bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    arko markasının nemlendirici bakım ürünleri alternatifi.
    ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    en son çıkardığı cotton 24 kreminin reklamında oynattığı hatun ile gönüllerde taht kurmuş, koli koli krem alma isteği uyandırmış kremdir işte. bir hatun bu kadar mı sempatik, bu kadar mı hoş olur.

http://www.evyap.com.tr/t...eklamlar/reklamlar_04.asp
    http://www.youtube.com/watch?v=Ju6x7hkzS8w+
    -1 ... minik mavi balina
  3. 3.
    fıstık gibi hatunları reklamlarında oynatıp göz boyayan markanın kremidir.
    1 -1 ... nihan
  4. 4.
    güneş ürünleri serisinden, çocuklar için olan 50 koruma faktörlü sprey losyonundan oldukça memnun kaldığım marka. bilen bilir, kızarmaya ve çillenip kırışmaya meyilli beyaz ve hassas cilt sahipleri için, doğru güneş kremini bulmak akla karayı seçtiriyor; çünkü yüksek korumalı ürünler hem beyaz beyaz iz bırakıyor, hem de yağsız olduğu söylenenleri bile ağırlık hissi yaratıp gözenekleri tıkıyor ve sivilcelere neden oluyor. en son 45 lira bayıldığım coppertone marka "yağsız ve hafif" ! losyonu kaşıntı ve kırmızılıklara yol açtığı için bir kenara attım, keza hiç de ucuz sayılmayan fiyatlarına rağmen orta kalitedeki ambre solaire marka kremlere saçtığım parayı hesaplamadım. en son umutsuzlukla satın aldığım 16 liralık bu kremde aradığımı bulduğuma şaşırdım ve tüm yaz bunu kullanmayı düşünüyorum.
    1 ... ashtarte
  5. 5.
    meyveli bakım serisinden yoğurt& böğürtlen ve mango& mandalina aromalıları muhteşemken fındık& vanilya olanı tam anlamıyla bir felakettir. " yaparken hiç mi koklamadınız bunu? " dedirtir.

bir yıl sonra gelen edit: ya yok be güzelmiş gayet. en büyük aşklar tiksintiyle başlıyormuş zahir.
    ... ikame etkisi
  6. 6.
    "cünkü en degerli giysiniz cildiniz" diye sahane bir sloganı vardır.
    ... jschen
  7. 7.
    tanesini 5.55 tl'den * kotardığım meyveli kremleri enfes kokuyor, kalitesi ise fena değil.
    2 ... ashtarte
  8. 8.
    meyveli serisinde kocaman kutuyu gayet makul bir fiyata alıyorsunuz. üstelik kokusu harika*, şeker gibi bişey. bir de arkasına "yiyecek değildir." diye yazmışlar.
    ... horatio
  9. 9.
    güneş sonrası kremi de bulunan nemlendirici seridir. kremi yoğurt özlü diye damgalanmış olarak satılır, fakat lanet olası kremi simli yapıp üzerine yazmamak hangi sivri zekalının icadıdır merak etmekteyiz. zaten haşlanmışız üstüne bide parıl parıl parlıyosun. bir erkek için rezilliği pekiştirmekten başka bi iş değildir.
    ... polifoniksizofren