bugün

18 mayıs 2007 de kurulan, öğrencilerine %30 burs imkanı sağlayan ,küçükçekmece de bir binasını gördüğüm yeni üniversite...
kolej bozması düz lise tarzı üniversite..
lisesinden muzun oldugum, universitesininde lisesine benzemesi durumunda en kotu universiteler siralamasinda ilk 3u garanti olan ilim irfan yuvasi. (bkz: onune gelenin universite acmasi)
(bkz: tepekent)
ali rıza binboğa'nın da mütevelli heyetinde bulunduğu üniversite. artık tercihlerde olumlu mu etkiler olumsuz mu etkiler bilinmez. *
sefaköy adlı yerleşim biriminde hizmet verdiği iddia edilen üniversite. hayır ne zaman uzaktan görsem tek ışık yanmıyor akşamları ondan şüpheleniyorum.
http://www.kanal46.com/ha...%FCniversite+patronu+oldu!..
kayıt için verem savaş dispanserinden sağlık raporu isteyen üniversite..
an itibariyle genç bakış programının yapıldığı universite.
üniversitenin ü sünden geçmeyen, ilkokul eğitimi veren üniversite..

amfi de mikrofon olmaması nedeni ile yaşanan ses probleminin akabinde arka sırada oturan öğrencilerin dersi duymadıklarından, kendi aralarında konuşurlar düşüncesiyle hocalar tarafından kibarca dersten çıkarıldığı *, diğer bir hocanın ders anlatırken, cep telefonun çalması ve dersi bırakıp konuşmaya başladığı, üçüncü kata suyun çıkmadığı, her hafta ders programının değiştiği bir üniversitedir.

paranla rezil olmak bu olsa gerek.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
http://www.arel.edu.tr
bir yahudi üniversitesi.
üniversite açmanın manav, kasap, bakkal açmaktan farkı kalmadığı ülkemizin yeni okullarından birisi.
içinde bol miktarda abazan gençliğin bulunduğu bir üniversite imiş.
daha çok kolej gibi. ama en dandiğinden. sahip olduklarımın ne kadar değerli ve güzel olduğunu göstermiştir ayrıca. *****
gereksiz üniversite.

niye?

her sabah üniversitenin kızlarıyla karşılaşıyoruz dönüp bakmıyorlar bile.

bunlardan nasıl bir gelecek beklersiniz? ülkeyi nasıl bunlara emanet edersiniz?

bana ulan bana. başkası olsa yine neyse. bana. bak yine sinirlendim.
gereksiz bir şekilide neden kurulduğunu ve neden içinde bulunduğumu anlamadığım okulumsu bişey.
yerimizi ayirttik. bundan sonra gelecek arkadaslar icin en kisa zamanda yorumlarimizi yapacagiz. *

(#5796915)
merkezi küçükçekmece de kampüsü ise büyükçekmece de bulunan üniversite. sadece tepekent yerleşkesi 60.000 metre karedir.
gidilmemesi gereken 2-3 özel üniversiteden biri.
insanları değiştiren, harcayan pislik yuvası. eğitimle alakası olmayan. insanları paragöz yapan, aynı zamanda insanı umursamamazlığa sürükleyen. lay lay lom geçsin her zamanım dedirten. bok merkezi.*
üniversitesi kadar ilköğretiminin de kötü oldugunu duydugum okuldur.
eskiden kiler hipermarket olan sefaköy binası bugün arel üniversitesidir, önünden geçerken üniversite olmasına bir türlü inanamıyorum, ne vereceği diplomanın bir şeye yarayacağını ne de eğitim kalitesinin yeterli olduğunu düşünüyorum. oraya yazılan kardeşlerimize de kiler üniversitesinde başarılar diliyorum...parayla eğitim almak basit tabi, bir de alın teriyle öss'yi kazanıp devlet üniversitesine gidin bakalım. *
herşey iyi güzel. eğitim falan şu ana kadar kusursuz gidiyor ama kardeşim şu servisler insanı çileden çıkartıyor. okul(tepekent) ile avcılar metrobüsü arası yaklaşık 35 dakika. fakat okul dönüşler için saat 13,14,15 saat başı servis kaldırıyor. 15-17 arası 15-20 dakikada bir kalkıyor. onun dışında saat 12 olmuş bizim vizeler bitti dönelim eve. dönmeniz imkansız. ya arabanız olacak ya da 45 dakikada bir kalkan ve öğrenci indirimi falan nedir bilmeyen iett'lerde giydirecekler size.

he bu arada girerken tamam da, okuldan çıkabilmek için de öğrenci kartlarınızı turnikelere okutmanız gerekiyor.
istanbulda olduğu sölenen ama istanbulun içinde olduğuna bin şahit isteyen bi üniversite.
anadoludan tercih eden öğrencilerin çoğu, oo istanbula gidiyorum çok eğlencez dediği ve geldiğinde bir dağ başında ve istanbula 40 kilometre uzaklıkta bularak hayal kırıklığına uğrayıp hayata küstükleri ve istanbul içindeki öğrencilerine bile en yakınına enaz yarım saat uzaklıkta olan ve kurucusu kemal gözükara olan bi üniversite.
dün genç bakış programında ne kadar kötü bir üniversitesi olduğunu göstermiştir.*