bugün

Sol tarafa da cr7 yi aldılar mı tamamdır shskdldl.
galatasaray'ın bu sene göt sikmeyi kafasına koyduğunun kanıtı.
Yine bir iddia. Adam dunyanin yetenek bakimindan sayili oyuncularindan biri.
Neden galatasaray'a beni alin diye mesaj yollasin. Su haliyle real madrid bile geri almak icin girer siraya.
beşiktaş ve fenerbahçe taraftarlarının lig tv aboneliklerinde düşüş yaratacak olaydır.
kardeşim kendinizi kandirmayin robbenin munihi bırakıp bize gelmesi için bi neden soylsenize bana.
Gelirse soyunurum. Zaten hava sıcak,isabet olur.
gerçekleşmesi halinde galatasaray türkiye'nin bayern münih'i olur.
fenerbahçe bayer leverkusen
beşiktaş freiburg
bursaspor werder bremen
gençlerbirliği dortmund
schalke trabzonspor
AHMET çAKAR TANGA GiYERiM DESE OLUR. ADAM NE DESE TERSi OLUYOR. engin görüşüne bayılıyorum, daha çok görüşünü pek siklemiyorum da, acayip göt vardır lan onda.
dünya kupasından sonra olacak transferdir.
Bu ara ciddi ciddi konusulan transfer.

Sneijder transferinde de, drogba'da da delice heyecan yapan; ikisi geldikten sonra maclarda televizyon basindan kalkmayan, mac olmayinca uyurken bile pes oynamak isteyen bunyemde bi notrluk olusturdu transfer.

Simdi robben bir kere burun bukulecek adam degil. Herkesin bunu anlamasi lazim.

Yalniz suuyu vukuundan beter hale getirir mi durumu diye dusunmeden edemiyor insan.

Kafada sorular olusuyor:

1) yillik ne kadar odenecek?

2) taktik formasyonu ne kadar degistirtecek, tam olarak neresi icin dusunuluyor?

3) ne kadar alacak?

4) yabanci transferi hakki daraltildiginda ligde efektif olarak kendisinden nasil yararlanilacak? Baska bir deyisle kimi kesecek?

5) Hali hazirda zaten taKima yeterince yas ortalamasi yuksek yabanci yatirimi yapilmisken ayni paralara bir ya da iki genc denemek daha iyi degil mi? Hali hazirda zaten galatasaray avrupa'da is yapacak kadroyu az cok olusturdu. Artik ufak tefek genclere yonelmeye baslamak lazim yabancilardan.
geçen yıl dedikodusu çok dönen olay. hatta gerçekleşecekti de robben şampiyonlar ligi kupasını aldırınca takımda tuttular diye duydum.

bu adam galatasaray'a gelir. ama ne zaman? ya yaşı 35 civarı olduğunda ya da ciddi bir sakatlık dönemine girdiğinde. (bkz: sneijder ın galatasaray a gelmesi)

problem galatasaray'a özgü değil. bu tür oyuncular türk takımlarına, türkiye ligine başka türlü kolay kolay gelmez zaten.
ünal aysal'ın çilek değilde meyve tabağı yapmak istediğini gösteren iddaa.
Şu an ülke futbolu olarak ne çekiyorsak bu dinozorlar yüzünden çekiyoruz zaten. Gelme amına koyim lan, siktir git gelmeyin artık buraya!

Beybi!
eğer gerçekleşirse sözlükte sneijderin yarattığı gibi bir etki bırakacaktır.
(bkz: buralar entry dolacak)
Hollanda'yı komple söküp getirelim olsun bitsin.