bugün

(bkz: istanbul arel üniversitesi)
(bkz: aramaya inanmak)
türkiye'nin en değerli hocalarından atilla şentürk'ü uzaklaştırmakla ne mal oğlu mal olduğunu kanıtlamış üniversitedir.
oha lan yıllarca okuduğum üniversite hakkında sadece 2 tanecik entry girilmiş (3 oldu).

bunun için mi okudum lan ben yıllarca!

2 yıllık bölümleri sefaköy, 4 yıllıkları ise tepekenttedir.

tepekent gerçekten güzel ve şehirden uzak, sessiz sakin ancak çok masraflı olan, çevredeki villaların kirasının yüksek olduğu yerdir.

sefaköy gerçekten kötü ve şehirin içinde, e5 kenarı olduğu için gürültülü ancak masrafsız olan, çevresinden metrobüs ve otobüslerin geçtiği ulaşımın rahat olduğu yerdir.
Eski sevgilimin okuduğu yer. Aklımda marjinal tipleriyle kalmış okuldur veya bizimkinin tayfa öyleydi.
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: istanbul arel üniversitesi)
daha önce dgs ile herhangi bir lisans tamamlama programına geçiş yapmış olan birileri var mı ?
2 yıllık aradan sonra yeni üniversitem oldu.

bilgi istedim ama nasip areleymiş.
Şöyle bir haber var.
https://twitter.com/alper...tatus/1429926646761590787
Çok çok çoook çooooook eskiden burası kontour marketti. Bu markette maket bir milka ineği geviş getiriyordu. Bir de marketin içinde bozuk para atılan bir dilek havuzu vardı. Daha sonra marketin ismi ismar oldu. Yani bu üniversite filan sanki bu sabah açılmış gibi.

Kontour’u hatırlayan titretsin.
Bir malı ihtiyaçtan fazla üretirsen elde kalır. Bu kadar çok üniveristeye gerek var mıydı ya...