bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  cuma günleri 23.30'da ntv'de yayınlanan can kozanoğlu ve kanat atkaya'nın sunduğu, evde baş başa sohbet ediyorlarmış izlenimi veren ve arada da konuk alarak kotardıkları keyifli kültür sanat programı.
  3 ... cikarinbeniburdan
 2. ?.
  bittiğine üzüldüğüm, yeniden başlamasını dört gzöle beklediğimama başlamasından umudum olmayan kültür sanat programı.
  (bkz: ailece severek izlerdik)
  1 ... kendime donmeye artik cok gec
 3. 1.
  (bkz: anasayfa)
  ... moira
 4. 2.
  en guzelinden bir kultur sanat programiydi. yapisi itibariyle cok ilgincti. her programin ayri bir konusu olurdu. icerisinde mahkeme sahnesi olan filmler, cizgi romanlardan uyarlanmi$ filmler gibi. konular boyle olunca da tadindan yenmiyordu programin. her hafta kitap, film, belgesel, album onerilerinde bulunuyorlardi. ardindan da doktora*baglanarak yeni cikmi$ bilgisayar oyunlarindan,cizgi romanlardan haberler aliyorlardi. bu da programin dikkat ceken kisimlarindan biriydi.konuk olarakta oldukca saglam isimler gelip gidiyordu programa. programi sunan abilerimizin de nasil bir ar$ivleri varsa tadi damagimizda kaliyordu. surekli yeni bi$eyler cikariyordu abilerimiz. acikcasi bu kadar guzel bir program neden kaldirildi hala anlayabilmi$ degilim.cok kaliteli bir programdi. sunan abilerimizin sanki bizden biriymi$ gibi konu$malari programin guzelliklerindendi. kesinlikle ve kesinlikle yeniden yayina ba$lamali ve kaldigi yerden bizleri mest etmeye devam etmelidir.
  1 ... hoyfjeldsbilde
 5. 3.
  türk televizyon tarihinin en güzel kültür sanat programnlarından biriydi. can kozanoğlu ve kanat atkaya hem bilgileri hem de üsluplarıyla ekrana bağlıyordu biz gençleri. neden bitti ya da neden tekrar yapılmıyor anlamış değilim.
  1 ... johnnyturhan