bugün

(bkz: özer atik) gibi bir müzisyene sahip program.
an itibariyle tam anlamıyla sıçmış komedi/eğlence tarzı program.
ne güldürür ne düşündürür külfet oldu amk.

bu bölüm son bölüm olabilir.
klişe esprileriyle tıkanmış ve baymaya başlamış programdır.
bi bitmedi dedigim programdır. sıktıysa bitirceksin abi uzatmayacaksın.
Komedi dukkaninin verdigi tadi vermemistir

1)ezgi mola ya hala alisamadim.

2)sarp ve minik in olaya daha cok dahil olmasi lazim ozellikle sarpın

3)programa her hafta bir ünlü cagiriyorlar ünlülerin oldugu programlar komik olmuyor bence.
sezon finali yapmış program. kanal D deki son programımız dedi. inşallah çabuk döner.
Bittiginı söylediğinde biraz üzüldüğüm ama kanal d ye maymun olmaktan kurtulup daha guzel de geleceğini bildiğinden üzüldüğüm program. iyi oldu hoş oldu yine gelsin ama boş insanlara fırsat vermesin.
an itibariyle tv2'de yayınlanan program.
Genellikle sözlük yazarları da dahil bazı kimselerin beğenmediği programdır. Siz neye gülüyorsunuz onu söyleyin de biz de izleyip biz de gülelim yani. Tolga Çevik gibi birini bulsun da bu ülke görelim bakalım. Program übersonik harikalıkta. Komedi Dükkanı'nın devamı olduğu için bu program yine gülüyorum yine çok eğleniyorum. Beğenmeyenlerden de birazcık da olsa bu programı beğenerek, gülerek hatta yarılarak izleyen benim gibi daha nice insana saygı göstermelerini önemle rica ederim.
Hala daha bu program hakkında yazılı metin ezberlenerek sahneye çıkılıp oyunlar öyle oynanıyor diyenlere de buradan sesleniyorum. Bu program 2007'den beri doğaçlama olarak oynanıyor. Ha bu programa da hala Okan Bayülgen'in programından çalıntı diyenlere de sesleniyorum. Madem çalıntı o zaman niye Okan Bayülgen o zamanlar bunun patentini almadı ve madem onundu da niye devam ettirmedi? Çünkü bu program ondan çalıntı değil. Öyle olsaydı o zaman hala Okan Bayülgen'in yaptığı her programda olurdu bu. Ha bu dediklerim hakaret mi elbette ki değil. Sadece bilgilenilsin istiyorum.
bazen cidden çok fena yaran program.
an itibariyle kanal d'de yayınlanan komedi programı.
Şu an teyzemle birlikte izlediğimiz program. En amiyane tabirle O gülerken ben böyle öküzün trene baktığı gibi bakıyorum. Espirileri mi kaçıyorum yoksa cidden overrated bir şey mi anlamadım zira hiçbir mizah şeysi uyandırmıyor bende.
Tolga çevik'in ince esprileri ve yönetmene giydirmesiyle bilinen program.
Koca bir Yazım hatasıyla televizyonlarda gösterilen program. Rtük Böylelerine de ceza vermeli.
Hangi kanaldaydı onu bile unuttuğum program. Bitti diye biliyorum.
acun ılıcalı'nın tv8'i yayınlasa da yine devam etse dediğim program. tabii ki tolga çevik'le.
Şu an kanal d'de yayınlanan, esprileriyle yaran komedi programı. Severek izliyoruz.
hiç ama hiç komik olmayan programdır.
korkunç yahu.
ekranların görüp görebileceği en sikik programlardan biri.

gereksiz bir komik olma çabası, sahneye yakışmayan bir adam ve ilkokul seviyesi esprileriyle ekrana tiksintiyle bakmama sebep olur.

arkadaşım hoş geldin izleyip gülecek kadar kötü ne yaşadınız arkadaşlar?
Arada sırada izleyince güldürüyor. Her bölümü izlenmez ama.
öyle böyle değil çok fena baymış programdır.
dayak yemeyeceksem, beni güldüren yapım.
çolga çevik' in üstüne o abartılı "aptal" oyunculuğun yapışmasına neden olmuş programdır. adamı buradaki tiplemenin dışında göremiyoruz ama kanımca tolga çevik, kendine "tiyatrocu" diyen birçok kişiden daha yeteneklidir.

programa gelecek olursak...
izleyiciler altlarına sıçarcasına kahkaha atıyor ama ortada genellikle gülünecek bir espri olmuyor. ben bunun sebebini sahnedeki "aptal" tiplemeye bağlıyorum. çünkü insanlar kendilerinden daha aptal birini görünce keyifleniyorlar.
acun ılıcalı'nın tv8'inde yayınlanan ve ankarada olan bölümünde güldüren programdır. Tolga çeviğe çektiği kalitesiz filmler yüzünden mesafeliydim ezgi molanın memeleri buzları eritebilir. Şaka bi yana yetenekli adam da doğru yönlenemedi bi türlü.
Komik degildir.