bugün

entry'ler (146)

constantinapolis e bire 10 saldırmak

(bkz: ölü taklidi yapın belki gider)

johnny sins vs türbanlı türk polisi

donuzu haketmiş sıçmık.

suriyeli erkekler türkleri kemerle dövecek

o kemeri bi tarafınıza monte ederler. rahat ol

30 ağustos 2016 erdoğanın anıtkabir konuşması

köprü önemli.

30 ağustos 2016 zafer bayramı

Kahramanlık namütenahi bir aşkla ve arzuyla üzerinde nefes aldığın, geleceğini inşa ettiğin, bayrağını dalgalandırdığın, özgürlüğün tadına vardığın Türkiye Cumhuriyetini korumak ve kollamaktır. Bir müstevlinin hırslarına köle olmak, dünyevi ideallerinin altında payanda olmak, ülkenin ve insanının âtisini rehin bırakmak; özgürlüğü karakteri olan bir millete nasıl şayan olabilir? Emperyal düvelin bağrına -ve nihai emellerine- hançeri saplayan taarruz; düşmanı denize dökmekten ibaret değildir. Bu taarruz Türk milletinin sinesinde kor alev gibi yanan özgürlük özleminin, bağımsızlık hasretinin, millet olabilme azminin bir göstergesidir. Her Türk Cumhuriyeti vatandaşı bu zaferden pay çıkarmalı, kendisine hediye edilen özgürlüğün boyutlarını idrak edebilmelidir. Kendi iradesini başkasının zapt u rabtına bırakanlar ülkesinin geleceğinde nasıl bir iz bırakabilir? Bu zaferi bize hediye edenlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Ruhunuz şad olsun.

ak parti nin ülkeyi 100 yıl ileri götürmesi

yavaş götür saçın başın dağılmasın.

türkiye nin ypg yi vurması

mavi delikli yarak arayan piçlere dert olmuştur.

ölmek istiyorum çok mutsuzum

geber amcık. Bize ne mutsuzluğundan.

ss ini aldım cici kıs

Seni abime söyleyecem amına koim diyen göt oğlanlarının eylemi. Az herif olun

minerva thetis

arap götü yalayıcıları deliye çevirmiş yazar. Doğruları söylemek bu ülkede hep sorun olmuştur. Osmanlının hasta adam olduğunu, ingilizlerle işbirliği yaptığını, istanbulu işgale uğrattığını, kuvayi milliyeye karşı çıktığını bilmiyor musunuz amın oğulları? O ortaçağ zihniyetinizi sikeyim sizin.

türkiye nin ypg yi vurması

Her attığınız bu piçlerin götünde patlasın. Şanlı ordum benim. Kudurun sahipsiz vatansız orospu çoçukları.

kurban bayramı nda yaşam koçu kesmek

Çok komik.

bir kadının göbeğini yalamak

bir kalçayla belin birleştiği kıvrımı yalamak değildir. kadınlar genelde göbeğinden huylanır. Tavsiye etmem. Seksin büyüsünü bozarsınız gençler.

pkklıların arı duru süzme oç olması

Evet beyler yaratıcı küfürlerinizi bekliyorum.

gerillanın masum sivil vatandaşa evrilme süreci

orospu çoçuğu kahpe evladı onun bunun fırlatması maymunlar ne ara terörist ne ara gerilla oldu?

Bunlar olsa olsa kenefe bırakılacak boktur. Bok.

serkan inci

paylaştığı resimde ekolojik denmiş ama orada ağaç kesilmediğini mi ima etmeye çalışmış? Hepimiz ordaydık ulan. Gördük haritalardan ne hale geldiğini. Yapılmasın demiyorum ama bu tür gerzeklikler insanın canını sıkıyor.

sözlük yazarlarının şu ana kadarki sevgili sayısı

Saymadım ki.. insan bunun çetelesini ergenken tutuyor. Sonra koyveriyor zaten. Çok yakışıklı mükemmel bir adam falan değilim ama adını unuttuklarım var.

uludağ sözlük yazar türleri

Bence çok seviyesiz bir ortam söz konusu. bunu seviyeyi aşağıya çekmeye çalışan çapsız yazarlara borçluyuz. bunun yanında burada bu tür seviyesizliklere alışılmış gibi geldi bana. Birkaç sözlükte daha aktif olarak yazıyorum ama burada nedense yazasım gelmiyor. Zira görüntüye bakılırsa ciddi anlamda çöplüğe dönmüş gibi.

sözlükten sevgili bulmak

var mı bunu başarabilen acaba. Çok merak etmiyorum işin açığı. Zaten başarabilen diye o yüzden sordum. En az 1 ay bir arada bulunmak görmek etmek tanımak gerekirken hemde. Ben mi çok korumacı düşünüyorum acaba?

ermeniyim en kültürlü benim

Bünyesinde çokça zanaatkar barındırsa da, millet-i sadıkadan millet-i ihanetiyye'ye evrilmiş, doğuda hala anlatıla gelen mezalimlikleriyle kan dondurmuş, bugün de aynı faşist dünya görüşüyle karabağı işgal etmiş kültür denildiğinde asla akla gelmeyecek isevi topluluktur.