bugün

Olay çok çirkin ama bu olayı kınayan tipin elinden gelse bütün gavurları sokak ortasında öldüreceği gerçeğini düşününce, insan söyleyecek bişi bulamıyor.

Sizin degerleriniz evrensel diil, inandırıcı diilsiniz.

Ek; aynı şey ulusalcılar için de geçerli. Sarışın avrupaliya hakaret edilse, onlar kınar, islamcılar hakaret edeni savunur. Çünkü hepiniz malsiniz. Neyse sosyalizm gelecek, bunlar bitecek. Çav bella çav.
Sarhoş bir itin saçmalaması. yanında eşi ve çocuğu varken terbiyesizlik yapmış. Ayakta duramıyor bile koduğum.
bir tek masum bebişe üzüldüm o videoda.

yoksa o mağdura yatan arap çiftin fırsatını bulunca vatandaşımıza ne pislik yapacaklarını söylememe gerek yok. (videonun sadece sonunu göstermeleri ve öncesini kesip kırpmaları bile ne kadar tekinsiz olduklarını gösteriyor. haksız mıyım ? )

keşke şunlara da tepki verseydiniz :
"türklüğü ayaklarımın altına aldım"
" sivas davası zaman aşımına uğramıştır"
" afedersin ermeni"
" biliyorsunuz alevi"
" ışid kanı kaynayan birkaç öfkeli sünni genç"
" yahudi dölü "
" yuhalarsan yersin tokadı "

vermezsiniz değil mi ?

sahte muhalifler " silivri soğuk yea" der.

çomişler "reisimiz haklı len" der.

sarhoş meczupla uğraşmak kolay ne de olsa.

not: bu mağdur (!) çifte gereksiz duyar kasmayın.
gidin besleyin evinizde. (madem çok sahip çıkıyorsunuz )

haydi hümoşlar !
haydi ümmetçiler !

gösterin gücünüzü.

düzeltme:

--spoiler--
halbuki arap halkı türkleri çok sever ve müslüman ülkesi olduğu için türkiyeyi tercih ederler.
çok arap arkadaşım var ve gerçekten burada yaşadıkları bazı olaylar çok üzücü.

--spoiler--

al bu tweetin altındaki yorumlara bak.

https://mobile.twitter.co...20636065008762882?lang=en

arapların ülkemizin kurucusu hakkında söylediklerine iyi bak. (bak ve g.tüne sok o yorumları)

saygı ve sevgi besliyorlarmışmış.

ha siktir lan oradan !

çok seviyorsan evinde besle bunları.

g.tümün hümanisti seni.
o şarapcının götüne içtiği şişeyi sokmak lazım önce.
kültürlerini sevmediğim ırkçı olduğum anlamına gelmez ermenileride sevmem araplarıda sevmem ırkçılık doğru bir yol değil ırkçılık yapıp iyi bir şekilde anılan insan görmedim neyse arap olmak onun suçu değil seçme hakkı olsaydı arap olmazdı türk olmak arabın karşısında seni yüceltmez hümanist değilim suriyelileri bende ülkemde istemiyorum ama yapacak hiç birşey yok şu koşullar altında (bkz: silivri). neyse gelelim videoya sen türksün edepli olmalısın evet araplarda bize aynısını yapardı şartlar değişseydi ama efendi olmalısın ki onların karşısında bir üstünlüğün olsun.
Bir şerefsizin Çocuklu Turiste yaptığı şerefsizliktir.
Orda mutabıkız ama olayı Suriyeli ve Arap masumluğuna çevirmeye çalışanlar da şeref yoksunudur.

Türklere Arab'ın verdiği zaratı gevur bile vermemiştir.
Şahsen tasvip etmem ama yapana da yapma demem. En azından çoluk çocuğunun yanında yapmasaydı keşke. Millet çok dolu çok. Daha bugün 6 vatan evladımızı arap çöllerinde kaybettik. Ne uğruna niçin? Ensar muhacir kardeşliği için mi? Bu işin sonu hiç hayra alamet değil. Akp bunu bilsin yeter...
Haysiyetsiz herifin tekidir. Bağırmasına bebek ağlıyor sonunda. Bir ülkede böyle çirkin bir saldırıyla karşılaşmak istemezdim. Senin her yerin türk olsa ne olur karaktersiz.

