bugün

Fiyatını nereden anladığınızı merak ettiğim paltodur.

Etiketi sökmeyi mi unutmuş?
Bir şeye benzememektedir.
O tipe o ceket hic yakismamis.
arda nın yerinde olsa defacto dan giyinecek! olan yazarlara dert olmuş paltodur. bu paltoyu giyen kardeşimizin yerinde olsalar götlerini indiremeyiz piçlerin!
(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış)

Tasvip etmediğim bir harekettir ,mütevazı bir şekilde yaşamak gerekir ,27 bin 650 tl ye palto alan bir yana üretenin de amına koyayım . Bak yine kafam attı ulan ,düzgün entry giremiyoruz ki amınakodumun ülkesinde . Lan 27 bin 650 tl'lik palto nedir be amınakodumun insafsızı ?
ama anasını babasını hala bayrampasada köhne evde oturuyor.
not:bizzat gördüm evi.
bırakınız giysin. ennihayetinde bütün kefenlerin parası aynı.
evet züürt tesellimi de yapıp gidiyorum.*
Diyanet işleri Başkanı sıfır mercedese binerse Arda da bunu giyer. Kısaca imam osurursa cemaat sıçar.
arda turan'ın bütçesine uygun paltodur efendim. sosyal medya da bu paltoyu aldığı için çokça eleştirilse de bence bu eleştiriler son derece yersizdir. kabaca bir hesaplama yaparsak arda turan yıllık 5,7 milyon euro kazanmaktadır. düz bir hesapla 16 milyon türk lirasına tekabül etmektedir bu. 12'ye böldüğümüzde adamın aylık kazancının 1.333.000 küsür türk lirası olduğu ortaya çıkmaktadır. yani onu eleştirenlerin ömür boyu çalışsalar kazanamayacakları bir meblağ.
adamın aylık kazancının yüzde 2'si gibi birşey oluyor paltonun fiyatı. ucuz bile almış denebilir. eleştirenler ne düşünüyor adam defacto'dan mı giyinsin anlamış değilim.*
Sorun arda turann 27 bin TL'lik palto giymesi değil asıl sorun bazı insanların palto alamayacak durumda olması.
Verecek kuru temizleyici bulamayacaktır.

Şimdi o düşünsün.
adam yeteneğini iyi kullanıp paraya çevirmiş ve istediği paltoyu gidip almış. kendi bileceği iş.

sana bana çok gelebilir ancak onun için makul bir rakam olabilir.

he o alabiliyor ben neden alamıyorum diyorsanız siz de atletico madrid'de forma giyin ve sonra o paltoyu alın.

olay bu.
Ye kürküm ye.
Nedense sözluge dert olmus.
saraya giderken giyseymiş bari paltosudur.
hayallerimizdeki arabayı almaya rahat rahat yetecek paltonun fiyatıdır. biz 20 lira mesai parası almak için 2 saat fazladan çalışıyoruz be..

çok zalımsın dünya.
ulan bunun bi kolunda kac tane asgari ucret yatiyor muhabbetine girip hic adama suc bulmucam. hakkıdır giyer adamin sosyal kurumlara yaptigi yardimlari da biliyoruz ama kimse konusmaz onlari. kefenin cebi yok ya hani birakin giysin.
o götü kapatabiliyorsa parasını hak eden paltodur.
sen futbol için götünü yırt, parayı alıp hayatını tipsiz arda yaşasın.
Deniz'in yesil parkasi'ndan daha guzel degildir.
Adamın maaşı yılda bilmem kaç milyon euro. Napsin collezionedan mı giyinsin lcwaikikiden mi ? Adamın hakkıdır giyinsin tabi parayı mezara mı götürsün?
baba parası yiyenleri germiştir.
israftır. Aynısını biz 550 liraya satıyoruz.
bizde aynı miktarda bir araç alalım krediyle diye hesap yapalım amk düyasında
hayırlı olsun paltosudur.

O değilde amk biz daha 50 krş hesabı yapıyoruz.

"Acaba gofret alsam dolmuş parası yeter mi?"

"karnım acıktı. Döner alabilir miyim? Yok yok bi simit al yeter"

(bkz: duygulandım)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar