilliktir arkadaş. Birde biz bunlara otöbüsde yer veriyoruz. Vakitleri demek olsa o haltı asansörde yapar bunlar.
imperyus laneti altında olduğunu düşündüğüm dayılardır.
allahım o neydi iğkkk insanı sexten soğutan dayılardır. allah belanızı versin. bir kısa olan uzunun çükünü tutmaya çalışıyor ya.

edit: arkadaş ne çok eşcinselliği destekleyen varmış. hadi ok, herkesin kendi seçimi filan da adamlar bildiğin iğrenç neyini eksiliyorsun.
dayılara bundan sonra daha mesafeli olmamı sağlayacak videodur. ıyykkk o ne be!
Vay amınskiym bu ne lan. Baya dilini sokup french kiss in allahını yapıyo hacı dayı.
(bkz: aman yarabbi)
--spoiler--
ohhaaa...
--spoiler--

akepe'ye oy vermiş olmaları kuvvetle muhtemel dayılardır. tipleri öyle gösteriyor.
(bkz: asansör fantazisi)
uzun boylunun kapının kapanmasını beklemesi ve bakışları.
(bkz: hayatımda böyle bi korku görmedim)
kıyamet alametidir.
bunu gördükten sonra, kimseye güvenmeyeceğimizi anladığımız videodur.

edit; türk mü, değiller mi anlayamıyorum. bilenler pm atarsa sevinirim.
dayılard sıkıntı yoktur da, bu videoyu internette servis edenler kısaca orospu çocuğudur.

Türkiye gibi eşcinsel ilişkilere ve eşcinsellere kötü gözle bakılan bir toplumda, belki de ailesi çoluğu çocuğu olan adamların topluma ve internete afişe edilmesi safi art niyettir.

umarım sonu kötü olmaz.
asıl mesele bunlar birbirini nasıl buldu. yok yani internet kullanabilecek bi tipleri de yok.
zamanında büyük sükse yapmış ve sonrasında dayı yeğen diyalogları başlığına yönlendirilmiş olan dayı yiyen diyalogları başlığının nerden geldiğinin anlatıldığı video.

Ayrıca;

(bkz: asansörü açtığımda memelerini sıvazlıyordu)
gizli eşcinsel
saklı eçcinsel
kaçak eşcinsel
hayır bir uçak.
kadın sevmekten acizliktir bu.
bu aynı zamanda belki de hiç kadın sevememiş olmaktır.
isteyerek ya da istemeyerek.
aşka bak!
sen git amca
başka bir amcaya aşık ol!
kapı kapanmadan önceki heyecanı hissedebiliyorsun.
kalpleri hızlanıyor.
ulan...
yukarı tükürsen bıyık
aşağı tükürsen sakal durumu
budur aga!
papa francis in gelir gelmez ilk icraatı. kilise bu videoyu her yerde yaysa eşcinsellik diye bir şey kalmaz.
görsel