bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    italya da bir kent. Şehir takımı italya seri b de son 4 maçını kazanmıştır ama ligin bitmesine 5 hafta düşme korkusunu atamamıştır. Ailecek seyrediyoruz seri b yi efenim.
    2 ... sipermanevra
  2. 2.
    en şirin kasabalarından biri lucignano olan kenttir.
    (bkz: lucignano)
    ... drygt
  3. 3.
    italya'nın Toskana bölgesindeki tarihi etrüsk kenti. Firenze ile siena'nın gölgesinde kalmış olmasına rağmen görülesi bir yer. özellikle büyük meydan (Piazza grande) büyüleyici. evet özellikle bu kelimeyi seçtim. tek kelime ile büyüleyici. meydanın kenarındaki kafelerden birine oturup saatlerce izlenebilir meydan. huzur burada.
    kemerim koptu orada. çıkardım taş sütuna bağladım onu. belki birgün tekrar giderim diye. burada yaşanır vallahi. gece tarihi sokakları arasında yürümek tatlı bir duygu. sanki böyle kadıköy limandan modaya çıkar gibi.
    bir evin kapısında mavi süsleriyle birlikte leylek resmi vardı. hani bizde çocuk doğunca kapıya bir zımbırtı asarlar ya, onun gibi. araya iki avro sıkıştırdım, miniğe turist amcasından hediye olsun.
    Arezzo, siena'dan otobüsle bir buçuk Saat çekiyor. firenze'ye ise trenle bir saatte varılıyor.
    ... korku bilmez soyumuz