bugün

https://pbs.twimg.com/media/BTPqfb7CAAABABm.png
hakkında "bruma tatlısı" tarzında iğrenç espiriler çıkarılan genç yetenek.

edit: burma tatlısı var ya. bunun ismi de bruma hani...
gecen yil drogbayla sneijderi bizlere hediye eden fenerbahçenin bu yılki transfer hediyesidir. Artık gol attıkça asist yaptıkça teşekkür ederiz.
cristiano Ronaldo olma potansiyeli olan futbolcu. Galatasaray yönetimini tebrik etmek gerek. hayırlı uğurlu olsun ülke futboluna.
galatasaray'a gelmiş wonderkid'dir. ama türkiye'de genç bir oyuncu nasıl gelişebilir ki. fenerbahçeliyim evet ülkemizden yeni bir yıldızın çıkmasını isterim tabi gözümüze seyir zevki veriyorsa ama türkiye liginde bu kadar parayla genç yıldız adayı alıyorsan dikkat edeceksin. ya da bu oyuncu o kadar iyi değil de medyanın doldurması olamaz mı olabilir.

(bkz: yaser yıldız)
(bkz: carrusca)
(bkz: okan derici)
(bkz: dominic iorfa) yeni yetmeler bilmez.
(bkz: cem sultan)
(bkz: ovidiu petre)
(bkz: sebastian gabriel tamas)
(bkz: giovani dos santos)
(bkz: joao alves de assis silva)

bizim medyamız tarafından bunlara yıldız ismi takılmıştı. sonra ne oldular balon gibi patladılar. diyeceğim o ki türkiye genç yetenekler açısından iyi bir ülke değil. gelişemezler bizim ülkemizde.

aynı durum fenerbahçe'de de var genel olarak konuşuyorum. şu 13 senede galatasaray'ın altyapısından sabri,arda,aydın dışında ben ciddi maçlar oynayan altyapı oyuncusu genç oyuncu göremedim. umuyorum bruma'da yeteneğini söndürmez.
yeni transferimiz. takımımızın geleceğe yönelik böylesi bir yatırım yaptığını görmek gözlerimi yaşarttı şahsen, hani ülke olarak genelde 30'luk adamları getirttiğimizi düşünürsek eğer... kendisi çok hızlı, teknik ve bitirici vuruşları sağlam bir genç duyumladığımız kadarıyla. ve daha 18 yaşında... umarım galatasaray'da daha da gelişir ve dünya çapında bir oyuncu olur. galatasaray, bruma'dan istediği verimi alırsa, diğer türk takımlarının da gençlere yönelmesi konusunda örnek olacağına inanıyorum. böylelikle belki ülkemiz katar'dan bir önceki durak olmaktan çıkar, ve galatasaray yine bir konuda öncülük etmiş olur.
şaşkınlıktan şaşkınlıklara gark etmiş geleceğin aşmış futbolcusu.

biz böylesine gelecek vaad eden bi futbolcuya 5 yıllık sözleşme imzalattırabildiğimize göre daha doğrusu bi türk takımı, kıyamet yakın demektir..
Armindo Tué Na Bangna.
24 Ekim 1994 doğumlu futbolcu.
twitter, facebook ve instagram’da herhangi bir hesabı bulunmayan çılgın.
bilgilerinize arz ederim lan.
Galatasaray'in 4 2 3 1 veya 4 3 3 oynamasini artik garanti hale getirmis kisidir.
youtube videolarinda izledigim kadariyla acayip süratli ve teknik oyuncu. yinede kanaatimce asiri riskli bir transfer galatasaray icin.

farz edelim ki, bruma parladi ve galatasaray satti. ciddi ciddi kendisine 20-30 milyon bonservis verilecegini düsünüyor musunuz? ki bunun disinda satis bedelinin %25'i sporting lizbon'a gidecekken, "satip kar edecegiz!" demek bana biraz asiri yüksekten ucmak gibi geliyor.
Kendisini Türkiye a milli takımımızdada oynatıcakmış fatih hocamız galatasaraylıyım ama yok artık yalan haberciliğin böylesi.
görsel
Transferindeki %25 maddesini tam anlayamadığım oyuncu;maddede oyuncuya verilen,klübüne ödenen ücret çıkarıldıktan sonra %25 deniliyor.Bu ücrete bonservisde dahil mi yani brumayı 35 milyon eura'ya satsak 22 milyonun %25 ini mi ödeyeceğiz.
görsel
emenike'nin bonusu.
(bkz: totem)
performansa dayalı uzun bir sözleşme imzalamıştır.

http://www.gsgazete.com/f...uma-puanlamasi-h2184.html
birazdan oyuna girecek olan kara fırtına.

edit: canavar canavar.
girdiği gibi skoru değiştirmeye yönelik bir şeyler yapmış futbolcu. devamının gelmesi dileğiyle.

kaliteli çocuk ama.
çok olumlu işler yapan yetenek.

galatasaray turnayı gözünden vurdu sanırım.
ilk resmi maçında yetenekli olduğunu ispatlamış futbolcu.

en azından hızı ve çalım yeteneği amrabat' dan daha iyi. çektiği şut da gerçekten çok iyiydi.

inşallah bundan sonra istikrar sağlar ve takıma biran önce adapte olur.
troll bir babaya sahip olması muhtemel insan.
stili ile kader keita'yı andıran genç yetenek. yılan gibi süzülüyor topla, tam kanat oyuncusu.
Uzaktan sol ayağıyla çok iyi vurdu. Bunun dışında yaptığı ciddi top kayıpları vardı. Hızı ve tekniği çok iyi ama daha öğrenmesi gereken çok şey var. Yolun başında. Ronaldo gibi de olabilir quaresma gibi de.
bildiğin aydın yılmaz'ın laciverdi. ne bir eksik ne bir fazla. aynı.