bugün

fikirlerinizde aradığım ciddiyeti göremediğim için tekrar soru yöneltmek ihtiyacı hissettim zat-ı alinize evet..

açık olun lütfen, açık..

ayrıca iyi yakalamışsınız itiraf etmeliyim artık..

lusi hanım benim feykimdir..

aramızda kalsın ama lütfen.. olur mu?

edit: ayrıca yalann söylüyorsun ferrarin yok ve simge de deyilsin, evet.
huysuz virjin.

sağa sola sataşıp milletin nefretini kazanıyor, sonra da ismimizin yan yana yazıldığı her yerde sanki ben de sözlükte sevilmeyen bir kişiymişim gibi lince maruz kalıyorum.

halbuki ben sevilmeyecek insan değilim ve bunun da gayet farkındayım.

bu sebepten kendisiyle arkadaşlığımı kapalı kapılar ardında sürdürmeye karar verdim. toplum içinde asla muhatap olmayacağım.

zaten az delikanlı olsa aşkım kapışmak okurdu, gey gibi adam fawer okuyormuş. püh.

edit: ayrıca başlarda ben de kendi nick altıma bakıyordum nikisini yanlış yazmayayım diye.
simge haanım hulusi akar beyfendi gibi bitirmişsiniz tuğlanızı..

insan bir allah allah demiyor değil..

neyse, sizce de düğün falan feşmekan ülkemizin çözülmesi gereken bir problemi değil mickey?

siz ne düşünüyorsunuz bu konuda acaba?

e dit: kişisel almayın arkadaşlar ama benim olumsuz olmamdan ziyade sizler kendinizin bir miktar öyle işte ne bileyim, ee şey olabileceğinizi mi düşünmeye başlasanız artık?

sözlük ve şirinler köyü diyince yani.. bilemedim ki şimdi..
çaylak olduğunda desteğimizi verdik. bundan sonra gölgemizin değdiği kimselere bulaşan olursa öteki günü göremeden selasını okuruz.
ço ğalkollüydüm atırlamıyorum, evet..

not: beni sert açıklamalar yapmaya teşvik ediyorsun, etme..

edi not: arkadaşlar çok teşekkürler, çok duygulandım.. allah tuttuğunuzu bor madeni etsin, amin..

hubel efendi, okuduğun her kitabın arasından lozanın gizli maddeleri çıksın inşaallah..

ün üstüne ün kazan ahsjjd..
(#41433841)

nasıl kaşar oldun?
yüce moderasyonumuz bir ceza verdiyse muhakkak hak etmiştir, onların hikmetinden sual olunmaz ama biraz fazla kaçtı gibi geldi bana da.

yani sonuçta ne yapmış, adam mı öldürmüş bu çocuk?

bebeğimin fazla üstüne gidiliyor bu sözlükte. moderasyon bey, bu çocuğa bu kadar yüklenmeyin.

sonra da parlak beyinleri ekşiye kaptırıyoruz, beyin göçü veriyoruz diye ağlıyorsunuz.

hep bu sebepten işte. hep bu yüzden...
çaylak olması şaşırtmayan bir yazar.
çaylak olmuş iki gözümün çiçeği.

onu bu halde görmeye yüreğim dayanmadığı için nik altısına hiç uğrayamadım. 5 gün oldu ama daha yeni yeni alışabildim yokluğuna.

ışıklar içinde uyu güzel adam.

seni hiç unutmayacağız.
çaylak olmuş yazar. dikkatimden kaçmadı.

ben çaylak olduğumda bir iki değerli yazar dışında kimse hatırlamamıştı. görüyorum ki bu yazarı da hatırlamamış kimseler. biz burdayız adamım. ölmedik. burdayız. hemen şurada sigaramızı yaktık. köşedeyiz.
sağolun çocuklar..
Pek sevmem ama bazen hemfikir oluyoruz.
bana bayansı dişi diyerek hedef tahtasına oturtan, bu nedenle götüme bağladığım tabldot sayısını 5'e çıkarmama neden olan münasebetsiz.

başıma bir şey gelse hesabını nasıl vereceksin acaba????
üstüne vazife olan konuların listesini rica eden yazart..

keh keh
üşürse ben ona termal yün içlik götürürüm zaten.

ayrıca domuz gibi değildir, ürkek minik bir kuş gibidir. narin ve de şirin.
Hadsiz.
https://www.uludagsozluk.com/e/41339813/

Silivri soğuktur şimdi.
Kendisi kadere iman eden bir ateisttir.

https://www.uludagsozluk.com/e/41306972/
teşekkür ederim karşim..

bir boş muhabbete iyi niyetin kurban gidiyor ama ossun ya..

eksilere hoşgeldin dediğinin de farkındasındır umarım..

not: apisten çıkmış yazarcık aslan parçası..
Ne çabuk unuttun..!

Buluşma yerinde,

gazozuma ilaç at yiğidim,
beni eve öyle götür dediğini..!
______

Ahanda ispatı video:

https://youtu.be/Hikp-mx7_D0

ağzında puro,

Elinde viski bardağı.

Ne ben... Nuri Alço' yum.

Ne de sen buruşuk memelerle

Küçük Emrah'ın.. anasısın.!!
karması "küçük ibo'nun yengesi" olan bir adamdan ne beklersiniz ki zaten?

bir türlü kanım ısınamadı bu çocuğa. esefle kınıyor, tez zamanda kendisine çeki düzen vermesini rica ediyorum. sözlüğümüzün ponçik ve iyi kalpli yazarlarını üzmeyi bıraksın lütfen. nasıl kıyabiliyor böylesine güzide ve güzel insanlara aklım almıyor.

hayret doğrusu.
Aklıma kalabalığa taş atıp kaçan fırlamaları getiren yazar. Sanki birileriyle tartışmaktan ve ortalığı gerginleştirmekten keyif alıyor gibi. Tarzını beğenmedim. Hep yanıt doğuracak ithamlarda bulunduğundan çıkardığı yangın da sönmüyor.
görsel

Bi sevişse...

Rahatlayacak daa..

Paçalarından düşen Sarkık dudakları

Gören kaçıyor..

______

Rumuz:

"Mezar taşına yazdıracam..

Memnun kalınmadığı için iade"
______

(Dudağımda,
köy ağası kıvamında gülüşler..)
aydinoglu tarafından övülen, isminiunutankankim tarafından gömülen yazar.

muhabbeti kesmeyi düşünüyorum. zaten adam olsa tabldot bağlardı, döküm tava ne amk?
0:00 1:02
adamın kavgaları da bir garip amk. 82 senedir sözlükte kavga ederim, daha 1 kere vazelin kelimesi geçmedi o haşin döğüşlerde.

bunlar direkt vazelinle giriyor mevzuya.

arkadaşlar erkek erkeğe, hoş mu yani şimdi bu muhabbetler? eşek kadar adamlarsınız, duymıycam bi daa!!!