kişiden kişiye değişecek özellikleri kapsayan, aşırı göreceli bir dişi insan modelidir. *
kısa sürede ya mevlasını ya da belasını bulacak kızdır. ne de olsa kaşınanı kaşırlar.
Zeytinyagli Kereviz yapmayı bilecek, içine de limon suyu yerine portakal suyu koyacak.
ne arandıgını bilmiyorsa tehlikeli sonuclarla veya kişilerle karşılaşabilecek kız modeli.
http://www.musclecarclub....es/ford-mustang-1968a.jpg

http://www.musclecarclub....es/ford-mustang-1968c.jpg

bu modellerden birinin olmasını ister insan...

edit: pardon lan model denilince araba anlamışım, insanmış...
(ara: kız modeli)
interpole havale edilen kız modeli, yeni yapım.
1989 ve altı olsun mümkünse. antika meraklısıyımdır.

"modeli" ne lan? araba mı bu? bağyandan bahsediyorsun..
Anlayış-güzel bir gülümseme-kasmadan sohbet-sarı saç-yeşil göz...Tanıyan var mı ben daha bulamadım!
akıllı olanı makuldur. bu yüzdendirki sürekli aranmakla kalıyor, bulunamıyor.
japonların yapacağı bir uzaktan kumanda ile kontrol edilebilecek kızdır. kumanda üzerindeki "benimle seviş", "yemek yap", "masaj yap", "konuş", "sus", "entry gir"... butonlarıyla kontrol edilebilir.
polis tarafından takibe alınmış kız.
netice itibariyle catir catir sicmaktadir bu kiz modelleri, aranmayan modelleri gibi.
(bkz: ben)
1989 ve üstü kız modelleridir. 89 altı pert olmuş durumdadır. *
Göz estetiğine az çok hitap etmelidir, yalan değil. Ondan sonra da şahsen çok gülsün, sevimli olsun, salak olmasın, başka da pek birşey istemem herhalde.
kızıl saçlı olsun bide güzel gülsün yeterlidir.
neresi güzel olursa olsun, kesinlikle cesur olması gereken kızlardır.*
genel kabul gören özellikler,

güzel yemek yapmalı, yaptığı yemek yenmeli
düzgün bir fiziği olmalı
asaletli olmalı
sesi fazla çıkmamalı en azından tartışırken bile karşısındaki insanı dinlemeli.
90-91-92 model, ''0'' km, vizesi ve sigortası yapılmış idealdir.
genelde yavşak olur seksi oldugunu zanneden pozlar verir bunları social networking websitelarda paylaşır
aranan kız yakalandığında hapse atılır büyük ihtimal. cezası yakalanınca ne yaptığına göre belli olur.
esmer, sanat sever, istanbul da ikamet eden.
edit: kerhane mi lan burası.
404 not found.
Hayatın sillesini yemiş olan kız modelidir benim için. Elimi sallasam ellisi diye düşünüyorum. 17 mayıstan beri bir model var, bugünde evlenemem zaten. Zaman lazım para toplamak için, zaman lazım yüzün gülmesi için diye düşünüyorum.