bugün

Başkalarının dediklerine inanıp tanıyıp bilmeden şahsıma iftira attığı için donuza eklediğim kırıcı yazar. Mutlu ama uzak olsun.
Yahu benim nickaltım haşare deposuna döndü. Biri de çaylak yedi küfürden. Komedi.

Paralı itler ile uğraşmaması gereken yazar. Bıraksın, havlasınlar.
ülkesini 3 çizburgere satanları kudurtan yazar..

ben alırım olm sana 1.5 iskender..

değer mi çizburger için askerinin başına çuval geçirtmeye..
bugün anladım ki bu çocuk yüzde yüz akraba evliliği. götü başı birbirine karışmış beyin desen hak getire. neyse allah anasına babasına yardımcı olsun. benden anne babaya tavsiye. koyun cebine esrarı atın karakol bahçesine.
40 yıllık seksoloğum böyle yalayan görmedim. işinin ehli usta. büyüksün başgan. aman böyle devam et hiç bozma.
bir yazar, yepisyeni, çok da minnoş bir şey.. ay görseniz yersiniz vallahi..

eliyle seviyeli ilişki yaşayanların tacizine uğramaktadır..

sen git, kadına kerizlen, paraları kaptır ahsjs sonra gel bik bik öt.. hayır bir dili açılmış, bir cümle kurabilme yetisi belirmiş.. ay ben şok!

bir de gidip sağda solda herkese anlatmalar, ufff onu öyle yaptım, bunu böyle yaptım..

elinden bahsediyor arkadaşlar.. sakin olun..

büdüt: ya bıro sakin ol panikleme, tamam ya sensin, sensin.. şimdi özel mesajdan trafik vardır ona yoğunlaş sen ahsjsd kim bu yaa, ulan kim bu kim be! hadi daha önemli işin bu şu an..

büdütto: bıro, zekamın zekatını versem rusya bilimler akademisinden davet alırsın, hijj oralara girme bence sen..

büdüttinho: o saydığın şeylerin başka amaçlarını ben bilmiyorum, nasıl ve ne şekilde kullandığını da bilmek istemiyorum.. öyle görünüyor ki ananın yaptığı dolmayı yemek için tabağa fln oturuyorsun..

olur öyle.
bak tamam embesilsin falan ama bi hafızanı yokla beni başka biriyle karıştırıyor olmalısın. ben kimseye paramı kaptırmadım zira ben fakirim param yok benim. ayrıca kimseyi siktiğim falan da yok. insan insanı siker mi? mottosu hakim bende.

sen harbi özürlüsün kızım ya. ama sana bir şey yapmayacağım sen debelen dur orada.

edit: ulan bikaç kırıntı var embesil hala zekat falan diyo ya. bak kızım salatalaık patlıcan havuç gibi sebzeler yeniliyor tamam mı? sen beyinsiz olduğun için bu dediklerime dikkat et başka amaçlarda kullanırsın falan zira bu aralar sende bi azgınlık sezinliyorum.
orman çocuğu .

sözlükte çokca bulunan cinsden .
çok ciciş, hanım hanımcık, minnoş bir yazardır..

dersleri bitmiştir, sınavları biteli 15 gün olmuştur ahshshs

öte yandan 3 haftada 700 entiri nedir ya.. sanki makale yazıyoruz da hıammınaa.. gayet makul ve hatta az bir sayıdır..

ben, çok ciciş, hanım hanımcık ve minnoş bir yazar olarak, ankaralı yakışıklı bir beyfendiden davet alsaydım davete olumlu yaklaşırdım elbet..

ama 30’ların üzerinde, tipsiz, fakir, aptal ve yavşakların sakız şişirme davetine bile olumlu bakamıyorum..

