bugün

"Galatasaray futbol takımı kaptanı Arda Turan, dün Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı'nın açılışı sırasında yaşanan olaylardan dolayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan takımı adına özür diledi."

http://www.spordabugun.co...dogandan-ozur-diledi.html

anlamlı ve değerli bir hareket kaptandan.
(bkz: arada oluyo)
(bkz: arada duran)
(bkz: arada derede belli belirsiz)
binlerce galatasaray taraftarının iradesini çiğneyen hareket. biz onlardan değiliz propagandasının en yılışık hali.
arda turan'ın lütfen çay demlemesi mümkün mü? galatasaray bu şekilde çok sevilmez. galatasaray'ı sevdiğini hala iddia ediyorsa oyunuyla göstermeli bunu.
metin oktay'ın 10 numaralı forması bol geldi anlaşılan. sen sinemi de al git elini eteğini öp af dile arda.
futbol oynamak dışında her şeyi yapıyor zaten. geçenlerde ben futbolu bıraktım zaten açılışlara katılıyorum falan da demişti.

kısacası şaşırtmadı.
arda turan'ı ilk kez takdir ettiğim hareket..
doğru bir harekettir.
yakışmadı.
normal karşıladım. zaten kendisinin nasıl bir background'u olduğunu cümle alem biliyor. bundan 10-15 yıl sonra akp veya o çizgide bir partinin milletvekili olarak mecliste görürüz diye tahmin ediyorum.
eğer kendi isteğiyle özür dilediyse yersiz bir davranıştır. eğer özür diletilmişse meseleye daha soğukkanlı bakabiliriz. gerçi bu da şahsiyetindeki zaafları ifşa ediyor ama n'apsın, sinema salonu kapatmak aslanın ağzında.
bu hareketiyle sinem kobal - arda turan düğününün şahitlerinden birinin başbakan olacağını garantilemiş olduğu eylemdir.
dillerin havada uçuştuğunu gösteren beyanattır. dikkat edinde birbirinizi yalamayın.
sinem'le nikahsız durumdaki mesafelerini 45 cm'den fazla tutarak ve kendisini nikahına aldıktan sonra en az (rakamla) 3 , (yazıyla) üç çocuk yaparak gerçekleştirebileceği hadise.

(bkz: en az üç çocuk)
(bkz: lisede 45 cm lik haremlik selamlık kuralı)