bugün

iran kızları hariç çöptürler.
(bkz: kara amcuk).
Çoğunlukla Güzel degillerdir.
Bizim milletin güzel dedikleri de genellikle lübnan ve çevresindeki eski haçlılardan kalanların torunlarıdır. Fenikeliler ile aryan karışımı yani. Geri kalan samiler çirkin.
Aynısı israil için de geçerli. Oranın güzelleri de hep doğu avrupa göçmenleri ile karışanlar.

Ayrıca arap kadınları felaket derecede ağır makyaj yaparlar, birçoğunda da estetik mevcuttur. Vaktiyle misafir olduğum bir evdeki ablamız sabahın köründe kalkar, 100 kiloluk makyajı yüzüne boca eder, güne öyle başlardı.
Iranlı kadınları arap sanan cahiller var. Gerçekten ayıp lan şu kullandığınız teknolojiye saygınız olsun.
allah affetsin
havalarinin bini bin para. gorende bir şey onlarda var sanar. öğkk
erkek olsam silkmem. ewed.
yağmur yağdıkça camdan bakmaları ile meşhur olmuş gözlerine sürme çeken kızlardır.
herhangi biriyle tanışmadım ama ingilizce vasıtasıyla tanışmak ve kaynaşmak bazı sorular yöneltmek istiyorum yaşantılarıyla hatta düşünceleriyle ilgili.
görsel
Adam rihanna nın fotoğrafını atmış arkadaş.
rihanna aslen mekke medineli dir

ne cahiller varmış.
zencilere "arap" diyen zımbıloxlar var.
Güzel kızlardır çirkin kızlardır her türlüsü vardır. Her millette olduğu gibi.
yağmur yağınca camdan bakarlar.
yağmur yağınca, Seller Akınca camdan bakarlar. Araplarla ilgili tek sevdiğim şey...
Anneannemin çalıştığı engelliler okulundaki bir çalışan, çok ateşli olduklarını söylemiş. * Bastırılmış cinsellik ve kısıtlanmanın sonucu diye düşünüyorum.
üzerlerindeki baskı sebebiyle son derece azgın olduklarını tahmin ettiğim kızlar. ama tamamen tersi de olabilir. arap kızı hiç deneyimlemedim ama iran kızları ülkelerinden çıktıklarında kabak çiçeği gibi açıyorlar kendilerini. tavlayabilirsen, yatakta çok eğlenceliler.
Evlenip 5 ten fazla çocuk doğurmak gibi bir özellikleri vardır. Ceketten bile nem kapabilirler. Ortadoğu ülkeleri halkı için konuşuyorum tabiki.
Bilinenin aksine beyaz/buğday tenli ve güzel olanları var, haklarını yememek lazım.
Yağmur yağınca camdan bakarlar.
Ehli sünnete göre üstün ırk oldukları için başka kavimlerle evlenmeleri caiz değildir.

(bkz: sünniliğin arap ırkçılığı olması)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar