1. 266.
    ne diyor bu tatar ramazan?
    ulan arbutus'a da kürtçü dedi ya la? vay anasını.
    6 ... pillars of creation
  2. 265.
    Sözlükte kürtçü olabilecek son adamı da kürtçü ilan ettin ya tahir, helal olsun kardeşim...

Kürtçü değil gayet türkçü bir yazardır.
    5 -1 ... ulusalci kemalist
  3. 264.
    Klasik Türkçü profili olan yazar. Kafatasçı
    1 -6 ... crownguard
  4. 263.
    (#11535045) şu entarisini ne zaman görsem kahkahayı patlattığım über yazar. Vallaxi bileziik gibi geçirmiş.
    2 ... magicovento
  5. 262.
    entari modlar tarafından silindi.. silinme sebebi ise " üstteki entryleri refere eden veya onlara cevap niteliğinde olan entryler silinir." miş..

bugüne kadar 13623 entari girmişim. kendi kararımla sildiğim entari sayısı en fazla 50-60 dir. kalanını modlar sildi. en önemli silinme sebebi te şu meşhur "üstteki entryleri refere...."

kardeşim daha önceki entarilere refere etmeden veya cevap vermeden nasıl bir tartışma ortamı oluşturacaksın ki? her entari kendi içine kapalı bir ada mı olacak? öyle olursa szlük daha mı iyi olacak? ben anlamadım bu işi....

neyse, hayatımda ilk kez yeniden canlandırmaya bastım.. bakalım ne olacak?

not: pillars of creation'a çok teşekkürler.
    8 -1 ... arbutus unedo
  6. 261.
    şu entrysi önerilere giriyor ama bir bakıyorsun silik oluyor. bu entrynin silik olmasının sebebi nedir? kendi mi sildi bilmiyorum da. ama silmez, niye silsin? sonra da uludağ sözlük bitti goygoyu dönüyor. daha niye dönmesin, sözlüğün anasını bellediniz trollere sahip çıkacağız diye.

tanım: sözlüğün en birikimli birkaç yazarından biri.
    arbutus unedo
    arbutus unedo
    7 ... pillars of creation
  7. 260.
    kafatasçı sapkının tekidir. 10 yıldır bu ırkçılığına bir halt yapılmamaktadır.
    -3 ... crownguard
  8. 259.
    bana göre sözlükteki en iyi yazardır. bazı cihangirlileri de sinirden hoplatmaktadır. düşüncelerimin uyuştuğu sayılı yazarlardandır. özellikle de faşist diye kafa ütülemediği için iyi yazardır.
    3 ... magicovento
  9. 258.
    Görür görmez artılanan yazarlardan birisidir. Sözlükte kafa dengim diyebileceğim 3-5 kişiden birisi ve aynı zamanda görüşlerimin en çok uyuştuğu yazardır.

Her girdisinde ciddi bir bilgi birikimine sahip olduğunu fazlasıyla belli ediyor. Mesajlarıma da âdeta makale gibi cevaplar veriyor sağolsun. Çokça istifade ediyoruz kendisinden. Saygılar üstad.
    3 -4 ... ulusalci kemalist
  10. 257.
    şimdi bu adamın ağır bir üslubu var. yazılarını okurken gayet nizami bir ciddiyet sezinliyorsun. sonra aha şu alttaki gibi bi entari giriyor, kapak sesi zall'a kadar ulaşıyor.
    entry; (#44065147)
    3 ... pillars of creation