bugün

Eşeğin bile idrak edep sakınacağı bir davranışı sergileyebilen hanzolara ait eylemdir.

iflah olmazlar efenim, çuvala koyup uzay boşluğuna bırakılsalar keşke!
Asansörde de içmezsin sigaranı .komşulara sabır diliyorum .
Sigara içen arkadaşın en son kolu çatladı sigara içmeyin diyerek bir uyarı yazısı asılabilir.
kolu çatlamış.
astim hastasi olan, yasli olan insanlar var. Zaten sagligi el verisli olsa asansör kullanmiyacak insanlar bulunuyor. Bunlari düsünmeden kendi keyfini ön planda tutan egoist, toplumda gereksiz bir organizmadir.

ivedilikle yakalanip, cebindeki sigara paketindeki her bir sigara tutusturulup, bilemum nefes alan ve almayan her türlü vücut bosluklari doldurulup, asansör icerisine kapatilarak ne kadar süre dayanabilecegi test edilmelidir.

hayvan deneyleri yerine bunlar neden kullanilmiyor?
Çevresine saygısız insandır.
Asansör dediğin bir adımcık bir yer, o asansöre binecek başkasının astımı koahı olabilir.
Saygısız, kişiliksiz insandır. Bide bunun "izmariti asansör içine atan" versiyonları mevcut, onlar ise şerefsiz olan kesimdir.
Krodur kesin ve net.
hala boyle insanlar var mi acaba diye dusunduren bir davranistir. terbiyesizdir. tekme ve tokat ile sevgiler..
asansör tuvalet farketmez havasız tüm ortamlarda içelmemelidir. içenin en başta kendisine saygısı yoktur, arkasından sövülebilitesi yüksektir.
Orospu çocuğudur, net.
Saygısız hödüğün tekidir.. Sigara konusunda tiryaki sayılırım fakat bir kere olsun asansörde sigara içmedim.. Bu insan türünü asansörde yakaladığın an, o sigarayı basacaksın koluna.. Bundan sonra asansöre binerken üç buçuk atarak biner..