bugün

Sözlüğümüzün çiçeği burnunda yazarı. Sağlıklı düşünebilen bir galatasaraylı yazara benziyor, gsli trollerden bıktığımız bu dönemde umarız bol bol keyifli maç sohbetleri yapabiliriz.

Hoş gelmiş, iyi yazmalar.
Basketbol bilgisi sağlam bir yazara benziyor.
futbolu seven bir yazar.
arkadaş tüm gündür kadro yazıyor.
mübarek adam bu kadar boş şeyi şeyi ezberlemişsin .insan bu arada birkaç süre ezberler.
gönülden, iyi bir galatasaraylı olan yazar. iyi ki yazıyor.
Semih öztürk ün akrabası olduğunu düşündüğüm kişi. Tuncay kes mi kaldı amk. Hala tuncay üzerinden semih edebiyatı yapıyor.
Semih öztürk ütopya yarışmasından uyuz olduğum biriydi ama survivorda neredeyse oy atacağım biri haline geldi. Çünkü survivorda yangelip yatmıyor, çalışıyor, ama serkay ve efecan gibi aşırı egolu tiplere bakınca daha fazla hakediyor kazanmayı. Ütopyada tuncayı destekleyen ben, şimdi semih i destekliyorsam iki yüzlü müyüm?

Ekleme: ütopyada tuncay ı desteklemiyordum da semih in kazanmasını istemiyordum, tam olarak durum buydu.
Copy paste canavarı.

görsel
Rahmetli air20 adlı yazarı anımsatmaktadır kendisi.
iyi ve samimi bir yazar.

ayrıca galatasaraylı bir panpam.
Sürekli copy yapan kendi fikirleri olmayan samimiyetsiz yazardır.
(#32913338) her gün yalamaya doymadığı birine * avukatlık yapacağım diye şahsıma hakaret etmiş hayvan... pardon yazardır. *
Uludağ sözlük useri.
renktaşim olan 1 yazar.
Beni açık oylayan ve takipleştiğimiz sevdiğim yazar.
20 yaşında sanıyordum yaşlıymış saygım arttı. Yazılarını beğendiğim ama yaşı benden küçüklere saygı duymuyorum prensip olarak.
sözlüğe faydalı bir yazar. iyi ki var.
Sevdiğim bir yazar.Bazı entryleri çok kaliteli cidden.
sırf burada kendisi gibi beş para etmez tiplerin g.t yalayıcılığı yapmak için karşıt görüşte olan yazarlara sanki üstüne vazifeymiş gibi cevap yetiştirmeye çalışan hatta hakaret eden, sözlükten silinmesi gereken densiz.

bak adamım burada istediğin kadar kişinin istediğin yerini yalayabilirsin ama sana giren çıkan birşey yokken, durduk yere sırf senin gibi düşünmüyor diye millete sataşıp, hakaret edemezsin, beğenmediysen entrye eksi verirsin olur biter tamam mı yavrucum.
Tanımadığı etmediği halde sözlüğüme ağır bir yorumda bulunmuş kimse,iyi yazmalar.
Güzel kalpli olduğuna inandığım yazar.
akıllı uslu bir yazar. kendisini rahatsız edenleri engelleyip donuza eklemesini tavsiye ederim. boşuna başını ağrıtmasın. iyi yazmalar...
Açık oylamak ile Kalmayıp birde favlayan güzel insan.
Açık da oylar, favlar da. Aha da mani gibi oldu, yok yok bilmece. Açık da oylar, favlar da. 4 harfli. Kimdir bu?

Tanımadığım ama teşekkür ettiğim yazardır.
Basketbol bilgisi çoğu yazardan fazla biri. Koştursun dursun iyi yazmalar.
Sol frame yi güzellendiren yazar.