üzgünüm karşim..

profesyonel yavşak demişler sana ben napabilirim?

neresine içerledin tam olarak?

profesyonel’e mi?

ayrıca ankaradan neden adam çıkmaz lan?

biz ardahan’da bile gülüyoruz la bunlara..

büdüt: shafkGdjd şimdi okudum da ankara başlığını mı izliyon lan sen tüm gün?

prof. yavshak : aha! bu da ankaralı kesin he! hemen çaarıp mütüş bir sosyalleşme girişiminde bulunmalıyım..

osydıgı
zavalllı paranoyak yazar. benim frekans nickli yazarın fakesi olduğmu yazmış karşılaştır bakalım yazıları hiç tutuyo mu sayın gevşek kardeş. size türkçe dersi veren öğretmenin amk. evet..
bir minnoş yazar.. evli barklı, akp’li kart heriflerle işi olmayan..

belirtmek ister ki;

fakesi değil ayrıca sahtesi..

fake’i de olabilir ama ne biliyim fakesi fln diyince hani türkçe bilmek fln..

yine belirtmek ister ki

elalemin avukatı sen misin? bade group üyesi misin?

yaşın çok genç de herkes seni mi badeliyor o dergahta hı?
ciciş bir yazar..

kimin başkasının yan hesabı olduğu kudurmasından çok belli..

çok sevimli bir yazardır görseniz yersiniz..
al bak kendi nik altında kendini övüyor . bıraksaydın da övülecek bir tarafını bulup biz övseydik yaa .

sen niye hemencecik parçalandın ki ben patlamadan ?
fındık cürmü ile patlasa ahihihihi dedirtecek vasıfsızların eğlendirdiği minnoş, hanım hanımcık yazardır..
ülkesini ayaklar altına almış olan vatan haini kansızların salyasını akıttığı yazarcık aslan parçasıdır..

düşünsene kendi meclisini bombalayan olarak anılacaksın tarihte..

hayvan bile bunu kaldıramaz..
geri zekalı turnusolü olmuş yavrum, canım, cicim yazar..

edit: de ki ben eziğim, yazılanları anlayamıyorum, anladığımı sansam da bir türlü kabul edemiyorum çünkü götü göbeği salmış bir cahilim vs.

kendinizi kabul edin oolüm..
kesinlikle benimle ilgili bir kuyruk acısı olduğunu düşündüğüm kadın. ne yaptım ki acep? nettim kızım ben sana?
istediği herkese özgürce kin besleyebilecek kadar bu konuda hakkı olan yazardır. Mesele kendisi benim eski karım. Bir sabah "bugün gözüme çok gıcık görünüyorsun." deyip ayrıldı. Ama biraz saf, bana nafaka ödüyor.
bir yazar.

keşke böyle olmasa... pazatesi sabahına böyle kavgayla döğüşle, övkelenerek başlamasak.

nam-ı müstearına ait başlıkta atışmalar görüyorum.

akıl vermek, yol göstermek falan haddim değil. benimki naçizane bir istirham sadece.

lütfen atışmayı bırakın, sukunete kavuşalım. nedir ki paylaşamadığımız değerli arkadaşlarım? unutmayalım;

(bkz: konuşarak veya yalaşarak çözülmeyecek sorun yoktur)
Arkadaşlar bana da Bir tane düşerse beyazından alırım. Boş geçmeyelim yardım edelim.

Yeni Bir yazar.
durduk yerde bana sataşan, nick altıma saldıran yazar. üstelik rezil iftiralar atıyor. sözlüğe hiç yakışmıyor böyle tavırlar. yazık.
seviyesini ağzını iki dakikada bozarak ortaya koyan yazar. yazık.
(#40041210)

durmadan gelip gelip nick altıma saldıran bir yazar. dolayısıyla kimin ağladığı buradan daha net anlaşılıyor. yazık.
eski ve tecrübeli bir yazarın tavsiyesiyle donuza ekleme kararı aldığım, hoş olmayan bazı çıkışlar yaptığını öğrendiğim bir yazar. tanımam etmem ama tavsiye büyük yerden geldi.
Ara ara kendisinin kadın olduğu hakkında entryler giren ama sonra o entrylerini unutup erkekliğini hatırlayan bir harun abi olan,

neredeyse tüm entryleri bişeyleri beğenmeme, yada birilerine hakaretlerden oluşan,

gerçek hayatta böyle biriyle yanyana gelmenin bile ızdırap olacağı negatif elektrik yayan, bilinçaltındaki sıkıntılar sık sık bilinç üstüne yansıyan, afakanlar bastıran yazar şeysi.

dipnot:kendisine sormak zorunda kaldığım bir soru sebebiyle beni şikayet etmiş ve çaylak olmama sebep olmuştur.
güncel Önemli Başlıklar