bugün

(bkz: rüştülü barcelona)
ntv'de ikiye bir duyacağımız laf...
Herif 41 milyon euro, yaklaşık 120 milyon lira bedelle barcelona'ya gidiyor, herifcioglu da evde götüne pijamayi çekmiş takimin karizmasına dikkat çekiyor. Mal mal konuşma be.
(bkz: hala madrid)
rezillik.
Barcelonayı ileriye taşıyacağı kesindir.
(bkz: hardallı barcelona)
güldüren söylemdir.

el classico dan önce türk basınında sıklıkla görülecek ifadedir.

messi li arda lı barcelona, ronaldo lu madrid e karşı...

neymarlar, iniestalar, suarezler bir kenara,

ardalı barcelona.
Barcelonalı Arda'nın üst kümesi.
bir nihatlı sociedad değildir.
hakikatten nihat'lı sociedad tadı vermeyendir.
trt 1 de yayınlanan nihatlı sociedad maçlarının dili olsa da konuşsa.

inşallah arda da çok başarılı olur.
arda'nın barcelona'da başarı derecesi, avrupa maçlarında ve el clasioda ölçülecek. yoksa diğer takımlara karşı zaten yıllardır gayet iyi oynuyor. ee takım da barcelona olunca kimi koyarsan koy, sırıtmadan oynar.
ileride Neymar-Suarez-Messi gibi yıldızların yanında onun üzerine yapılacak taktite söylenen cümledir.
(bkz: ardayım ben)
olmayacak olandır. arda barcelona da oynayamayacak. zaten görüyorsunuz oynamıyor hala.
bir tuncaylı middlesbrough değildir.
Hezimete ugramistir.
barcelona'ya hiç yakışmayan bir tanım. acayip ayar oluyorum yarabbi. messi var, neymar var, suarez var ama ardalı barcelona. ulan adam yedek bile değil yedek! ne ardalı barcelona'sı?
liverpoolmltli Uludağ sözlük.

Bu bile daha iyi.
kadroya alınmamasına rağmen türk spikerlerin inatla tabir ettiği barcelona. "evet ardalı barcelona osasuna ile mücadele edecek. ancak arda sakatlığı nedeniyle kadroda yok" bu ne amk? adam kaç maçtır kadroya gremiyor niye ardalı barcelona diyip sinir ediyorsun adamı?
Kimin Barcelonasıysa yazık.
"vardı, ne oldu?" diye ansızın akla gelendir.
mesut'lu nuri'li hamit'li madridle oynamışlığı olan takım. (arda sonra mıydı lan yoksa hatırlayamadım)
Arda son anda fikir değiştirdi ve Real Madridli Arda oldu.