psikolojisi bozulmuş kıskanç kız tipi.
bir kız arkadaşımın sevgilisine asılan kız.
kız arkadaşımla geçen sene aynı odayı paylaşıyordu. arkadaşımın o sıralarda beraber olduğu erkek arkadaşına akşamları kız arkadaşımla aynı odadayken mesajlar çekiyormuş. "gözlerinden bir ışık huzmesi bana doğru akıyor. o seni mutlu edemez. biraz etrafına bak. ben sana onun veremediği şeyleri * * verebilirim" diye. bu arada aynı kız o sıralarda o çocuğun erkek kardeşine de asılıyordu. * *
(bkz: kiz arkadasi olan erkege sarkmak)
(bkz: hafif meşrep kız)
Kotu yola dusmemesi tavsiye edilen kiz.
(bkz: asılmak)
Aradan çekilip direk erkeğe havale edilmesi gereken kız.
sevgili olan kızın, erkeği deneme maksadıyla kurmuş olabileceği bir tuzak.
ben burdan söz konusu "arkadaş"ı kutlamak istiyorum. yürü be koçum, helal sana.
kasar kız turu. *
komplodur. kız erkek arkadaşının sadakatini ölçmek için arkadaşından böyle birşey istemiştir. sonucu tahmin edilemez boyutlarda olabilir.
(bkz: türev)
(bkz: tostcu yazarlar mutlu)
özellikle lise zamanı başa çokça gelen durumdur. Bu durumda yapılacak olan bellidir sessiz ve derinden politikasını uygulamak, zamanı geldi mi "xciğim böyle devam edersen olacaklardan ben mesul değilim canım" gibi bir cümle ile kız kısmının ruhuna korku salmak, sevgili olacak insanı da tek bir açıklama yapmadan terketmektir. eğer yeterince korku salmışsanız muvaffak olursunuz o ikisinin kavuşacağı varsa da kavuşamaz. "aaa hayır benim sevgilim iyidir, dürüsttür kız fena" diyorsanız yanılıyorsunuz illa ki vardır alttan çapkın bir bakışı onun da.
kaşar olduğu kadar pe.evenk kızdır.
kötü kız.
akabinde isi sakaya vurup, arkadasin sevgilisine "onu uzme karsinda beni bulursun" der ve Babacan arkadas rolunde, hain bir vatos gibi kumun altina gomulur.*
benimle karşılaşmadığı için şanslı olan kızdır.
"tüm suç kızda mı bakalım?" ne malum erkeğinde ona yüz vermediği diye düşündürür insanı.
asla olmayacağım bir kız profilidir. kanımca adiliktir ,şerefsizliktir.insan niye yaparki bunu arkadaşına ya da illa yapıcaksa niye hala devam ettirir ki arkadaşlığını o kızla.ama tüm suç kızda olmasa gerek ona asılma lüksünü veren erkekte de aramalı art niyet...
arkadaşı anladıysa artık ole bir arkadaşa sahip değildir.
denenmiş mal sahibi olmak isteyen kadındır. bazı yeni gine toplumlarında nikah yüzüğünün erkeği çekici kıldığı gözlemlenmştir, belki bu durumla da alakalıdır.
kız değildir o maldır mal yapışıp yakasına öldüresiye dövülesidir, duyduğum anda canavara büründüğüm durumdur karşıma çıkmasın mümkünse.
guvenilmemesi gereken kisidir.
yakin zamanda sevgilisinin arkadaşına asıldığı da görülebilecek kızdır.
bir gün Allahın belasını verecek olduğu kızdır.
normaldir , bence yapılmalıdır... belki onun da duyguları vardır , arkadaşlıkta bir yere kadar... asılın lan bana.. çok yalnızım sözlük