"Aptallara göre insanlar; ırk, cinsiyet, milliyet, yaş, statü, renk, din ve dil gibi kategorilere ayrılırlar. Halbuki olay bu kadar komplike değildir. insanlar sadece ikiye ayrılırlar: iyi insanlar ve kötü insanlar."

https://mobile.twitter.co...tatus/1224044016880226304
saldırıya uğrayan aile turist mi, sığınmacı mı?
Turistse zaten bunu yapan ülkeye gerçekten kötülük yapar. Ülkene döviz getirmiş bunlar. En sevmediğin millet bile olsa, kötü davranmazsin. Dövize ihtiyacı olan ülkeni düşünürsün.

Velev ki Sığınmacılarsa bu yine olmaz, çocuklu bir aileye saldırmak bizim değerlerimizle bağdaşmaz. inşallah gereken ceza verilir.

Sarhoş diye cezadan muaf Olmaz umarım.
O çocuğu korkutup ağlattın ya senin ben vicdanını sikim serefsiz kaypak puşt! Amk köpeği seni.
Bugün bunu görmemiştim ve şimdi izledim sinir harbi yaşıyorum. Asansörün kapısına kafasını sıkıştırıp kaba etlerine sopayla girişeceksin bu ağzıyla içemeyen itin çocuğuna.

Yanında çocukları olan ve sana karşı zaten alttan alan üstelik yabancı birine böyle saldırmak şerefsizlik puştluk değilde nedir ulan! Umarım eşgalini hafızasına kazımış birileri tarafından suratına böyle tükürükler saçarak küfür edilir üstüne birde kafayı gömerler burnunun üstüne.

Piç!

Dava kanalı açık buralara düşer de dava etmezsen ekstra şerefsizsin!
Çocuğun ağlaması...
Hiç birşey çocuğun gözyaşından daha değerli değildir.
Kim haklı kim haksız bilmem ama o küfürü edene de, buna imkan verecek ortamı yaratan ana babaya da (öncesinde ne yaşandığı bilinmez) ben ağız dolusu küfür etmek isterdim.
Birde yorumlarda yazmışlar araplara gelmeyin diye. Be amına kodumun evlatları adamlar turist amk turist. Sadece döviz getirerek bile refahımızı Artırıyorlar. Turistin Arabı, acemi, Avrupalısı mı olur orospu çocukları sizi.
Genel olarak Arapları sevmeyen birisi olarak üzüldüğüm videodur. Bir ırkın her mensubu aynı olacak diye bir şey yoktur. Videodaki Arap gayet kibar bir şekilde cevap veriyor ve anladığıma göre turist olarak gelmiş. Mülteci bile olsa bu şekilde aşağılayarak tepki göstermek insanlık suçudur. Yapılması gereken, ya en baştan ülkeye almamak ya da ülkelerine geri göndermektir. Çünkü emin olun insanlar bu şekilde aşağılanmak yerine savaşmayı tercih ederler.
Yaklaşık 1 saattir videonun altındaki arapça tivitleri tek tek translate ile çevirip okudum. Nefretim bir kat daha arttı Amk bedevileri.
Çocuğun yanında olması dışında kötü birşey yok.
bir insan sırf ırkından dolayı başka ırk mensubuna küfür ediyorsa; yaşasa ne, yaşamasa ne? olsa ne, olmasa ne? gereksizdir.
Arap turistin ettiği küfrü dua sanıp amin diyecek milyonlar var ülkede.
Sen sokarsan 4 milyon Arabı ülkeye halk öyle ya da böyle bir şekilde bu olaya tepki gösterecektir

Haklı adam büyüksün abim beraber bir rakı sofrası kurarız bir gün umarım.
yarabbi ya rahmani sukur diye cevap alir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar