bugün

beş on dakika izledim tutmaz hacı bu...
dizi olan 18+'dan bahsediyorsak eğer, saçma bir strateji izleyen dizidir.

eğer friendsin dizisini yapmak istiyorsan hitap ettiğin kesim aklını kullanabilen kaliteli bir kesimdir. küçük sırlar'ı izleyip heycanlanan veya türk malı'nı izleyip gülen adamlar friends'i izlemez, ya da tam tersi.

haa, eğer kaliteli bir kesime hitap etmeyi seçtiysen de onları mal yerine koymayacaksın çünkü anlarlar bunu dostum. sen hem friends'in taklidini bile çekemeediğin bir kopyasını yap hem de 'yok biz friends'i çekmedik' diyerek seyirciyi aptal muamelsi yap. friends'i izleyip beğenen adam bunu yutmaz, friends'i izlemeyen adam da zaten izlemez. iki türlü de s.çıyorsun yani.

hadi baştan alalım şunu. efendi efendi alın telifinizi, düzgün bir kopya yapın. bak o zaman ne oluyor. oturup güzel güzel izleyelim 10 sene. benim de içimden geçmişti türkçe friends nasıl olur diye, valla bak.
kemal kılıçdaroğlu'na göre tayyip erdoğan televizyona çıktığında ekranda yer alması gereken ibare.
esprileri gerizekalılara bile hitap etmeyen dizi.

+ 18 ibaresinde anlatılmak istenen "18 ve üstünde iq'su olanlar izlemesin" olmalı.
doğrusu 18 artı olan.
dizi sever bir bünye olan sadaeke bile ilk bölümüne 15 dakika dayanabilmiş; sinir krizinin arefesinde kapatmıştır.

arkadaş çakma friends çekiyorsunuz, bunu anlıyorum. sonuçta gelmiş geçmiş en iyi sitcom. ama bari oyuncuları ve karakterleri adam gibi seçin. ross geller'ın rolünü oynayan eleman ne öyle? dışarıda görsem ağzına ağzına vururum. joey tribbiani'i çakması ne öyle?

aysun kayacı dizinin tek iyi unsuru. en iyi rol yapanı. siz düşünün gerisini!
aysun kayacı için çok kolay bir yapım olmalı. çünkü rol yapmıyor kendisini oynuyor zaten. o derece bir dizi yani.

(bkz: aptal sarışın)
18 yaşın altındaki ergen ve hin çocuklar tarafından büyük bir zevkle ekarte edilen yaş sınırı ibaresi.
an itibari ile show tv'de başlayan dizidir.
10 dakikadır izliyorum ve bu son zamanlarda geçirdiğim en gülücüksüz 10 dakika oldu.buna gülen biri var mıdır diye merak ediyorum gerçekten.
eğlenmek istiyosanız bunu değil bay tahmini tavsiye ederim.
görsel
yamulmuyorsam bir de artı 21 vardı ki evlere şenlik.
ne yazıktır ki bir türkiye klasiği dir bu dizi de. çok çakma evet, ama esas bunu anlamıyorum ben yahu. bu kadar mı salaksınız, bu kadar mı yeteneksiz ve beceriksizsiniz ki zaten hali hazırda yapılmış ve beğenilmiş bir şeyin aynısını yapıyorsun zaten, hani üretim yok hazır malzeme, ama inanılmaz kötü bir şey çıkıyor ortaya. nasıl olur lan bu? vay anasını sayın seyirciler.

bir de muhtemelen hayatımda duyduğum en boktan jingle a ve intro müziğine sahip şey bu. sadece artı artı artıı artııı on sekizzzz diye gidiyor. yaratıcılık her alanda sıfır anam öyle böyle değil.
bok gibi.*
görsel