bugün

iyi ki gelmedi GS a. Bir de onu çekemezdik.
Şu an ülke futbolu olarak ne çekiyorsak bu dinozorlar yüzünden çekiyoruz zaten. Gelme amına koyim lan, siktir git gelmeyin artık buraya!

Beybi!
Sol tarafa da cr7 yi aldılar mı tamamdır shskdldl.
devre arası bombalar patlayacak demiştik;
http://sampiy10.gazetevat...eri-spor-sampiy10-galeri/

22. şampiyonluk geliyor ulan.
Gerçekleşirse fenere atılacak tarihi çalım olacaktır.
Olursa hayatımda en çok sevineceğim transfer olacaktır. Ama olmayacağı kesindir.
yıllardır konuşulan saçma olay.
ihtimal bile olmayandır.
Not: Suataltıninşaatkayserierciyessporluyum.
eninde sonunda gerçekleşecektir.

görsel
AHMET çAKAR TANGA GiYERiM DESE OLUR. ADAM NE DESE TERSi OLUYOR. engin görüşüne bayılıyorum, daha çok görüşünü pek siklemiyorum da, acayip göt vardır lan onda.
Yine bir iddia. Adam dunyanin yetenek bakimindan sayili oyuncularindan biri.
Neden galatasaray'a beni alin diye mesaj yollasin. Su haliyle real madrid bile geri almak icin girer siraya.
a spor iddiası.
kuşları ürkütmüştür. *
görsel
Gelirse soyunurum. Zaten hava sıcak,isabet olur.
oyuncu yıllık 7 milyon euro alıyor bayern'de.
gs'de yıllık en az 10' a oynar.
bonservisi söylemşyorum bile.
gerçekçi olun.
kardeşim kendinizi kandirmayin robbenin munihi bırakıp bize gelmesi için bi neden soylsenize bana.
Zor ama imkansız değildir. Geçen gsli bi arkadaş çok uğraştı ama alamadı. Fm 2015'te çok zormuş. Siz nasıl aldınız lan?
Ligimiz icin mukemmel olur. Not kanarya
Hollanda'yı komple söküp getirelim olsun bitsin.
an meselesidir. sneijderin kankası robbenin galatasarayımıza transferidir.
Bir an olsun yüzümüzü güldüren espridir.
dünya kupasından sonra olacak transferdir.
geçen yıl dedikodusu çok dönen olay. hatta gerçekleşecekti de robben şampiyonlar ligi kupasını aldırınca takımda tuttular diye duydum.

bu adam galatasaray'a gelir. ama ne zaman? ya yaşı 35 civarı olduğunda ya da ciddi bir sakatlık dönemine girdiğinde. (bkz: sneijder ın galatasaray a gelmesi)

problem galatasaray'a özgü değil. bu tür oyuncular türk takımlarına, türkiye ligine başka türlü kolay kolay gelmez zaten.
akp döneminde olmuştur.
pek mantıklı görünmeyen transferdir. Mancini nin son çabaları takımı gençleştirmeye yönelik gözüküyor robben e para payılmak pek akıl karı olmaz onun için.
(bkz: why not)