(bkz: şişme bebe)
bugün tekrar gördüğümüz gerçek. ne de olsa galatasaray artığı ne beklersin.
hatta g*t kısmı pot yapmış bir balondur kendisi. o nasıl bir iğrenç çıkıntıdır dedirtir. ceketin altına sığmayan, gizlenemeyen erkek g*tü mü olur aq.
barcelona o balonu uçurur...
götünde patlasın denilesi durum.
barcelona'ya uçurulan bir balon.
Patlamıştır. Evet.
Barcelona ya yakışmayan bir balondur.
Hiçbir farkı yok ne oğuzhan'dan ne Selçuk'tan ne de çalhanoğlu'dan. Neresi barcelona bunun a.k.

Edit: eksileyenlerin fanatik gs'li piçler olduğunu biliyorum.
Eh reklam sektörüne her zaman artist gerekiyor neymiş neymarmış ardaymış. .
Doğru önermedir. Evet.
Zaten kızlarla çıkıp çıkıp evlenmeyen adamdan ne beklenir?
Arda Turan sayesinde barcelona kulübü türkiye'den bir sürü sponsorluk aldı. adamlar ardayı 40 milyona aldıysa arda sayesinde 120 milyon sponsorluk geliri elde ettiler. (Lassa, opet vs.) tamam biraz acımasız olacak ama arda'yı sadece reklamları için kullanıyorlar. kullandırtmayız lan ardayı!
balon değildir. umuyoruz ki ballon d'or u alacak keh keh. ama barçalık bir topçu değildir orası doğru. barcelona kulübünün ekonomik yatırım amaçlı transfer ettiğini düşünenlerdenim ben de. ama arda avrupadaki üç beş kulüp haricinde takır takır top oynayacak hale geldi artık.
(bkz: lamborghini gallardo)
Arda'yı hiç sevmem...

Yapmacık ve yalaka bir kişilik...

Lakin kötü futbolunun sebebi nerdeyse 1 yıldır düzenli maç yapmaması...
Hemen vurun kahpeye. Adam 6 aydır top oynamıyormuş. Gökhan Gönülü de gördük o açıdan. Hazırlık maçlarında da dökülüyordu. Sizler 6 ay değil 6 hafta oynamasanız ciğeriniz götünüzden çıkar gelmiş bıdı bıdı eyliyorsunuz. Ardayı çok sevdiğimden falan değil ama bence reklam yıldızlığını falan bir kenara bırakıp işine odaklanmalı. Çünkü gerçek arda bu değil. Adam sahadan çok televizyonlarda boy gösteriyor. Kenana mı özeniyor nedir. Tuhaf.
bugün sıçıp batırmıştır.
Doğru bir önermedir. Kendisinden çok daha yetenekli futbolcular as takımlarda kaybolmakta. Şişirildikçe bozuk karakterini de gün yüzüne vurmakta.
Zamanında iyi satmışız 2. El piyasası zaten çok yavaştan gidiyor.
(bkz: arda turan şişirilmiş bir balondur)
robottan mı bahsediyorsunuz... insan... 6 ay oynatılmadı... barcelenodaki konumuyla milli takımdaki konumu farklı.. biraz insaf edelim baylarr....
Koşmuyo, yürümüyo, yatıyo aq.
adam barcelona'da sözleşmeli futbolcu, türkiye'de celebrity ve magazin yıldızı.
bu şartlar altında ben olsam ben de yatardım. nasıl olsa bu saatten sonra hiç çalışmasa bile lüks bir hayat içinde yaşar.
Bu kadar itici olamaz bir insan. Hal etmiyor şu paraları şu göt kaldırılmasını hak etmiyor. Evet.