bugün

Yeni Zelanda yetmedi israil çıktı haydi Arnavutluğa sallayalım.

31 marta kadar sallar dururuz yaşasın büyük Türkiye.
(bkz: Arnavut ciğeri yemeyi bırakmak)
(bkz: Arnavut ciğerlerini denize dökmek)
balkan artıklarının eylemi.
dünyada ki ülkelerin en gıcıklarından biri olan arnavut köpeklerin ayıp etmiş halidir. zaten kıl oluyordum bundan sonra daha da kıl olacağım.
bu sebep ile ; (bkz: amlarına koyayım ben onların) gözüme gözükmesinler artık.
Konya'da maç öncesi ülkemizde terör saldırında ölen insanlarımız için yapılan saygı duruşunda yaşananlar akla gelince...
insanlık adına utanç verici durumların oluşmasında kimlik inanç farklılığı önem arz etmiyor.
Bir ülkenin milli marşı veya insanın yaşam hakkı ya da ifade değerleri (bayrak vb) için saygı insan olma ile alâkalıdır.
Bunun Arnavut veya başka millet mensubu, inanç sahibi olmakla alakası yoktur.
Her toplumda (devlet millet) böyle insanlıktan nasibini almamış kişiler olabilir, bunu genelleme yapmamak hepsine birden tükaka demek haksızlık olur.
Haklı harekettir.
insanın "Ulan kabak oğlu kabaklar (ıslıklayanlara) istiklal marşımızı da bir arnavut (m.akif ersoy) yazdı bilmez misiniz?" Diyesi geliyor. Bu bir avuç densizce yapılan terbiyesizliği tüm arnavut kardeşlerime mâletmek istemiyorum. Zira arnavut mahallesinde büyüdüm. Ne derece milliyetçi olduklarını iyi bilirim. Bunu yapanlar olsa olsa içlerindeki hristolardır. Ama kabahat onlarda değil. O ıslıktan sonra sahaya çıkıp oynayan bizim salaklarda. Yemin ediyom çıkartmam o takımı sahaya. isterse diplomatik kriz çıksın.
yillardir arnavut cigeri yedik.adamlar hakli dedigim durumdur.
2 milyonluk nüfusu olan, bağcılar’ı üstlerine salsak asimile olacak piçlerin yaptığı harekettir
Çok ayıp etmişler.

(bkz: arnavut votkamla eriği çalıştır ulen)
abi biz sekiz martta ezan yuhladık, bir şey olmuyor.
Kendi basitlikleridir.
Arnavuttan ciksada evliya
Sokma avluya
Aynı Doğu Perinçek e benzerler
Orası burası çok oynar bunların
Burayi begenmedilerse
Siktirsin Arnavutluk larina gitsinler
Bayiliyorduk bizde bunlara
Yokluklar ında ne yabacaz Kamil ????....
Avrupa kürtleridir Arnavutlar.
Şaşırmadım.