bugün

insanı derin düşüncelere iter.. Böyle adaleti sikeyim.
giyilmesi çokta garip olmayan paltodur.
insanoğlunun, hesap bilmezler dışında gelirine göre gider yaptığı düşünülürse, o kadar parası olan bir insanın 50 tl'lik mont giymesi beklenmeyeceğine göre gayet normal olan bir durumdur.
hiçbir şekilde vay amuğakoyim biz böyle sürünürken diye ezikleşmeden kendi kerizliği deyip siklememek gereken palto. kim sattıysa iyi sokmuş.
gereksiz paltodur.

kaç yüzbinlik arabaya biniyorsun. çıplak gezmelisin bence. biz ise 100 liralık gocuk alamıyoruz amk.
Futbolun belli bir zümreyi zenginleştirip, fakirlerin çenesini boş yere yorduran ne kadar gereksiz bir spor aktivitesi olduğunu tekrar gösteren hede.
Bir de, karısına milyon Euro değerinde araba alan fitbolcularımızda bol miktarda mevcuttur.
kaç kişinin palto hakkını yediği ortada.
umuyorum gerçek olmasn.
--spoiler--
hepimiz arda turan'ın paltosundan çıktık.
--spoiler--
Güle güle kullansın ne diyelim.
(bkz: zenginin parası züğürtün çenesini yorar)
arda'nın paltosudur.

doğruysa şayet direk haramdır net söylüyorum. tabi tabi. şaka değil. hakikattir. dikkat buyurun israf demedim haram dedim.
ya varya anasını satıyım çok şey yazasım geldide. neyse..
hayırlı olsun paltosudur.

O değilde amk biz daha 50 krş hesabı yapıyoruz.

"Acaba gofret alsam dolmuş parası yeter mi?"

"karnım acıktı. Döner alabilir miyim? Yok yok bi simit al yeter"

(bkz: duygulandım)
bizde aynı miktarda bir araç alalım krediyle diye hesap yapalım amk düyasında
israftır. Aynısını biz 550 liraya satıyoruz.
baba parası yiyenleri germiştir.
Adamın maaşı yılda bilmem kaç milyon euro. Napsin collezionedan mı giyinsin lcwaikikiden mi ? Adamın hakkıdır giyinsin tabi parayı mezara mı götürsün?
Deniz'in yesil parkasi'ndan daha guzel degildir.
sen futbol için götünü yırt, parayı alıp hayatını tipsiz arda yaşasın.
o götü kapatabiliyorsa parasını hak eden paltodur.
ulan bunun bi kolunda kac tane asgari ucret yatiyor muhabbetine girip hic adama suc bulmucam. hakkıdır giyer adamin sosyal kurumlara yaptigi yardimlari da biliyoruz ama kimse konusmaz onlari. kefenin cebi yok ya hani birakin giysin.
hayallerimizdeki arabayı almaya rahat rahat yetecek paltonun fiyatıdır. biz 20 lira mesai parası almak için 2 saat fazladan çalışıyoruz be..

çok zalımsın dünya.
saraya giderken giyseymiş bari paltosudur.
Nedense sözluge dert olmus.
Ye kürküm ye.
adam yeteneğini iyi kullanıp paraya çevirmiş ve istediği paltoyu gidip almış. kendi bileceği iş.

sana bana çok gelebilir ancak onun için makul bir rakam olabilir.

he o alabiliyor ben neden alamıyorum diyorsanız siz de atletico madrid'de forma giyin ve sonra o paltoyu alın.

olay bu.
Verecek kuru temizleyici bulamayacaktır.

Şimdi o düşünsün.