bugün

taksim meydanına çıkıp velevki ibneyiz diyen oğlanlar sizsiniz. hatırladın değil mi.?

al senin akrabalar. görsel
geçmişte aramızın bozuk olduğu son haftalarda iyileşme sürecine giren zevat. beni tanıyan benden vazgeçemez. darısı diğer yazarlara. evet..

görsel
malum saray oğlan diyerek aklı sıra beni kasteden zevat. unutma ki daha önceden bana hakaretvari yazma demiştim sabrımın son demine geldin ana avrat giderim silik yerim geri gelir gene yapacağımı yaparım sana rahat huzur vermem bilesin. o saray dediğin yer ak partinin değil devletin malıdır. ak parti giderse cuhape gelir oturur o zaman da sen saray oğlanı olacaksın unutma.

görsel
Sizin validelerle yaşıyoruz aslanım ordan biliyorum.

Ben para almıyorum ama haha. Hayrına aynen.

Ek: senin hanımda arıyormuş. Erken bitmişsin.
şurada bana osmalı oğlanı yazmış zevat (#45702139)

anladım seni kemalist oğlan..
iyi al koynuna saxsorla..

bi zevattır.
madem doğruları yazdı bizimde doğruları yazdığımız zevattır..

değeel mi lan kemoş oğlan..
Anladığım kadarıyla bir yobazı öksürtmüş... yobaz bükücü...
Yazılarıyla bazılarını Arabistan’a davet eden değerli yazar.
Sözlükteki din bezirganlarının peşinden giden cumhuriyet düşmanı şahıslara haddini bildiren yazar arkadaşımız.Bazı din bezirganı ve ak laleleri domuza pardon donuza aldığım içim yazdıklarını göremiyorum iyi ki görmüyorum ne zırvalıyorlar tahmin ediyorum.Var ol arbutus.
Rahat bırakılması gereken yazar. Adamı rahat bırakın ve hemen arabistan’a, afganistan’a gidin de hepimiz rahat edelim. Yettiniz be !
çok bilgili ve çok efendi bir yazardır . memleketin cahillerin
elinde perişan olmasına sinirlenip sert yazılar yazıyor .
bir de trabzonlu tabii .....
--spoiler--
sike sike alışacaksınız. bu memleket bizim. hiçbir yere gitmiyoruz. götü yiyen gelsin sataşsın. sataşanı çıktığı yere tersten sokarız.
--spoiler--

dedeliği bırakmış. büllüğünü diline dolamış soytarı.

not: bu anti- muhterem bir ara enternasyonel söylemiş. nerden nereye. nasıl bir cambazsa?
Dede ne ara 1000 yıl oldu yav al işte daha 550 yıl olmuş.

görsel
Hadi korkudan hemen Müslüman olsanız 550 yıl olmadınız biraz daha takıldınız diyelim 350 yıl gibi bir şey çıkıyor.
osmanlı döneminde oğlancı varmış cumhuriyet döneminde hiç olmazmış olmamış diyen zevat. kitabı geç googleye bak araştır hangi dönemde gay çoğalmış görürsün.
Istanbul keske osmanlidaki gibi herkesin gelemeyecegi(ben de dahil) bir yer olarak kalsaymis ya gercekten.
kafakoparanus emmi için bilgi entrysidir.

Türkiye bin yıllık müslüman yurdu ise de, 4500 yıllık türk yurdudur.
bu vatanın tapusu da kaydı da türklerdedir.
müslümanlık yokken türklük vardı, arap puta taparken türk göğe bakardı.

o yüzden bir Türk evlâdı bu topraklardan istediği birini kovabilir...
Değiştirilmesi zaten mümkün olmayan Osmanlı oğlanlarını hoplatan yobaz bükücü.
trabzonlu arbutus unedo ile trabzonlu kafakoparanus dedenin
sohbeti . bu sohbet ilerledikçe rasyonellikten uzaklaşır . lazyonel
olur .... selam , duva , kum ve çimento ile ....
bayram vakti sakin olalım .... malum gecenin şerri ....
yobaz terbiyecisi. çoğu zaman hislerime alt yazı olan kardeşimiz. teşekkürler arbutus kardeşim.
sözlükteki oğlancıları ortaya çıkarmış değerli bir yazar.

aynen öyle.
müslümanlardan nefret eden bence pazarları kilise ayinine giden zevattır. bu kadar islam düşmanlığı hristiyanlar yapmıyor.

görsel
Sözlükte saygı duyulmayı hak eden ender yazarlardan. Kalemi keskin olsun..
bilim adamı , alim şahsiyet .çok net hatta net ötesi ..
chp - akp - mhp ve 6 ganyan tek partidir .

görsel