bugün

arda turan kişisini aşağılık bir şekilde yaftalamaktır.

(bkz: şerefsizce bir açıklama)
(bkz: apuş arasına sayaç takılsın)
- muharrem kardeş
+ buyur
- arda çok seks yapıyor
+ yapsın olm bize ne
- performansı düşüyor
+ yine bize ne
- bize ne olur mu adam iyi futbolcu
+ olm adamın sikine alarm mı takacağız o da insan yav ara sıra makineyi yağlasın ne olur ki
- o zaman tamam abi,
- hüsnü abi duydun mu, arda çok seks yapıyormuş..
+ hadi ya, kim diyo?
- erman..
+ başka sorum yok..
+ mehmet abi duydun mu arda çok seks yapıyormuş.
şimdi bu diyalog neden devam etmedi? çünkü kafamda milletin sikinin peşine düşüp bunun muhabbetini yapan insanları tahayyül edemedim.
erman hocaya "seni mi z.kiyor" diye cevap verilesi saçma hede.
erman toroğlu'nın tartışmalı sözlerinin olduğu programı bizzat canlı izledim. toroğlu'nun ağzından arda seks yapıyor diye bir cümle çıkmadı, kendinden bahsetti, zamanında çok seks yapmaktan bu rahatsızlığı yaşadığını söyledi. ama gelin görün ki adınız çıkmaya görsün, nasıl da bok atıyorlar.
Arda çok seks yapıyormuş, yapsın bu başlığı açan arkadaş Ardanın sikinin çetelesini mi tutuyor? çip mi koymuş Ardanın sikine yada saat mı war her kız siktiğinde atıyormu?
- arda çok seks yapıyor ya.
+ sanane abi seni mi sikiyor?
- ne bileyim oğlum, kıskanıyorum.
hangimiz yapmıyoruz ki deyip arda'yı savunmak isterdim ama seks öyle pazarda bulunan bir şey değil ki aga.
(bkz: arda nın seksi erman ı gerdi)
(bkz: herkesin seksi kendine)
bu ülkede futbolcular mesala isim veriyim rüştü recber tosur tosur sigara içerdi yıllardır ta fenerbahçeden beri bunu ben bilirim yüzlerce tarafta (galatasaraylıyım) veya sivil bilir ama bir gazeteci bilmez ve haber yapmaz. veya sax hayatları vs ne haltlar yediğini kimse yazmaz neden burası ingiltere değil sıkıysa ingilterede yap bak basın seni itin götüne nasıl sokup çıkartıyor . yahu bu ardanın karı kızın götünü öperken fotoları çıkınca ağlamadı evin birinde kızın tekini zikmeden önce yerken resimleri çıktı ondan rahatsız olmuyo vay efendim şerefsizler varmış asıl şerefsiz sensin. adam ol kendine dikkat et ve oyununu oyna bence arda efendi. yani sen bu yandaş medayya dua et ne pislikeriniz gizleniyodur.
esas yapmaması anormal
hem basına ne arda az sevişmiş çok svişmiş ne yapcaklar turşumu kuracaklar
(bkz: arda toplara iyi vurur)
aziz yıldırım bu adamı lig tv'den kovdurduğunda sırf bunu aziz yıldırım yaptırdı diye gs ve bjk'liler savunmuşlardı ermanı.ne diyeyim geldiniz en sonunda onun sözüne.erman toroğlu bunu açıka söylemese bile kesinlikle onu ima etti.zaten terbiye sınırını çok kere aşmıştı ama işin ucu ardaya dokununca bu kadar yankı yarattı.
erman toroğlu denen adamın(!) ahlaksız şuursuz ve bir o kadarda aptalca açıklamsıdır. hiç mi utanman arlanman namusun haysiyetin yok be adam. tamam malsın salaksın angutsun bunları anladık ve tadik ettik lakin az biraz edepli olmak bu kadar zor mu?
(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış)